وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

بازي گلف در آنتاليا و جذابيت آن براي توريست ها!

تركيه همانند بسياري از كشورها جاذبه‌هاي خاص خودش را دارد، خصوصا در منطقه‌اي مانند آنتاليا كه بعد از استانبول پر بازديدترين مقصد توريستي در اين كشور است!
آنتاليا ملقب به مرواريد مديترانه يكي از توريستي ترين شهرهاي كشور تركيه به حساب مي آيد و سالانه صدها هزار توريست با تور آنتاليا به مرواريد مديترانه سفر ميكنند،در اين مقاله قصد داريم به يكي از جذابترين بازي ها و تفريحاتي كه خيلي از توريست ها را به آنتاليا ميكشاند صحبت كنيم.يكي از مشهورترين ورزش هاي جهان گلف است كه مي توانيد آن را در آنتاليا امتحان كنيد.اگر بازي گلف را تا به حال تجربه نكرده ايد سفر به آنتاليا اين فرصت را به شما ميدهد كه زير نظر بهترين مربيان و در بهترين زمين ها اين ورزش لوكس و لاكچري را آموزش ببينيد،گلف يكي از جذابترين تفريحات آنتاليا نزد توريست ها به شمار مي آيد!

بازي گلف در آنتاليا و جذابيت آن براي توريست ها!

گلف امروزه يك صنعت و ورزش چند ميليارد دلاري است!
گلف در اواخر قرن 18 به تركيه معرفي شد و تا سال 2010 به سرعت در حال توسعه و بهبود در كشو تركيه بود. همان طور كه انتظار ميرفت، اين بازي 500 ميليون يورو براي كشور تركيه درآمد زايي ميكند. بازي گلف در آنتاليا كار مورد علاقه طرفداران اين بازي مفرح و لوكس مي باشد. هر ساله مردم به آنتاليا مي آيند تا لذت بازي گلف در بهترين زمين هاي گلف را تجربه كنند. تعداد زيادي زمين بازي گلف در آنتاليا وجود دارد كه از استانداردهاي بالايي برخوردارند.مخصوصا منطقه بلك (Belek) در 30 كيلومتري شرق آنتاليا، داراي مزيت بالقوه براي گردشگران علاقه مند به گلف با داشتن جاذبه هاي منحصر به فرد فرهنگي، طبيعت و تاريخي مي باشد.آقاي Cemil Ugurlu رئيس اتحاديه سرمايه گذاران گردشگري بلك گفت كه آنها در حال برنامه ريزي براي ساخت 6 زمين جديد براي گلف هستند كه همگي براي فصل آينده تكميل مي شوند.با زمين هاي گلف جديد، تعداد زمين ها به 12 زمين گلف در آنتاليا مي رسد. بلك كه هم اكنون 6 زمين بازي گلف دارد، روزهايي شلوغ در ماه مارچ تا ماه مي را سپري مي كند و ميزبان 60 هزار بازيكن گلف در سال گذشته بوده است و برنامه ريزيشان بدين گونه است كه بعد از اضافه شدن زمين ها اين تعداد را به 80 هزار نفر برساند. 

گلف در آنتاليا

مدير كل باشگاه گلف آنتاليا ميگويد: "سال گذشته 230 هزار بازي با حضور 60 هزار بازيكن گلف انجام شد. ما در اين سال انتظار 80 هزار بازي كن گلف به منطقه و انجام بيش از 275 هزار بازي را داريم. شما هم مي توانيد در استراحتگاه گلف گلوريا (Gloria Golf Resort) در بلك ، در هتل گلف نوبيليس (Nobilis Golf Otel) ، در كلاب ملي گلف (National Golf Club ) و يا ديگر كلاب هاي گلف در بلك گلف بازي كنيد و لذت ببريد.


برچسب: آنتاليا , تور آنتاليا , جاذبه هاي گردشگري آنتاليا , تفريح در آنتاليا , بازي گلف در آنتاليا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۷:۳۲ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :