وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

نكات ضروري كه قبل از سفر به ازمير بهتر است بدانيد!

در سال 2012، يكي از مشهورترين وبلاگ هاي گردشگري كه بسيار هم اعتبار دارد، ازمير را به عنوان "ديده شده ترين شهر تركيه" معرفي كرد. گرچه كه سومين شهر بزرگ كشور تركيه است و به دليل وجود شهرهايي همانند استانبول و آنكارا، چندان به چشم نمي آيد، اما كمتر از آنها ديدني نيست و بسيار زيباست. ممكن است كه ازمير به اندازه استانبول نتواند محبوب باشد و روي زبان ها بيوفتد و همچنين به اندازه آن مورد علاقه گردشگران نباشد، اما با اين وجود مكان هايي دارد كه حتما بازديد از آنها برايتان بسيار لذت بخش خواهد بود. آژانس هواپيمايي مهرپرواز برايتان اين مطلب را فراهم آورده است تا بتوانيد قبل از سفر به تور ازمير، نكات ضروري را بدانيد و سفري بهتر را براي خود و همراهانتان رقم بزنيد.

چطور به ازمير برويم؟
قطعاً رفت و آمد به شهر بزرگي همانند ازمير كار راحت و آسوده اي است. روزانه پروازهاي بين المللي و داخلي بسياري به فرودگاه مندرس عدنان ازمير انجام مي شود.

مناطق خريد ازمير كدام ها هستند؟
شهر ازمير داراي 15 مركز خريد مي باشد كه از ميان آنها كيپا پارك، اپتيموم، آگورا و فروم بورنوا از همه مشهورتر هستند. افراد محلي و اكثر گردشگران و توريست ها معمولاً از منطقه تاريخي كمرالتي كه محل فروش سوغاتي هاي شهر ازمير نيز به شمار مي رود، خريد مي كنند.

صرف غذا بيرون از اقامتگاه در زندگي شبانه ازمير
چنانچه جزو آن دسته از انسان هايي هستيد كه جشن و شادي و پايكوبي و حضور در جمع هاي شاد را دوست داريد، مناطق كارسياكا، آلسانكاك و نيز كوناك به عنوان مناطق ساحلي و كنار دريايي كه در آنها افراد بي شماري به تفريح و شادي و گفت و گو مي پردازند، بسيار معروف هستند.

نكات ضروري كه قبل از سفر به ازمير بهتر است بدانيد!


بهترين منطقه ازمير براي اقامت
مركز شهر ازمير: ميدان كوناك، يكي از مناطق اصلي مركز شهر است. برج ساعت بسيار زيباي ازمير در اين ميدان قرار دارد و در نزديكي مركز خريد كمرالتي واقه شده است.
آلكاتي: تا دهه 1920، يوناني ها در اين محدوده اقامت مي كردند و دليل موقعيت بسيار خوبي كه براي موج سواري دارد بسيار شهرت پيدا كرده است. در تابستان ها، مدرسه هاي موج سواري اين منطقه بسيار رونق مي گيرند و در ماه آگوست، از جمعيت آنها كم مي شود، چرا كه يك محل فوق العاده مناسب براي دوسداران ورزش هاي آبي و موج سواري است.
سسمه: از آلكاتي با يك رانندگي كوتاه، مي توانيد به راحتي به سسمه برسيد. اين منطقه يك مكان به نام و معروف براي ترك هاي ثروتمند و با نفوذ است، اين موضوع را مي توان حتي از قيمت هتل هاي اين محدوده متوجه شد. كلمه سسه به معني فواره است كه به تعدادي فواره عثماني كه در اين منطقه وجود دارد، اشاره مي كند.
فوكا: از ديگر منطقه هاي اقامتي كه بيشتر افراد با نفوذ ترك در آن اقامت مي كنند، منطقه فوكا است كه دو محله جديد و قديمي را از هم جدا مي كند. محل ها و اقامتگاه هاي اين منطقه نيز اصلاً ارزان نيستند.


برچسب: ازمير , تور ازمير , تور لحظه آخري ازمير , آژانس هواپيمايي , جاذبه هاي گردشگري ازمير،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۲۴:۲۳ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :