وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

48 ساعت عالي و فراموش نشدني در وارناي بلغارستان!

چگونه مي توان 48 ساعت عالي را در وارنا گذراند؟
در اين مقاله زيبا و جذاب مهرپرواز قصد دارد به شما عزيزان نشان دهد كه چگونه 48 ساعت فراموش نشدني و هيجان انگيز را در وارنا، شهر ساحلي و جذاب بلغارستان بگذرانيد،حتي اگر 2 روز فرصت داريد كه در وارنا باشيد مهر پرواز براي لحظه لحظه شما برنامه ريزي كرده است!خيلي خوب است كه بدانيد در سفر به شهر وارنا بايد به كجا برويد و چه كارهايي را انجام بدهيد تا هم هزينه كمتري بكنيد و هم بيشتر بهتان خوش بگذرد!  به اعتقاد مهرپرواز شما به سادگي مي توانيد بهترين استفاده را از48 ساعت اقامتتان در شهر زيباي وارنا، شهر ساحلي مشهور بلغارستان ببريد.ميتوانيد تلفن را برداريد و با آژانس مسافرتي مهرپرواز تماس بگيريد و تور بلغارستان را رزرو كنيد.

48 ساعت عالي و فراموش نشدني در وارناي بلغارستان

اين راهنماي سفر را مطالعه كنيد تا مطمئن شويد كه بهترين مكان هاي پايتخت ساحلي بلغارستان يعني شهر وارنا را براي گنجاندن در برنامه سفرتان مي شناسيد.خوب با روز اول شروع ميكنيم:
برنامه صبح (روز اول)
روز پر ماجراي خود را با يك صبحانه محلي بلغاري آغاز كنيد تا انرژي فراواني براي يك روز هيجان انگيز به دست آوريد. شيريني هاي سرخ شده و پخته شده براي صبحانه عالي هستند. پس به نظرمان فكر خوبي است اگر رژيمتان را فعلا متوقف كنيد و از اين شيريني هاي خوشمزه لذت ببريد.Trymekitsa (شيريني سرخ شده شبيه به دونات) يا Banitsa (شيريني پخته شده با تخم مرغ و پنير فتاي بلغاري) هر دو در همه نانوايي ها در دسترس هستند. فقط  به حس بويايي خود اطمينان كنيد و بو ها را دنبال كنيد و بينيتان شما را به جاي درست براي امتحان كردن اين شيريني هاي خوش طعم مي رساند مطمئن باشيد كه اين صبحانه براي شما بسيار دلچسب خواهد بود.در وارنا جاهاي زيادي هستند تا شما بتوانيد در آن ها قهوه صبحتان را ميل كنيد. اما پيشنهاد مهرپرواز به شما كافه هتل سه دلفين (The three Dolphins Hotel) كه واقعا به دليل نوشيدني هايش كه از دانه هاي قهوه اي ساخته شده است كه در يك فروشگاه خانوادگي در اتريش ساخته ميشوند ، بسيار خاص و دلپذير هستند.زماني كه در شهر وارنا هستيد، جايي وجود دارد كه قديمي ترين دست سازه هاي طلايي كشف شده اند، ديدن آن ها را در موزه باستانيMuseum)  (Archaeological از دست ندهيد. تعدادي از سالن هاي موزه به يافته هاي مهم باستان شناسي اختصاص يافته است كه تصادفا در هنگام ساخت و ساز در سال 1972 كشف شدند.اين موزه  در خيابان Knyaginya Maria Luiza در وارنا واقع شده است.
برنامه بعداز ظهر(روز اول)
براي ناهار خودتان را در غذاهاي سنتي رستوران Staria Chinar كه يك رستوران زنجيره اي است، غرق كنيد. در اين رستوران شما مي توانيد غذاهاي خوشمزه محلي مثل گوشت و خوراكه مرغ را امتحان كنيد.اين رستوران در Pristanishten kompleks در وارنا واقع شده است .شما در يك شهر ساحلي هستيد، پس نبايد آفتاب گرفتن در ساحل زيباي آن را از دست دهيد. خبر خوب اين است كه اطراف ساحل تعداد زيادي بارهاي ساحلي وجود دارند كه مي توانيد از تخت هاي آن ها براي حمام آفتاب استفاده كنيد و يا نوشيدني بخوريد و از شنيدن موزيك هاي بي نظير با دي جي هاي سرشناس بلغاري لذت ببريد.

48 ساعت عالي و فراموش نشدني در وارناي بلغارستان

برنامه شب (روز اول)
مردم وارنا عاشق غذاهاي مديترانه اي هستند و خيلي از رستوران ها غذاهاي اصيل و با كيفيت را در محلي آرام سرو مي كنند. در باغ Olea كه شعبه اي از رستوران زنجيره اي BM است، بنشينيد و غذاهاي دريايي و بشقاب ماهي آن را كه با سبزيجاتي ارگانيك پخته شده اند، امتحان كنيد.اين رستوران در خيابان Akchelar در وارنا واقع شده است.بعد از تاريكي در كنار فواره آواز (Singing Fountain) در ميدان Nezavisimost بايستيد تا نمايش شبانه آن را با نور و موسيقي تماشا كنيد. جايي كه ارتفاع آب آن به بيشتر از 40 متر مي رسد.

48 ساعت عالي و فراموش نشدني در وارناي بلغارستان

برنامه صبح (روز دوم)
حتي اگر هتل اقامتتان باشگاه دارد، روزتان را با قدم زدن يا دويدن در Sea Garden Park شروع كنيد. صبح ها اين پارك پر از دونده ها و دوچرخه سوارانيست كه در حالي كه از نسيم دريايي لذت مي برند، خوش اندام و سر زنده هم مي شوند! با سفارش دادن يك نوشيدني ويتامين دار از كافه Take me كه نزديك ورودي اصلي پارك است، حال خود را بهتر كنيد و يا از يكي از كافه هاي متعدد بلوار Slivnitsa  يك قهوه بگيريد و ميل كنيد.سپس به پارك دلفين هاي فستا ( Festa ) برويد و از ديدن نمايش اين موجودات بامزه و باهوش لذت ببريد. آن ها مهارت هاي عالي مثل رقصيدن، بازي 
بسكتبال و همچنين پاشيدن آب به تماشاگران دارند! البته حواستان باشد كه بليط هايتان را زودتر بگيريد، چراكه اين تفريح در تابستان ها بسيار پرطرفدار است و ممكن است كه هيچ بليطي نصيب شما نشود.

48 ساعت عالي و فراموش نشدني در وارناي بلغارستان

برنامه بعد از ظهر( روز دوم)
اگر دوست داريد كه كمي آرامش بگيريد و ريلكس كنيد، آن را به بهترين شكل انجام دهيد. Halle 3 يك مركز آموزش سرپوشيده اسكي بورد است كه البته يك ناحيه براي ريلكس كردن و همچنين ميزهاي پينگ پونگ و فوتبال هم دارد. سالن آن مثل يك فضاي شهري عمل مي كند كه تعداد زيادي از رويدادها در آن رخ مي دهند. شما مي توانيد نزديك يك  صفحه نمايشگر بنشينيد و يك فيلم انگليسي را تماشا كنيد، به مهماني برويد و برقصيد يا به بازار صنايع دستي آن سري بزنيد. به خودتان اجازه دهيد كه در فرهنگ جوانان شهر وارنا غوطه ور شويد و لذت ببريد.اين مركز در بلوار Hristo Botev در وارنا واقع شده است .يكي ديگر از جاذبه هاي عجيب و غريب كه اگر تجربه اش را نكرده ايد ممكن است برايتان جالب باشد، اين است كه يك جامعه كومونيستي را در موزه Retro با كلكسيون ماشين هاي كومونيستي و اشياء روزانه و چهره هاي موميايي  شده مشاهده كنيد.اين موزه در خيابان Akademik Andrei Saharov   واقع شده است .

48 ساعت عالي و فراموش نشدني در وارناي بلغارستان

برنامه شب (روز دوم)
اگر شما در فصل تابستان به وارنا سفر كرديد، رويدادهايي كه در حال برگزاري در تئاتر تابستاني وارنا هستند را چك كنيد. ( وبسايت مشخصي ندارد، پس شما مي توانيد از هتل برنامه هاي اجرايي زمان مسافرتتان را بپرسيد.) اين تئاتر كه در پارك  Sea Garden  نزديك درياي سياه واقع شده است، يكي از مهم ترين مراكز فرهنگي وارنا در فصل تابستان است و ميزبان كنسرت، تئاتر، اپرا و همچنين فستيوال هاي مختلف مي باشد.


برچسب: بلغارستان , تور بلغارستان , تور لحظه آخري بلغارستان , جاذبه هاي گردشگري بلغارستان , آژانس مسافرتي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۲۴:۴۵ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :