وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

ساخت هتل در بزرگترين فرودگاه دنيا در استانبول

قرار است بزرگترين هتل در فرودگاه استانبول ساخته شود. در چند وقت اخير استانبول اعلام كرده كرده است كه براي بهبود تجربه سفر مسافراني كه به به اين شهر زيبا مي آيند، قرار است در فرودگاه اين شهر هتلي مجلل ساخته شود. اين هتل قرار است 451 اتاق داشته باشد. هتل قرار است كه داخل ساختمان اصلي ترمينال ساخته شود و دسترسي به آن براي مسافراني كه براي تجارت و يا حتي كساني كه براي تفريح به اين شهر مي آيند، همچنين براي خدمه پروازها و نيز افراد ديگري كه در فرودگاه هستند، گزينه بسيار مناسبي خواهد بود.
اين هتل مدرن با طراحي فوق العاده و عالي و فن آوري هاي جديد به دست سازنده خود كه شركت يوتل(Yotel) مي باشد، قرار است تا در دسترسي راحت تر مسافران تور استانبول به اقامتگاه، گام مثبتي را بردارد. مديرعامل شركت خدمات فرودگاهي گفته است: "باعث افتخار است كه شركت يوتل را به عنوان اپراتور هتل فرودگاه برگزيده اند. اين فعاليت در فرودگاه استانبول تاريخ ساز خواهد شد، چرا كه اين اولين هتل فرودگاهي است كه قرار است در دنيا ساخته شود و همچنين از چند نظر ركورد جهاني را به خود اختصاص داده است، يكي از اين ركوردها مربوط به محل قرار گيري هتل است كه در بزرگترين فرودگاه دنيا مي باشد. اين هتل هم اكنون در مرحله ساخت و ساز قرار دارد. هتل به شدت بر روي ديناميك حمل و نقل و نيز هوايي منطقه اي سه قاره آسيا، آفريقا و نيز اروپا تاثير خواهد گذاشت. هتل در فرودگاه تازه و جديد، باعث رشد چشمگير و بسيار سريع شركت هواپيمايي تركيه و شركت هواپيمايي حمل كننده پرچم جمهوري تركيه خواهد شد كه به اكثر كشورهاي دنيا پرواز مي كنند. همچنين او اظهار كرد تمام تلاش گروه براي آسايش و نيز اقامتي در آرامش و به دور از استرس براي مسافران و مهمانان خواهد بود تا زمان انتظار و كارهاي اداري آنها را كاهش دهد."

همچنين آنها اعلام كردند كه اين هتل باعث مي شود تا برندي جهاني جديدي معرفي كنيم تا مردم و قاره ها را به هم متصل نمايد، علاوه بر اين باعث مي شود كه مهمان نوازي مردمان تركيه به جهانيان اثبات شود. افتتاح اين فرودگاه در 29 اكتبر(7آبان) سال جاري انجام خواهد شد و براي ميزباني از مسافران تمام نقاط جهان آماده خواهد بود.
ظرفيت اين فرودگاه بعد از توسعه به حداكثر 200 ميليون نفر خواهد رسيد و در كل 6 باند و 3 ترمينال خواهد داشت. در فرودگاه INA بيشتر از 350 مقصد به يكديگر متصل خواهند شد و حدوداً 100 ايرلاين در آن فرود خواهد آمد.

ساخت هتل د ربزرگترين فرودگاه دنيا در استانبول


برچسب: استانبول , تور استانبول , بزرگترين هتل دنيا , بزرگترين فرودگاه دنيا , آژانس مسافرتي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۹:۳۰ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :