وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

سافاري با شتر در دبي سفري يك روزه به تاريخ!

دبي يكي از شهر  هاي كشور امارات متحده عربي است كه اين شهر در جنوب كشور ايران و در پيرامون خليج فارس و در شبه جزيره عربستان قرار گرفته است . دبي بزرگ‌ ترين شهر كشور امارات نيز مي‌ باشد . طول خط ساحلي 64 كيلومتر است . از زماني‌ كه امارات متحده عربي شروع به توسعه اقتصادي كرده است ، سرمايه‌ گذاران بسياري را به سمت خود جذب كرده است ، كه اين شهر را به يكي از قطب‌ هاي اقتصادي مهم منطقه و جهان تبديل كرده اند . دبي چند مورد از زيبا ترين آسمان خراش‌ هاي جهان كه يكي از آنها برج خليفه دبي، را دارد كه به‌واسطه‌ آنها ، معماري پيشگام خود را به نمايش گذاشته است . دبي با 149 آسمان خراش , سومين شهر جهان از نظر سازه‌ ها و ساختمان هاي بلند است . اين مقاله در باره صحرانوردي در دبي با شتره كه خيلي هيجان انگيز و بامزست،مهر پرواز رو همراهي كنيد.

سافاري با شتر در دبي سفري يك روزه به تاريخ!

سافاري در بيابان دبي با شتر، يك راه اصيل و جالب براي كشف صحراي دبي به وسيله سفر كردن با يك كاروان سنتي شتر ‏است. شترها كشتي هاي صحرا هستند، چراكه طرز راه رفتن آن ها به نرمي و با ظرافت در روي شن ها، ‏آسايش و آرامش را براي شما به ارمغان مي آورد. سفر 45 دقيقه اي شما روي ردپاي باده نشينان و مسافران شما را به سمت ‏كمپ سنتي باديه نشينان راهنمايي مي كند كه كمپ آن ها به وسيله شعله هاي كوچك و آرامي كه در استراحتگاه هاي ‏شخصي صحرايي آشيان كرده اند و لانه گزيده اند مزين شده است.

سافاري با شتر در دبي سفري يك روزه به تاريخ!

‏دبي را مثل زمان بيشتر از 50 سال گذشته كشف كنيد و از يك تجربه بعد از ظهري نهايت لذت را ببريد و خيلي از ‏فعاليت هاي فرهنگي را مثل ماليدن حنا بر روي دستتان، قليان كشيدن و درست كردن نان را تجربه كنيد و لذت ببريد. ياد بگيريد كه به چه ‏صورت مي توانيد يك غذاي محلي را كه نسل به نسل به امروز رسيده است، درست كنيد.

‏قبل از اينكه از 4 مدل غذاي سنتي دلپذير براي شام زير آسمان عربي مملوء از ستاره لذت ببريد.با ديدن رقص هاي ‏عربي سنتي سرگرم شويد و به يك گروه موسيقي سنتي در صحرا بپيونديد.‏از اين تجربه كه يك بار در زندگيتان اتفاق مي افتد لذت ببريد و يك جشن و سور شبانه با يك ميراث غني كه دبي ‏براي شما به ارمغان مي آورد لذت ببريد.‏

غذاهاي دبي را بخوريد!‏
چه چيزي غذاهاي دبي را متفاوت مي كند؟ خوب! براي اينكه شروع كنيم، دبي تنها جايي است كه مي توان يك شتر ‏كامل پخته را ديد كه به عنوان يك غذاي خوشمزه سرو مي شود.‏دبي يك شهر است كه فقط 15% جمعيت محلي دارد و بقيه 85% جمعيت مهاجران هستند.

سبك آشپزي آن ها بين ‏المللي است.‏شما فقط در دبي مي توانيد يك مخلوط عالي از تقريبا همه مدل سبك هاي آشپزي دنيا پيدا كنيدو همچنين در همه رنج ‏قيمتي مي توانيد غذا پيدا كنيد.‏دبي مثل يك بهشت غذايي است. هم براي كساني كه جيب پر از پولي دارند و هم براي كساني كه بودجه ي محدودي ‏دارند.‏

پيشنهاد امروز آژانس هواپيمايي مهر پرواز به شما عزيزان تور دبي همراه با يه شتر سواري بامزست.


برچسب: دبي , تور دبي , سافاري با شتر در دبي , جاذبه هاي گردشگري دبي , آژانس هواپيمايي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۸:۳۰ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :