وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگراد

چهار گوشه و كنار صربستان با اماكن جذاب و ديدني احاطه شده است و كشوري فوق العاده جذاب و ديدني را تشكيل داده است.اگرچه بلگراد براي زندگي شبانه و جاذبه هايي مثل پارك Kalemegdan،موزه kola Tesla و معبد St.Sava مشهور است،اما هنوز هم در اين كشور تفريحاتي جذاب وجود دارند كه براي توريست ها ناشناخته هستند.
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگرادما به شما كمك ميكنيم كه در سفرتان به بلگراد از اين تفريحات ناشناخته آگاه باشيد،در اين مقاله بعضي از راه هاي غير معمول ولي عالي را براي گذران زمانتان در بلگراد معرفي ميكنيم.براي دريافت اطلاعات از تور ارزان صربستان ميتوانيد با مهرپرواز تماس بگيريد،همكاران ما با لبخند پاسخگوي شما هستند،به مقاله بپردازيم:
 فروشگاه ها را كشف كنيد
اين تفريح براي محلي ها كه براي ضروريات زندگيشان به فروشگاه ها سر مي زنند امري عادي است. اما اگر شما به پايتخت صربستان يعني بلگراد سفر كرديد، حتما حداقل به يكي از اين فروشگاه ها سر بزنيد. صربستاني ها عاشق سبزيجات طبيعي و ميوه هستند. شما مي توانيد مهارت چانه زني خودتان را امتحان كنيد و يك سري محصولات سنتي صربستان مثل كاجماك، عسل، آجوار و البته راكيجا(نوشيدني براندي) را از نقاط مختلف بلگراد بخريد.شما بايد از فروشگاه ها در زمان صبح ديدن كنيد تا سرزندگي فضا را به صورت واقعي درك كنيد.بعضي از مشهورترين فروشگاه ها Kalenic، Zeleni Venac market و Bajloni هستند.
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگرادبا يك دوچرخه از Dorcol  به Ada  برويد
با كمتر از 5 يورو مي توانيد يك دوچرخه براي يك روز اجاره كنيد و شهر را كشف كنيد!ما جاده Dorcol را توصيه مي كنيم.شما مي توانيد درمركز ورزشي Milan Gale Muskatirovic يك دوچرخه اجاره كنيد و بعد از آن به سمت Ciganlija برويد.شما چندين پل روي رودخانه Sava مي بينيد و شهر را از زاويه اي جديد كشف مي كنيد. علاوه بر اين خيابان يك مسير دايره اي،دور درياچه Ada و مسير دوچرخه اي بلگراد جديد (New Belgrade) نيز وجود دارد.
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگرادبه تور كاياك (نوعي قايق) برويد
يك راه ديگر غير معمول براي لذت بردن در بلگراد اين است كه به تور كاياك برويد. شما براي 3 ساعت پارو خواهيد زد و به جزيره جنگ جهاني (Great War) مي رويد. به آن جا برسيد و از منطقه طبيعي محافظت شده شهر لذت ببريد.شما همين طور كه پارو مي زنيد مي توانيد از تماشاي پرنده ها نيز لذت ببريد.چراكه اين منطقه محافظت شده محل زندگي   196 نوع  پرنده است. بعد از آن مي توانيد در Lido شنا كنيد كه يك ساحل مشهور در شهر بلگراد است. اين تور 15 يورو برايتان هزينه دارد كه واقعا ارزشش دارد!
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگرادبه پارك غير مجاز مي باشدutnjak برويد و يك پيك نيك خاطره انگيز را تجربه كنيد
اين پارك يك پارك جنگلي و يكي از نقاط مشهور تفريحي بلگراد است.در اين پارك رستوران هاي متعدد وجود دارد.همچنين اين پارك براي قدم زدن و دويدن پاركي ايده آل مي باشد. پارك نقش تاريخي مهمي دارد، چراكه شاهزاده صربستان، ميهايلو ابرنويك سوم( Mihail Obrenovic III) در اين پارك به قتل رسيده است و همچنين محل شكار خانواده سلطنتي صربستان نيز بوده است.
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگرادبا تراموا به گشت و گذار برويد و شهر را ببينيد و لذت ببريد!
اين يك تور برنامه ريزي شده توسط سازمان توريستي بلگراد است و نكته جذاب اين تور اين است كه تور مجاني برگزار ميشود.اين تور براي 60 دقيقه زمان ميبرد و شما را به جذاب ترين نقاط شهر مثل باغ وحش، پارك Kalemegdan،ايستگاه قطار و خيابان Nemanjina( جايي كه شما مي توانيد ساختمان هاي تخريب شده كه از سال 1999 يعني سال بمب گذاري Nato رها شده اند)را ببينيد.براي اين تور شما نياز به پاسپورتتان داريد، چراكه بعضي از نقاط اين تور داراي محدوديت هايي مي باشد. اين تور براي جمعه ها از ساعت8 صبح تا 9 شب و شنبه ها از ساعت 6 صبح تا 7 بعد ازظهر به زبان انگليسي برگزار مي شود.
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگرادبا هنر آفريقايي آشنا شويد
موزه هنر آفريقايي تنها موزه منطقه است كه به صورت اختصاصي راجع به هنر و فرهنگ  قاره آفريقا مي باشد.اين موزه فرهنگ مناطق اتيوپي، مراكش (مغرب)، آفريقاي مركزي وشرقي را مورد بررسي قرار مي دهد.اين موزه از معدود موزه هايي در بلگراد است كه مجله اختصاصي خودش را دارد كه نامش "مطالعات در هنر و فرهنگ" مي باشد. فستيوال آفريقايي يكي از ديگراز محصولات اين موزه است و نقش مهمي در تشديد پيوندهاي فرهنگي و ارتقاي سيستم چند فرهنگي و تفاوت هاي فرهنگي را دارد.همچنين در اين موزه ميتوانيد موارد هنري مانند ماسك،سراميك، فيگور هاي كه از سنگ ساخته شده اند و همچنين آلات موسيقي را ببينيد.
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگراداز موزه Etnographic ديدن كنيد
در اين موزه خيلي چيزهايي كه به فرهنگ صربستاني و ديگر گروه هاي قومي مربوط مي شوند، به نمايش گذاشته شده است. ديدن اين موزه مي تواند شما را به زمان قديم با مواد سنتي، فرهنگ، روابط اجتماعي و زندگي خانوادگي و همچنين آداب و رسوم و باورها و افسانه هاي قومي صربستان ببرد.كتابخانه آن نزديك به 60000 اثر چاپ شده دارد كه شامل 33000 كتاب و 27000 ژورنال در حوزه هاي نژاد شناسي، مردم شناسي و علم است كه آن را به يكي از بهترين كتابخانه هاي تجهيز شده در Balkans تبديل كرده است.
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگرادبه كارتينگ برويد
اگر شما تا به حال كارتينگ نرفته ايد،حتما آن را تجربه كنيد.تجربه خيلي بامزه اي مخصوصا براي طرفداران آدرنالين مي باشد. شما مي توانيد بليط شخصي و گروهي براي 10 دقيقه را تهيه كنيد و با دوستانتان مسابقه دهيد و رقابت كنيد.كارتينگ AutoKomer تنها كارتينگ حرفه اي در بلگراد است و تمام نيازمندي ها براي ايمني را دارد. اين كارتينگ به راحتي از فرودگاه Nikola Tesla دسترسي دارد و در حقيقت فقط 3 كيلومتر از هم فاصله دارند و ارزشش را دارد كه يك توقف در اين كارتينگ داشته باشيد. 
سفري به صربستان و جاهاي ديدني بلگراد

آژانس هواپيمايي مهرپرواز، اميدوار است كه اين مطالب و مقاله ها بتواند در بهتر شدن سفرتان كمك مفيدي به شما داشته باشد و بتوانيد مناسب ترين گزينه را براي سفر خود انتخاب نماييد.


برچسب: صربستان , بلگراد , تور صربستان , جاذبه هاي گردشگري صربستان , آژانس هواپيمايي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۸:۴۵ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :