وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

تفريحات پرطرفدار در دبي كه نمي توان از آنها گذشت!

امروز مي خواهيم به سراغ تفريحاتي در دبي برويم كه اتفاقا به آمادگي جسماني هم نيازمندند!حتما الان پيش خودتون ميگيد كه اين چه تفريحيه كه به آمادگي جسماني هم نياز منده؟ با آژانس هواپيمايي مهرپرواز همراه باشيد:
دبي شهري بسيار زيبا و مدرن است كه در حاشيه خليج فارس قرار دارد و داراي آب و هواي بسيار گرم مي باشد . با پيشرفت صنعت گردشگري و زندگي مدرن در دبي ، هرروزه تفريحات و سرگرمي هاي مهيج تر و عالي تري در اين شهر راه اندازي مي شود كه از برخي از آنها نمي توان به راحتي گذشت. چنانچه مقصد سفر خود را تور دبي انتخاب كرديد ، به ياد داشته باشيد تابستان ها زمان مناسبي براي سفر به دبي نيست به دليل اينكه دماي هوا بسيار بالاست.
‏ 
رانندگي  با ماشين فرمول 1 مسابقه اي 

مسابقه با ماشين فرمول 1 يكي از مشهورترين ورزش هاي روي زمين با ميليون ها ‏طرفدار پروپاقرص است.‏
اين تفريح يك رويا براي بيشتر آدم هاست ( از جمله بنده و خيلي ها ي ديگر) كه خودشان راندن ماشين فرمول 1 را تجربه ‏كنند، به جاي اينكه فقط پاي تلوزيون بشينيم و از راه دور بيننده اين ورزش مهيج باشيم!

 دبي اين امكان را براي همه فراهم كرده  كه آن را تجربه كنند.

تيم حرفه اي مسابقات ‏فرمول 1 به آدرس وب سايت ‏dreamracingdubai.com‏ شما رو به آرزوي خودتان ميرساند، كه تجربه واقعي رانندگي با فرمول 1 را داشته باشيد.‏

رانندگي  با ماشين فرمول 1 مسابقه اي

فلاي بوردينگ در دبي

در سال هاي اخير دبي به عنوان مقصدي عالي براي ورزش هاي آبي تبديل شده است ‏و (فلاي بوردينگ)يكي از مشهور ترين تفريحات آبي دبي است.

فلاي بوردينگ به وسيله ي ‏طراح فرانسوي، فرانكي زاپاتا درست شد، كسي كه در دوران نوجواني جت اسكي كردن ‏را شروع كرد و تمام عمر خود را به اين كار اختصاص داد.

فلاي بوردينگ يكي از ‏ورزش هاي مورد علاقه بسياري از سلبريتي ها و افراد مشهوري مثل تام كروز، لئوناردو ‏دي كاپريو و مين ديزل است. اين ورزش به يكي از مشهورترين تفريحات براي كساني ‏تبديل شده كه به دبي سفر مي كنند و علاقه مند به هيجان هستند. فلاي بوردينگ بايد يكي از كارها و ‏تفريحاتي باشد كه در ليستتان براي سفر به دبي قرار مي دهيد.‏ اين ورزش و يا سرگرمي ، يكي از جاذبه هاي گردشگري دبي نيز محسوب مي شود كه شما مي توانيد در سواحل زيباي خليج فارس آن را تجربه نماييد.

فلاي بوردينگ در دبي


اتاق پرواز (تونل باد عمودي)‏

آي فلاي دبي يك مركز اسكاي دايوينگ (پرواز) است كه در محل بسته به شما اين ‏امكان را مي دهد كه پرواز را تجربه كنيد.

آي فلاي دبي يك مكان عالي براي علاقه ‏مندان به هيجان است كه نزديك ترين تجربه به پرواز را لمس كنند. اين مركز افتخار اين ‏را دارد كه اولين تونل بادي دو نفره و عمودي را در دنيا داشته است. وقتي شما پرواز مي ‏كنيد، شما 4 متر بالاي زمين معلق مي شويد در حالي كه دست مربي را گرفته ايد تا اگر ‏كمك لازم داشتيد به شما كمك كند.
آي فلاي دبي يك مركز بسيار امن است و هر كسي ‏از سن 3 تا 103 سال مي تواند از آن لذت ببرد. اين مكان در ميرديف واقع شده است.

اتاق پرواز (تونل باد عمودي)‏


برچسب: دبي , تور دبي , آژانس هواپيمايي , جاذبه هاي گردشگري دبي , تفريح در دبي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۴:۰۶ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :