وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

خيابان بغداد استانبول بهترين خيابان براي خريد در جهان!

اگر به استانبول سفر كرديد، خريد در خيابان بغداد را فراموش نكنيد!
خيابان بغداد در استانبول به طول 14 كيلومتر در قسمت آسيايي شهر استانبول مي باشد. خيابان بغداد استانبول (Bagdat) يكي از مشهورترين نقاط براي خريد در استانبول مي باشد. اين خيابان به عنوان يكي از سرزنده ترين خيابان هاي خريد در جهان  مطرح است. اين خيابان بعد از لشكر كشي ارتش به بغداد به وسيله سلطان مراد چهارم نام گذاري شد و بيشتر برندهاي با پرستيژ ولوكس دنيا در اين خيابان شعبه دارند و بسيار چشم نواز و زيبا هستند. اين خيابان همچنين يكي از جاذبه هاي گردشگري استانبول نيز به شمار مي رود.

خيابان بغداد استانبول بهترين خيابان براي خريد در جهان!

منطقه اطراف خيابان بغداد در اواخر قرن 19 ساخته شده است. امروزه خيلي از اين خانه هاي بزرگ، محل فروشگاه هاي خيلي از برندهاي لوكس و لاكچري دنيا مي باشد.
يك شركت فرانسوي جاسوسان خريد را به بيش از 400 فروشگاه در 30 خيابان خريد محبوب جهان ارسال كرد و از آنها خواست تا تجارب خود، از جمله خدمات مشتريان و سرويسهاي بهداشتي، رتبه بندي كنند.در نتيجه يك تحقيق كه بين 30 تا از مشهورترين خيابان هاي جهان انجام شد، خيابان بغداد استانبول رتبه چهارم را از بين بهترين خيابان هاي خريد جهان كسب كرد.
مراكز خريد در طول اين خيابان پهن  گسترده شده اند و هفت روز هفته مملوء از خريد كنندگان است
خيابان بغداد مكاني عالي براي گذراندن يك روز كامل در بين مراكز خريد و فروشگاه هاي برخي از بهترين برندهاي جهاني مثل زارا، لويي ويتون، مايكل كورس و تامي هيلفيگر مي باشد. علاوه بر اين برندهاي تركي نيز در اين خيابان شعبه دارند.اگر هم به خيابان هاي پشتي آن برويد و در آنجا گشتي بزنيد، مي توانيد لباس هايي با قيمت هاي ارزان تر نيز پيدا كنيد و خريدتان را با هر بودجه اي كه داريد انجام دهيد.

خيابان بغداد استانبول بهترين خيابان براي خريد در جهان!

اين خيابان همچنين براي قدم زدن مناسب است چراكه يك پياده رو پهن دارد.اين خيابان نه تنها محل رفت و آمد ساكنان اطراف اين محل است و جوانان تركيه اي در اين خيابان گشت و گذار و كيف ميكنند، بلكه بازديدكنندگان بي شماري نيز جذب مراكز خريد، رستوران هاي شيك و كافه هاي جذاب اين خيابان نيز مي شوند. علاوه بر همه اين ها، خيابان بغداد ميزبان خيلي از جشن هايي است كه در طول سال در استانبول برگزار مي شوند و مردم از سراسر استانبول به اين خيابان مي آيند تا دور هم جمع شوند تا جشن بگيرند.آژانس هواپيمايي مهرپرواز ارائه دهنده و مجري مستقيم تورهاي استانبول مي باشد. براي ديدن و خريد از اين خيابان زيبا همين الان با مهرپرواز براي رزرو تور استانبول تماس بگيريد.


برچسب: استانبول , تور استانبول , مراكز خريد استانبول , خيابان بغداد استانبول , آژانس هواپيمايي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۵:۵۸ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :