وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

چالش هجوم گردشگران به فرانسه!

با آغاز فصل تابستان و رونق گردشگري، مقاصد محبوب و پرطرفدار مملو از گردشگر و توريست شده اند. قطعاً يكي از بهترين و محبوب ترين مقاصد گردشگري فرانسه است، كشوري كه اين اواخر با چالش هجوم توريست ها و گردشگران مواجه شده است و براي مديريت هرچه بهتر و بيشتر آنها، اقداماتي را به كار گرفته است. آژانس هواپيمايي مهرپرواز براي شما راجع به اين خبر گردشگري توضيحات بيشتري را در اين مطلب آماده كرده است، همراه ما باشيد:
اين روزها اوج فصل گردشگري در فرانسه است، روزهاي تابستاني موقعيت بسيار مناسبي براي گشت و گذار و تفريح به وجود آورده است و مقاصد پر گردشگر و محبوبي همانند فرانسه پر از گردشگراني مي باشند كه مي بايست به دليل شلوغي، براي بازديد از جاذبه هاي نماديني مانند برج ايفل و موزه لوور مدت هاي طولاني را در صف منتظر بمانند. فرانسه در اين اواخر با ورود اين تعداد گردشگران با چالش بزرگي مواجه شده است، اين كشور كه در مدت زماني، به دليل ناآرامي هاي سال هاي 2015 و 2016 با كاهش توريست و گردشگر روبه رو شده بود، تلاش هايي را براي برگشت گردشگران انجام داد و اكنون در فصل تابستان با تعداد بسيار زياد توريست روبه رو شده است.

چالش هجوم گردشگران به فرانسه!

از آنجايي كه تعداد توريست ها و گردشگران بسيار زياد است، براي سفري آرام و بدون دغدغه آنان، بايد كارهايي انجام شود. رزرو آنلاين بازديد از جاذبه ها يكي از اقداماتي است كه توريست ها مي توانند براي رفاه بيشتر حال خودشان مي توانند انجام دهند. همه گردشگران مي بايست 3 ماه زودتر خريد بليط خود را انجام دهند تا از صف هاي طولاني راحت شوند. حتي اگر كه گردشگران در ساعت هاي غير شلوغي به بازديد از بسياري از مكان هاي بروند با امكانات ويژه اي روبه رو مي شوند، اين امتيازات و اقدامات اين چنيني، تشويقي در جهت كم كردن ازدحام مكان هاي گردشگري در ساعت هاي شلوغ روز مانند صبح ها است.
10% از توليد ناخالص ملي فرانسه متعلق به صنعت گردشگري است و اين صنعت توانسته بيش از 3ميليون شغل براي اين كشور به وجود بياورد. طبق پيش بيني ها فرانسه امسال ميزبان 90 ميليون گردشگر خواهد بود و تعدا گردشگران و توريست ها تا دو سال آينده حدود 100ميليون مي شود. با توجه به اين اعداد و ارقام ترس اينكه كشور فرانسه نيز همانند شهرهاي ونيز و بارسلون دچار پديده (اور توريسم) شود، وجود دارد.
رئيس آژانس ملي توسعه گردشگري فرانسه (كريستين مانتل) گفته است كه اگر هيچ اقدامي انجام نشود و تعداد توريست ها و گردشگران روز به روز بيشتر شود، تا 5 سال آينده اين كشور مجبور است كه تعداد گردشگراني كه بار اولشان است پا به فرانسه مي گذارند را كنترل و تنظيم كند. 80% از جاذبه هاي بسيار مشهور و محبوب پاريس در كنار رود سن واقع شده اند و اين خطر وجود دارد كه اين منطقه از جمعيت اشباع شود.
تا به امروز گردشگران خارجي و مردم فرانسه رابطه خوبي باهم داشته اند و هيچ تظاهرات ضد گردشگري كه قبلاً در ونيز و بارسلون سابقه داشته در پاريس اتفاق نيوفتاده است، وليكن مسئولان نگران اين موضوع هستند كه با افزايش بيشتر گردشگران نارضايتي ها كم كم جدي شود. فقط فرانسه نيست كه با افزايش تعداد توريست و گردشگر مواجه است، بلكه در مدت 15 سال اخير تعداد گردشگران بين المللي دو برابر شده است و سال گذشته تعداد كل گردشگران دنيا به 1.3 ميليارد نفر بوده است كه انتظار مي رود اين تعداد تا سال 2030 به 2ميليارد نفر نيز برسد.

چالش هجوم گردشگران به فرانسه!


برچسب: فرانسه , تور فرانسه , تور لحظه آخري فرانسه , آژانس هواپيمايي , جاذبه هاي گردشگري فرانسه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۶:۵۱ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :