وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

گران‌ترين و مجلل‌ترين جزاير شخصي جهان را بشناسيد(بخش دوم)

بسياري از افراد مشهور و ثروتمندان سراسر دنيا،براي خودشان جزيره‌ي اختصاصي دارند و يا مدتي آن را اجاره ميكنند و چند روزي را در بهشت اختصاصي خود سر ميكنند.البته سفر به اين جزاير خصوصي هزينه‌هاي بسيار زيادي دارد و افراد كمي مي‌توانند چنين تجربه‌اي را در دفترخاطرات زندگي‌شان ثبت كنند.هر چند كه تور مالديو و گشت زدن در جزاير مالديو هم حال و هواي همين جزاير را دارد!
در اين مقاله با تعدادي از گران ترين و مجلل ترين جزاير شخصي جهان آشنا ميشويم:
آيا مي خواهيد كه از همه چيز دور شويد؟ راه حل آن رفتن به يك جزيره خصوصي و اجاره كل فضا آن جزيره براي خودتان است! اگر چه اكثريت قريب به اتفاق ما نمي توانند اين قيمت هاي بالا را پرداخت كنند، اما كساني هم كه مي توانند اين تفريحات را داشته باشند، انواع گزينه هاي پر هيجان را مانند جزايري كه در اين مقاله آمده است را براي انتخاب پيش روي خود دارند.يك جزيره عظيم با 300 كارمند شخصي و حتي يك بهشت با سينماي شخصي وجود دارند كه ما در اين جا سه راه براي برنامه ريزي (و يا فقط تصور و رويا پردازي) براي گشت و گذار روياييتان معرفي مي كنيم.

جزيره ملودي كي فلوريدا Florida Keys

اقامت در اين جزيره براي هر شب 1250 دلار هزينه دارد و تا 10 مهمان را مي پذيرد.براي تجربه اقامت در يك جزيره خصوصي در آمريكا، جزيره ملودي كي يك بهشت ايزوله شده را كه با يك سفر كوتاه از شهر فلوريدا مي توانيد به آن برسيد را فراهم كرده است.اين جزيره منحصر به فرد دوستداران محيط زيست است چرا كه انرژي مورد نياز در آن از پنل هاي خورشيدي تامين مي شود و از آب فيلتر شده اقيانوس استفاده مي كند. شما مي توانيد با يك سفر سريع به كي وست برويد و از زندگي شبانه آن لذت ببريد يا مي توانيد در جزيره بمانيد و از كاياك ( قايق سواري) يا ماهي گيري لذت ببريد و شب هنگام به محل اقامت 3 طبقه اي خود بازگرديد و از تماشا كردن چشم انداز اقيانوس لذت ببريد.

گران‌ترين و مجلل‌ترين جزاير شخصي جهان را بشناسيد

گران‌ترين و مجلل‌ترين جزاير شخصي جهان را بشناسيد

جزيره موشا كي، باهاماس
باهاماس، جايي كه سواحل فوق العاده اش باعث شده تا به مقصد گردشگري اي كامل براي ميليون ها توريست تبديل شود. باهاماس فقط در سواحل منحصر بفرد و طبيعت محشرش خلاصه نمي شود،سفر به باهاماس يعني سفر به سواحل منحصر بفرد، ديدني هاي تاريخي، جذابيت هاي فرهنگي و جذابيت هاي طبيعي در اين كشور. اما مانند ديگر جزيره هاي كاراييبي، باهاماس هم يك مقصد توريستي گران است ،اقامت در اين جزيره زيبا 57.000 دلار براي هر شب هزينه دارد و مي توانيد تا 24 مهمان همراه خود داشته باشيد.اين جزيره كه متعلق به شعبده باز ديويد كاپرفيلد است، در جنوب باهاماس قرار دارد. 30 خدمه  شامل ماساژور و سرو كننده غذا آماده هستند تا به شما خدمات ارائه كنند. اين اجاره پر هزينه براي 12 اتاق خواب و 13 حمام شامل استفاده از قايق و جت اسكي نيز مي شوند و كاركنان هتل مي توانند برنامه تان را براي شكار گنج در جزيره تنظيم كنند. حتي يك تئاتر نيز در اين جزيره با 2 داستان مختلف براي وقتي كه دوست داريد لم بدهيد و فيلم تماشا كنيد مهيا شده است.

گران‌ترين و مجلل‌ترين جزاير شخصي جهان را بشناسيد
گران‌ترين و مجلل‌ترين جزاير شخصي جهان را بشناسيد

جزيره نكر، جزاير ويرجين بريتانيا
اقامت در جزيره نكر 65.000 دلار براي هر شب هزينه دارد و تا 30 مهمان را قبول مي كنند. اين جزيره كه متعلق به ويرجين مغول ريچارد برانسون است و 74 هكتار است. اما شما كاملا تنها نخواهيد بود 100 خدمه حاضر براي ارائه خدمات به شما هستند. زمانه هايي كه در كنار ساحل يا دو استخر زيباي اين جزيره نيستيد، مي توانيد از كايت سواري روي آب( كايت سرفينگ) و غواصي و يا قايق سواري لذت ببريد و يا  چند دور تنيس بازي كنيد.

گران‌ترين و مجلل‌ترين جزاير شخصي جهان را بشناسيد

گران‌ترين و مجلل‌ترين جزاير شخصي جهان را بشناسيد


برچسب: گران ترين جزاير شخصي دنيا , گران ترين جزاير شخصي جهان , مجلل ترين جزاير شخصي دنيا , مجلل ترين جزاير شخصي جهان , جزاير شخصي لوكس دنيا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۴:۰۶ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :