وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

كليسايي پر از شبح در جمهوري چك

از ديگر مكانهاي ترسناك دنيا كليسايي است كه در آن پر است از اشباحي كه به نظر مي رسد مشغول دعا و نيايش هستند. همراه با آژانس مسافرتي مهرپرواز با اين مكان مذهبي ترسناك آشنا شويد.

كليساي سنت جورج جمهوري چك با حضور ارواح 

در روستايي به نام لاكووا در شمال غربي منطقه بوهمياي در كشور جمهوري چك، كليساي قديمي به نام سنت جورج وجود دارد كه زمان ساخت آن مربوط به سال 1352 ميلادي مي باشد. اين كليساي پرقدمت كه مكان مذهبي در بين مردم محسوب مي شد در پي يك حادثه تلخ، به محلي ترسناك تبديل گشت.ماجرا از اين قرار بود كه در سال 1968 يك مراسم تدفين در اين كليسا برگزار شد و در حين اجراي مراسم، سقف كليساي سنت جرج فرو ريخت و عده ي زيادي از مردم محلي روستا در زير آوار ريزش سقف آن مانند و جان خود را از دست دادند و بقيه كه جان سالم به در آورده بودند شاهد مرگ عزيزان خود بوده و هراسان محل را ترك كردند. آن روز، به يك روز شوم تبديل شد و پس از آن ديگر مردم محلي به سراغ اين كليسا نرفتند و در نتيجه كليساي سنت جورج به مكاني متروكه تبديل شد.( با همراهي مجله گردشگري آژانس مسافرتي مهرپرواز، با ديگر مكانهاي ترسناك دنيا آشنا شويد)

كليساي سنت جورج ،جمهوري چك،مهرپرواز

پس از مدتها كه از آن حادثه تلخ مي گذشت، اين كليسا مورد توجه يك هنرمند قرار گرفت. اين هنرمند كه ژاكوب هادراوا  Jakub Hadrava نام داشت تلاش كرد تا با استفاده از شيوه جالب و خلاقانه اين كليسا را مجددا به حالت گذشته خود برگرداند. اين هنرمند تلاش كرد تا كليساي قديمي سنت جورج را مرمت و احيا كند چراكه اين مكان از لحاظ تاريخي و مذهبي محلي مقدس و ارزشمند محسوب مي شد و نبايد به علت يك حادثه غير قابل پيش بيني به محلي متروك تبديل مي شد.
اما راهكار عجيب ولي ترسناك ژاكوب هادراوا چه بود؟ او با شيوه اي عجيب اين مكان را به جايي ترسناك تبديل كرد. او تعدادي پيكره اي شبح مانند را وارد كليسا كرد و بر روي نميكتهاي صحن قرار دارد و اين طور به نظر مي رسد كه اين اشباح مشغول دعا و نيايش هستند. اين شبح هاي سفيد پوشر، جو و فضاي عجيب و مخوف به اين كليسا بخشيدند و كليساي سنت جورج را به محلي متفاوت تبديل كردند.
ابتكار اين هنرمند براي اين كليساي در حال تخريب منجر شد تا دوباره اين كليسا مورد توجه قرار بگيرد و بازديد كنندگان زيادي از اقصا نقاط دنيا به تماشاي اين كليساي رعب آور بروند. پس از آن بودن براي ترميم و مرمت اين كليسا كمكهاي مالي زيادي شد و باعث شد اين كليسا مجددا بازسازي شود. ( با همراهي آژانس گردشگري مهرپرواز از قيمت تورهاي مسافرتي مقاصد مختلف مطلع شويد)

 كليساي سنت جورج-جمهوري چك-مهرپرواز

اين هنرمند اين پيكره‌هايي را كه از گچ ساخته شده كه در ابعاد واقعي هستند را داخل راهروها و روي نميكت‌هاي كليسا قرار داده است. ژاكوب هادراوا مي‌گويد كه براي جلوگيري از هزينه‌هاي زياد، براي ساخت اين اشباح از گچ استفاده كرده است. او اين پيكره هاي گچي را با پلاستيك پوشانده است و روي آنها باراني انداخته است. هادراوا پارچه‌اي را در گچ خيسانده و تمام پيكره و سر و صورت آنها را زير آن قرار داده تا فضاي ترسناكتر و اثر گذارتري به كليسا ببخشد.
اين هنرمند مبتكر حدود 12 مجسمه را در فضاي اين كليسا قرار داده و به علت فضاي تاثير گذاري كه ايجاد كرده، افرادي زيادي را از سراسر دنيا به سمت تماشاي آن ميكشاند.درحال حاضر پول كافي براي اين كليسا جمع شده و سقف آن نيز تعمير شده است.

كليساي سنت جورج-جمهوري چك-مهرپرواز


برچسب: آژانس مسافرتي, كليساي پر از شبح, كليساي سنت جورج, كليساي سنت جورج جمهوري چك, جاذبه هاي گردشگري جمهوري چك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۰۷:۴۳ توسط:admin موضوع:

فستيوال هاي هيجان انگيز در آگرا

آگرا يكي از مشهورترين مقاصد توريستي  هندوستان و قسمت اوتار پرداش (ايالت شمالي هندوستان) است و ساختمان مشهور تاج محل در آگرا واقع شده است، البته بهتر است كه بدانيد تاج محل تنها جاذبه گردشگري آگرا نيست! هر ساله در آگرا تعدادي فستيوال جالب برگزار مي شود و توريستان را از سراسر جهان به خود جذب مي كند. توريستان به آگرا سفر مي كنند تا فرهنگ و سنت اين شهر تاريخي و بي نظير را از نزديك ببينند و به تجربه هاي خود اضافه كنند. آگرا هيچ وقت توريستان را نا اميد نمي كند و بهترين هاي جهان را چه در غذا و چه در مهمان نوازي، فرهنگ و يا معماري به آن ها آفر مي دهد. حالا كه حرف از مهمان نوازي مردم آگرا شد، بگذاريد به شما بگوييم كه هتل هاي آگرا به شما لاكچري ترين، صميمانه ترين و راحت ترين خدمات ممكن را ارائه مي دهند. اگر هم عاشق غذا هستيد كه بابت انتخاب آگرا به عنوان مقصد سفر بعديتان تبريك مي گوييم! چراكه مي توانيد بعضي از بهترين غذاهاي دنيا را در كافه ها و رستوران هاي جذاب آگرا امتحان كنيد. اگر هم تجربه فرهنگ و معماري آگرا برايتان جذاب است، مي توانيد در فستيوال هاي آگرا شركت كنيد و به بهترين شكل با آگرا و فرهنگ مردمانش آشنا شويد. در ادامه 4 تا از بهترين فستيوال هاي آگرا را به شما معرفي خواهيم كرد.

تاج محل

فستيوال تاج ماهوتساو در آگرا
فستيوال تاج يا تاج ماهوتساو مشهورترين فستيوال آگراست كه هر ساله با اشتياق تمام عيار جشن گرفته مي شود. زمان برگزاري فستيوال تاج هر ساله  در تاريخ 18 تا 27 فوريه است. در فستيوال تاج ماهوتساو فيل ها و شترهاي عظيم الجسه به زيبايي تزئين مي شوند و نوازندگان طبل لباس هاي مخصوص مي پوشند و به هنرنمايي مي پردازند. هنرمندان آگرا صنايع دستي خود را به نمايش عموم مي گذارند و سور و سات بزرگي در آگرا برپا مي شود. اين فستيوال 10 روزه اولين بار در سال 1992 برگزار شد و هر سال بر شكوه و عظمت آن افزوده شد. در طول فستيوال تاج ماهوتساو نمايش ها و اجراهاي متفاوت سنتي برگزار مي شود و جذابيت اين جشن زيبا را دوچندان مي كنند. در فستيوال تاج ماهوتساو مي توانيد قاليچه هاي دست بافت، وسايل منبت كاري شده و صنايع دستي ديگر را خريداري كنيد. پس اگر شما عاشق برنامه هاي فرهنگي و يا خريد كردن هستيد و از فستيوال و جشن هم خوشتان مي آيد، معطل نكنيد و همين الان براي شركت در فستيوال تاج ماهوتساو امسال برنامه ريزي و تور هند نوروز 98 را رزرو كنيد كنيد.

فستيوال تاج ماهوتساو در آگرا

 فستيوال رام بارات در آگرا
فستيوال رام بارات يكي ديگر از جاذبه هاي گردشگري آگرا و از فستيوال هاي مشهور آگرا است. اين فستيوال براي جشن گرفتن سالگرد ازدواج لرد راما با سيتا (ايزدبانوي آئين هندو) برگزار مي شود. فستيوال رام بارات يكي از رنگارنگ ترين فستيوال هاي آگرا است و همه چيز در آن تم عروسي دارد. در اين فستيوال موزيك هاي زنده و مهيج برگزار مي شود و بعضي از افراد به جاي شخصيت واقعي راما و سيتا نقش بازي مي كنند. جالب است كه بدانيد اين شخصيت ها با حساسيت فوق العاده زياد انتخاب مي شوند. پس اگر دوست داريد كه آگرا را در شادترين حالت خودش ببينيد، در زمان برگزاري فستيوال رام بارات به آگرا سفر كنيد.

فستيوال رام بارات

فستيوال كايلاش در آگرا
فستيوال كايلاش در معبد كايلاش در فاصله 2 كيلومتري از شهر آگرا برگزار مي شود. فستيوال كايلاش هر ساله در ماه آگشت و يا سپتامبر براي اداي احترام به شيوا (خداي هنديان) برگزار مي شود. اين فستيوال جذاب در داخل معبد و محوطه اطراف آن برگزار مي شود و افراد زيادي در آن شركت مي كنند و به جشن و پايكوبي مي پردازند.

فستيوال كايلاش در آگرا

فستيوال باتشوار در آگرا
فستيوال باتشوار در شهري به نام باتشوار در 70 كيلومتري شهر آگرا برگزار مي شود. شهر باتشوار به خاطر فرهنگ و مفاهيم روحانيش شهرت زيادي دارد. در اين شهر 108 معبد مختلف براي خدايان و الهه هاي هندو وجود دارد. يك فستيوال سالانه به نام باتشوار نيز در ماه هاي اكتبر يا نوامبر در شهر باتشوار برگزار مي شود كه به شيوا (خداي هندو) اختصاص دارد. در اين فستيوال يك ماهه، طرفداران زيادي جمع مي شوند و در آّب مقدس رودخانه يامونا غسل مي كنند.آيا شما هم كنجكاو شده ايد كه در فسيتوال هاي آگرا شركت كنيد؟ به شما كاملا حق مي دهيم. كافيست كه يك تور مثلث طلايي هند خريداري كنيد و به شهر زيباي آگرا سفر كنيد. فقط ياتان باشد كه براي سفر به آگرا در زمان برگزاري اين فستيوال ها، هتلتان در آگرا را از قبل با آژانس مسافرتي مهرپرواز رزرو كنيد.

فستيوال باتشوار در آگرا


برچسب: هند, آگرا, رويدادهاي آگرا, فستيوال هاي آگرا, بهترين فستيوال هاي آگرا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۶:۱۵ توسط:admin موضوع:

بهترين و جذاب ترين پارك هاي آبي جيپور

شما هم دوست داريد كه به سفر برويد و روزهاي هيجان انگيز و شادي را در مقصدتان تجربه كنيد؟ اگر جوابتان بله است، بايد به شما تبريك بگوييم! چراكه اين مقاله درست براي شما نوشته شده است. چراكه جيپور با امكانات تفريحي جذابي كه براي توريستان مهيا كرده است، گزينه ايده آلي براي سفر بعديتان براي تفريح به نظر مي رسد. يكي از تفريحات بي نظيري كه در شهر جيپور در كشور هند مي توانيد داشته باشيد، رفتن به پارك هاي آبي است. با مهرپرواز همراه باشيد تا بهترين پارك هاي آبي جيپور را به شما معرفي كنيم.
1-اقامتگاه و پارك آبي سانشاين در جيپور
پارك آبي سانشاين كه در دامنه تپه هاي باشكوه آراوالي واقع شده است و توسط طبيعت فوق العاده زيبا احاطه شده است، به عنوان مشهورترين پارك آبي جيپور و يكي از اماكن توريستي جيپور شناخته مي شود. پارك آبي سانشاين به نام هيون دريم ريزورت ( اقامتگاه رويايي بهشتي) نيز مشهور شده است كه همان طور كه از نامش بر مي آيد، مكاني ايده آل براي تفريح است و تعادلي عالي بين تفريح و خدمات لوكس و لاكچري ايجاد كرده است كه با قيمتي مناسب و معقول مي توانيد از آن بهره ببريد.
آدرس: جيپور، خيابان سيكار، نزديك تول پازا
زمان: هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 8 شب
هزينه بليط: هر نفر 450 روپيه

اقامتگاه و پارك آبي سانشاين در جيپور

2- پارك آبي آپو قار در جيپور
پارك آبي آپو قار يكي از بهترين پارك هاي آبي جيپور است و براي هر نوع مسافري مناسب است. تفريح در اين پارك آبي براي كودكان، دوستان، خانواده ها و حتي همكاران در تور لحظه آخري جيپور جذاب است و رنج عظيمي از تفريحات و ورزش هاي ماجراجويانه را در خود جاي داده است.
آدرس: جيپور، نزديك منطقه صنعتي ويشواكارما، گذرگاه دهلي آجمر
زمان: هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 9 شب
هزينه بليط: 50 روپيه براي كودكان و 100 روپيه براي بزرگسالان

پارك آبي آپو قار در جيپور

3- پارك آبي آنجل در جيپور
پارك آبي آنجل يكي از بهترين پارك هاي آبي جيپور از نظر راحت بودن دسترسي آن است. اين پارك آبي كه در بزرگراه سيكار واقع شده است، بيشترين مشهوريت خود را به آدرس سر راستش مديون است و به همرين دليل به يكي از بهترين شهر بازي هاي جيپور نيز تبديل شده است.
آدرس: حيپور، بزرگراه سيكار، راجاواس، مايل استون بيستم، باغ ادن
زمان: هر روز هفته و هر 24 ساعت شبانه روز
هزينه بليط: هر نفر 150 روپيه (فقط براي پارك آبي)

پارك آبي آنجل در جيپور

4- پارك آبي ماوج محل در جيپور
هر تجربه اي در زندگي قيمتي دارد. اما اين جمله مشمول تفريح كردن در يكي از بهترين پارك هاي آبي جيپوريعني پارك آبي ماوج محل نمي شود. در اين پارك آبي مي توانيد با قيمتي معقول از بهترين فرهنگ ها و سنت هاي راجستان لذت ببريد و از امكانات رفاهي لاكچري آن استفاده كنيد.
آدرس: جيپور، جاده چومو سيكار، بد پيپلي استند
زمان: هر روز هفته ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر
هزينه بليط: 300 روپيه براي كودكان و 450 روپيه براي بزرگسالان

پارك آبي ماوج محل در جيپور

5- پارك آبي فان گاون در جيپور
پارك آبي فان گوان هر شخصي را كه از سر در ورودي آن بگذرد، سورپرايز و شگفت زده مي كند! پارك آبي فان گوان با تفريحات و كارهاي ماجراجويانه كه براي بازديدكنندگان مهيا كرده است به يكي از جذاب ترين پارك هاي آبي جيپور تبديل شده است. در پارك آبي فان گان مي توانيد هر آنچه كه نياز داريد، از خدمات لاكچري گرفته تا محيط آرامش بخش و تفريحات هيجان انگيز همه را برايتان آماده كرده است.
آدرس: جيپور، نزديك جاموا رامگار دام، جاده جاموا- رامگار
زمان: هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 6:30 بعد از ظهر
هزينه بليط: آخر هفته ها هر نفر 500 روپيه و روزهاي وسط هفته هر نفر 400 روپيه

پارك آبي فان گاون در جيپور

6- پارك آبي سان رايز در جيپور
اين پارك آبي كه در يك منطقه زيباي جنگلي ساخته شده است بيش از 20 هكتار مساحت دارد و يك راه حل عالي براي آرام كردن ذهنتان، بدنتان و روحتان است. در حالي كه سرسره هاي هيجان انگيز پارك آبي و استخرهاي زيبايي در مجموعه پارك آبي واقع شده است، رستوران ها و مراكز ماساژ پارك آبي نيز به شما كمك مي كند كه بهترين روز اقامتتان در جيپور را در پارك آبي سان رايز تجربه كنيد.
آدرس: جيپور، بزرگراه دهلي- چاندواجي-آجمر
زمان: هر رو  هفته از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر
هزينه بليط: پكيج هاي پارك آبي سان رايز از 700 روپيه براي هر نفر شروع مي شود.

پارك آبي سان رايز در جيپور

7- هتل و پارك آبي آپانو در جيپور
پارك آبي آپانو كه به عنوان بهشتي براي تفريحات هيجان انگيز شناخته ميشود، در ليست 5 پارك آبي برترجيپور جاي گرفته است. براي جدا شدن از فضاي پرهياهوي شهر بهترين گزينه اقامت در هتل آپانو و يا تفريح در پارك آبي آن است و براي خانواده ها و دوستان بهترين گزينه به شمار مي آيد.
آدرس: جيپور، جاده چومو، هارمادا قاتي
زمان: هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب 
هزينه بليط: 399 روپيه براي كودكان و 599 روپيه براي بزرگسالان

هتل و پارك آبي آپانو در جيپور

8- پارك آبي بيرلا سيتي در جيپور
اين پارك آبي كه بيشتر به عنوان بزرگترين پارك آبي راجستان هند مشهور شده است، يك مكان عالي براي دور شدن از شهر جيپور است. چراكه اين پارك آبي در فاصله 2 ساعتي از جيپور واقع شده است. اما ارزشش را دارد كه اين مسافت را طي كنيد تا بتوانيد از استخر بزرگ و آبشار زيباي آن ديدن كنيد و از امكانات فوق العاده جذاب تفريحي آن استفاده كنيد. براي گذراندن يك زمان با كيفيت با دوستان و يا خانواده تان در نزديكي جيپور، پارك آبي بيرلا سيتي ايده آل ترين گزينه موجود است.
آدرس: آجمر، منطقه صنعتي ماخاپورا
زمان: هر روز هفته از ساعت 11 ظهر تا 6 بعد از ظهر
هزينه بليط: 300 روپيه براي كودكان و 450 روپيه براي بزرگسالان

پارك آبي بيرلا سيتي در جيپور

9-پارك آبي پينك پرل در جيپور
تفريحات شگفت انگيزي در پارك آبي پينك پرل وجود دارد و در صورت تمايل مي توانيد اقامت لوكسي را نيز در آن تجربه كنيد. يك پارك آبي افسونگر در شهر بازي اين مجموعه واقع شده است كه يكي از بهترين پارك هاي آبي جيپور به حساب مي آيد و رنگ جديدي از عشق، زندگي، تفريح و ماجراجويي را به شما نشان مي دهد.
آدرس: جيپور، بهانكروتا، نزديك ماهاپورا مود، بزرگراه جيپور آجمر
زمان: هر روز هفته از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر
هزينه بليط: 200 روپيه براي كودكان و 300 روپيه براي بزرگسالان
اگر شما هم مثل ما دوست داريد كه هر چه زودتر به يكي از اين پارك هاي آبي جذاب برويد، كافيست كه با همكاران ما در مهرپرواز تماس بگيريد و يك تور هند نوروز 98 رزرو كنيد.

پارك آبي پينك پرل در جيپور


برچسب: هند, جيپور, جاذبه هاي گردشگري جيپور, پارك هاي آبي جيپور, بهترين پارك هاي آبي جيپور،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۴۸:۴۳ توسط:admin موضوع:

ترس و وحشت در قلعه قرون وسطي كشور اسلووني

در دهكده ايي در كشور اسلووني قلعه ي قرون وسطيي وجود دارد كه داستانهايي عجيبي از آن روايت شده است. اگر در مورد اين قلعه قديمي كه در محل بي نظيري قرار دارد كنجكاو شديد، با آژانس مسافرتي مهرپرواز همراه باشيد.

غار و قلعه تسخير شده جادويي پردجاما

در يازده كيلومتري شهر پوستوينا در كشور اسلووني، در دهكده ايي به نام پوستوينا Postonia قلعه و غاري وجود دارد كه اطراف آن را چشم انداز حيرت انگيري احاطه كرده است. اين قلعه ديدني كه پردجاما Predjama نام دارد در دل كوه و در ارتفاع 123 متري قرار گرفته است كه با وجود ارتفاع زياد و طبيعت زيباي اطرافش توجه هر گردشگر را به خود جلب كرده است.پردجاما در زبان اسلووني به معناي قلعه‌ي ساخته شده در مقابل غار است.

اين قلعه پر قدمت از سنگ‌هاي آهكي ساخته شده است و رفتن و رسيدن به آن بسيار چالش برانگيز است. براي رفتن به آن بايد از پلكاني سراشيبي عبور كرد كه به دليل موقعيت خاصي كه دارد، بسيار كار دشواري است و يكي از دلايل آن عرض باريك اين پلكان است كه عبور از آن را سخت و ترسناك كرده است.قلعه هاي مختلفي در اطراف اين منطقه وجود دارد ولي در مورد قلعه پردجاما داستانهاي عجيب و پر رمز و راز روايت شده است. اين قلعه به سبك بناهاي دوره رنسانس ساخته شده و در آن زمان محل زندگي شواليه‌اي مشهور به نام ارازم لوگر بود. به بيان ديگري نقش او مانند رابين هود بود كه اموال ثروتمندان را غارت كرده و در بين فقرا تقسيم مي كرد. ( براي آشنايي گردشگري وحشت، مجله گردشگري  آژانس توريستي مهر پرواز را دنبال كنيد)

قلعه پردجاما-مهرپرواز

طبق داستانهاي روايت شده او پس از كشتن يكي از سربازان ارتش امپراطوري رم به اين قلعه پناه برد. امپراطور رم نيز افرادي را براي كشتن او به اين محل اعزام كرد. ولي آنها تنها به محاصره كردن قلعه بسنده كردند.او به مدت يك سال در قلعه پردجاما در محاصره بود و دشمنانش تصميم داشتند تا او از گرسنگي جان خود را از دست بدهد ولي ماجرا از اين قرار بود كه افراد اين قلعه به خوراكي دسترسي داشتند. يك راهروي مخفي در قلعه وجود داست كه انتهاي آن به بالاي صخره ها و در نهايت به دهكده‌ي ويپاوا مي رسيد و به همين علت خدمتكاران به راحتي مي توانستند مواد غذايي تهيه كنند. شايد برايتان اين سوال مطرح باشد كه چرا او از دست دشمنان فرار نكرد و در آن قلعه ماند؟
شايد كار درست همين بود، زيرا سرانجام يكي از خدمتكارن قلعه راز او را فاش كرد و در نهايت دشمنانش با شليك گلوله‌ي توپ او را كشتند. در حال حاضر عبور از ميان اين راه مخفي امكان پذير است. اما در واقع هزار سال قبل از اين رابين هود محلي، مردم در داخل اين غار زندگي مي كردند و به تدريج اين قلعه در ورودي غار ساخته شد. در هر صورت زندگي در ميان اين غار با وجود خفاشها به خصوص در شب بسيار ترسناك بود و اين قضيه كه اين قلعه تسخير شده است بر سر زبانها افتاد.

غار-پردجاما،اسلووني-مهرپرواز

اما در شب در اين قلعه اسرار آميز چه اتفاقاتي مي افتد؟ شكارچيان روح و محققان بين‌المللي عالم ارواح در سال ۲۰۰۸ اين قلعه را بررسي كردند و با توجه به تحقيقات درباره فعاليت‌هاي ماورايي و فيلم‌هاي ضبط شده اعلام كردند كه اين قلعه تسخير شده است. حتما برايتان جالب خواهد بود كه بدانيد در سال ۱۹۸۶  ستاره‌ي فيلم‌هاي رزمي «جكي چان» هم در  موقع فيلمبرداري فيلم زره خدا Armor of God در اين محل حضور داشت و در مورد اين قلعه و غار مي گويد: بدون شك طلسم و جادوي اين قلعه روي هر فرد تاثير مي گذارد. پس از بازديد از قلعه و عبور از بين راهروها و ديدن سياه چال، صومعه، آشپزخانه و اتاق‌هاي نشيمن و مبلمان تاريخي مي توان زندگي مردم آن زمان را از نزديك لمس كرد.( براي سفر و تماشاي جاذبه هاي گردشگري كشورهاي مختلف و اطلاع از قيمت تورهاي مسافرتي با آژانس گردشگري مهرپرواز همراه باشيد)

 

 

قلعه پردجاما-اسلووني،مهرپرواز


برچسب: گردشگري, مجله گردشگري, آژانس مسافرتي, اسلووني, قلعه پردجاما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۴۱:۱۴ توسط:admin موضوع: