وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

بدون خواندن اين مطلب به هند سفر نكنيد!

هشدار!!! كارهايي كه نبايد به هيچ عنوان در هند انجام دهيد!
آگاه باشيد كه بيشتر هندي ها گياه خوار هستند
يادتون باشه كه خيلي از مذهب هايي كه درهندوستان زندگي ميكنند گياه خوارن يا فقط گوشت ماهي را مي خورند نه گوشت هاي ديگر را! سعي كنيد كه نشان ندهيد كه يك ساندويچ مرغ مي خواهيد چون ممكن است خودتان را در يك جو گيج كننده و ناراحت كننده بيندازيد! بيشتر مردم هند اين تفاوت هاي فرهنگي را متوجه مي شوند و با تازه واردها و عقايدشان كنار مي آيند، اما بهتر است كه ريسكش را نكنيد و خودتان را وارد تغيير جو احتمالي نكنيد.

بدون خواندن اين مطلب به هند سفر نكنيد!

يادتون باشه كه گاوها مقدس هستند!
گوشت گاو بسيار با ارزش است و خوب حساس تر از هر گوشت ديگري. همان طوري كه احتمالا شنيده ايد و احتمالا باور نمي كنيد، گاوها در هند حيوانات مقدسي هستند. اگر كسي وارد يك رستوران شود و يك استيك گوشت گاو با سس باربيكيو سفارش دهد، به او مثل يك آدم بي خرد نگاه مي شود و حركتش بي احترامي و توهين تلقي مي شود.
هشدار، دست چپ بديمن به شمار مي آيد!
از دست دادن با دست چپ خودداري كنيد. در هند دست چپ براي نگه داشتن يك ليوان آب استفاده مي شود. فقط همين! ديدن يك كشور جديد براي اولين بار هم جذاب است و هم عجيب و غريب! اگر هم كشوري كه مي خواهيد از آن بازديد كنيد هند باشد، اين تجربه عجيب تر خواهد بود. چراكه تفاوت هاي فرهنگي در هند بسيار عظيمند. فقط يادتون باشه كه از دست راست خود استفاده كنيد و همه چي خوب پيش خواهد رفت.
از كفش هاي بيرون خود در فضاهاي داخلي استفاده نكنيد
كفش هايتان را در فضاهاي داخلي نپوشيد. اين يك آداب و رسوم ساده است كه راحت مي توان با آن كنار آمد. تعداد زيادي از مردم هند كفش هاي مجزايي براي استفاده در داخل خانه دارند، ولي پوشيدن كفش هاي بيرونتان در خانه يك هندي بسيار توهين آميز و ناخوشايند تلقي مي شود. بهتر است اصلا از صاحب خانه راجع به كفشتان سوال نپرسيد و فقط كفشتان را از پا دربياوريد و وارد خانه شويد.
آماده پاسخگويي به سوالات شخصي باشيد
ناراحت نشويد اگر از شما يك عالمه سوالات شخصي پرسيده شد. اين سوالات ممكن است در اولين ملاقاتتان با يك محلي پرسيده شود.  براي خيلي از غربي ها سوال پرسيدن راجع به حقوق و يا خانواده شان توهين تلقي مي شود اما در هند اين مسئله بسيار معمول است و اصلا قصد توهين به شما را ندارند.
آب ننوشيد!
از شير آب به هيچ عنوان آب ننوشيد. به ما اعتماد كنيد. بدن ما شايد براي باكتري هاي بيشتر شير آب هاي هند آماده نباشد و ممكن است نوشيدن اين آب ها باعث فعاليت ناخواسته روده ها شود و اوقات خوشتان را خراب كند. پس بهتر است تا زمان برگشتتان به خانه، فقط آب معدني بنوشيد.

جاذبه هاي گردشگري هند بيشمار است و همچنين اين كشور داراي قدمتي كهن و تاريخ باستاني است، اما اين مقاله مي تواند به شما ياد آوري كند كه در هند چه رفتارهاي عجيب و چه آداب و رسوم عحيبي دارند تا بتوانيد از سفرتان لذت ببريد. مهرپرواز ارائه دهنده تور هند مي باشد كه مي توانيد به صورت آنلاين و غير حضوري تور مورد نظر خود را رزرو كنيد. مي توانيد براي رزرو هر نوع تور نيز با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهرپرواز در تماس باشيد.


برچسب: هند , تور هند , جاذبه هاي گردشگري هند , آژانس مسافرتي , نكات ضروري هند،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۰۰:۱۶ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :