وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

قلعه دل اوو در ناپل

قلعه دل اوو در ناپل (Dell'Ovo)
قلعه دل اوو Dell'Ovo كه به قلعه تخم مرغ معروف است داراي قدمتي بسيار طولاني است كه از قرن 12 و دوران رم باستان تا به امروز، در شبه جزيره مگاريد، در شهر ناپل ايتاليا واقع شده است. اين مجموعه يكي از قديمي ترين قلعه ها در اين شهر مي باشد كه از آن زمان حكومت هاي بسياري از جمله نورمن، اسپانيايي، مهاجمان فرانسه و مسلمان را به خود ديده است.
دليل نامگذاري اين قلعه به نام قلعه تخم مرغ، برگرفته از نام شاعري به اسم "ويرژيل" است كه طبق گفته ها در زير پايه هاي قلعه تخم مرغ قرار داده است. طبق افسانه ها، اين شهر تا زماني كه تخم مرغ ها سالم و دست نخورده باقي بمانند، از خطرهاي منطقه و آسيب دشمن در امان خواهد ماند. قلعه تخم مرغ و يا همان قلعه دل اوو يك نماد تاريخي و بسيار با ارزش از باورهاي اين شهر باستاني است.
قلعه دل اوو در ناپل، همچنين يك موزه قومي مرتبط به ماقبل تاريخ است كه اشياي با ارزش مثل سراميك، مصنوعات فلزي و سفال از اولين روزهاي تاريخ ناپل در آن مقابل ديدگان همگان قرار داده شده است و بازديد كنندگان مي توانند از آنها ديدن نمايند. پيشنهاد مي كنيم اگر در تور اروپا به ايتاليا هم رفتيد، از اين قلعه ديدن نماييد و خاطره فراموش نشدني را براي خود رقم بزنيد.


برچسب: قلعه دل اوو , قلعه دل اوو در ناپل , قلعه تخم مرغ , ايتاليا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۱۱:۳۷ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :