وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

پارك آبي اختاپوس در گيرنه قبرس شمالي

قبرس شمالي، قبرس ترك نشين مي باشد. به دليل داشتن آب و هواي مديترانه اي، بسيار شبيه به شهرهاي تركيه مي باشد و به دليل گرم بودن اين منطقه، پارك آبي در اين كشور بسيار متداول است. قبرس پارك هاي آبي متعدد و بي شماري دارد، به عبارتي پارك آبي از جاذبه هاي تفريحي قبرس شمالي و در كل جزيره قبرس به شمار مي رود. گيرنه در قبرس شمالي داراي يك پارك آبي است كه بسيار منحصر به فرد مي باشد. پارك آبي اختاپوس، پارك آبي بزرگ در گيرنه قبرس شمالي مي باشد. اين پارك آبي زيبا و پر هيجان بيشتر براي كودكان طراحي و ساخته شده است و مي توان گفت، توانايي رقابت با پارك هاي آبي بزرگتر را ندارد، وليكن براي خانواده هايي كه جاي خنك و دلبازي براي استراحت مي خواهند، مكان بسيار مناسبي است. چرا كه اين پارك محل بازي عالي براي فرزندان مي باشد و به دليل امنيت بازي ها و دستگاه ها، خانواده ها مي توانند با خيال راحت، كودكان را به بازي و تفريح بفرستند و خود در كنار آب استراحت نمايند. اين پارك آبي نسبتاً ارزان مي باشد و نيازي نيست هزينه گزافي براي ورود به اين مجموعه پرداخت نماييد. والدين مي توانند در آرامش، زير آفتاب دراز بكشند و از مناظر عجيب و غريب و بازي هاي آبي را تماشا نمايند.
والديني هم كه علاقه به استراحت و يا ماندن زير آفتاب ندارند، مي توانند كودكان و فرزندان خود را به پارك آبي اختاپوس ببرند و سپس خودشان به باغ وحش كنار پارك آبي مراجعه نمايند و از ديدن حيات وحش از نزديك نهايت لذت را ببرند. 
براي مراجعه به پارك آبي اختاپوس بايد به جاده بشبارماك، جاتالكوي، قبرس، سي واي برويد، يا اگر كه تاكسي كرايه كنيد و نام پارك آبي را به راننده بگوييد، شما را به راحتي به آنجا مي برد. 

جهت اطلاع از قيمت تور قبرس شمالي، مي توانيد با همكاران ما در آژانس مسافرتي در ارتباط باشيد و يا از روي سايت مشاهده نماييد.


برچسب: قبرس, قبرس شمالي, قيمت تور قبرس شمالي, جاذبه هاي تفريحي قبرس شمالي, پارك آبي اختاپوس گيرنه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۹:۱۱ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :