وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

حقايقي مهم در مورد شهر كيپ تاون در كشور جذاب آفريقاي جنوبي

حقايقي مهم در مورد شهر كيپ تاون در آفريقاي جنوبي
عروس شهرهاي آفريقاي جنوبي يعني كيپ تاون شهري زيبا، جذاب و اغوا كننده است. درست وقتي كه پايتان به اين شهر زيباي آفريقايي مي رسد، متوجه مي شويد كه چرا اين شهر زيبا يكي از محبوب ترين مقاصد مسافرتي در كل جهان است.آژانس مسافرتي مهرپرواز در اين مطلب قصد دارد به جاذبه هاي شهر كيپ تاونبپردازد، تور ارزان آفريقاي جنوبي را ميتوانيد از آژانس هواپيمايي مهر پرواز رزرو كنيد.

حقايقي مهم در مورد شهر كيپ تاون در كشور جذاب آفريقاي جنوبي

شهري محبوب براي سفر
كيپ تاون در ايالت غربي آفريقاي جنوبي يكي از مشهورترين مقاصد مسافرتي براي مردم كل دنياست. كيپ تاون دومين شهر بزرگ آفريقاي جنوبيست و تاريخ و فرهنگي غني دارد. علاوه بر اين ها زيبايي طبيعي شهر، چند فرهنگي بودنش و كيفيت مدرن زندگي در آن باعث شده است كه مردم سراسر جهان به بازديد از اين شهر علاقه مند باشند و بارها و بارها به آن سفر كنند.

حقايقي مهم در مورد شهر كيپ تاون در كشور جذاب آفريقاي جنوبي

زمان مناسب براي سفر به كيپ تاون
مثل شهرهاي ديگر آفريقاي جنوبي، كيپ تاون هم در هر زماني از سال جذابيت هاي خاص خودش را دارد. اما برعكس جاهاي ديگر كشور، كيپ تاون آب و هواي مديترانه اي دارد و به همين دليل زمستان هاي خنك و باراني و تابستان هاي گرم و خشكي دارد. كيپ تاون روزهايي طولاني دارد. در ماه هاي سرد سال، يعني از آپريل تا آگست 8 ساعت از شبانه روز روشن است. در ماه هاي گرم تر سال روزها تا 11 ساعت نيز ادامه پيدا مي كنند. اما در اين شهر آفتابي هميشه بايد عينك و كلاه آفتابي به همراه داشته باشيد. ميانگين دما در كيپ تاون در تابستان 24 درجه سانتيگراد است و در زمستان ها اين دما به 18.5 درجه سانتيگراد مي رسد و هوايي مطبوع را برايتان به ارمغان مي آورد. البته اين را هم بدانيد كه در بعضي از روزهاي تابستاني ممكن است دما از 30 درجه هم تجاوز كند و ممكن است روزهايي با دماي كمتر از 10 درجه را نيز در زمستان تجربه كند.

حقايقي مهم در مورد شهر كيپ تاون در كشور جذاب آفريقاي جنوبي

تفريحات هيجان انگيز در كيپ تاون
خيلي سخت است كه تفريحي در جهان باشد كه در كيپ تاون موجود نباشد. شهر زنده و پرشور است و پر است از رستوران، كافي شاپ و بار. كلاب هاي شبانه زيادي وجود دارد كه با موزيك ها زنده قلب شما را به دست مي آورند. در اين شهر موزه، گالري، تئاتر و آثار باستاني متعدد و زيبايي وجود دارد كه ارزشش را دارد كه يك بار در عمرتان از آنها ديدن كنيد. علاوه بر همه اين ها، زيبايي طبيعي اين شهر آفريقايي مسحور كننده است. شما مي توانيد از كوه هاي منحصر به فرد و سواحل شگفت انگيز آن ديدن كنيد و لذت ببريد. شما مي توانيد در اين شهر از تفريحات مهيجي مثل اسكي پدال، موج سواري، كوهنوردي و ... لذت ببريد و يا ريلكس كنيد و در كشتي هاي كروز دراز بكشيد و از كنسرت هاي زنده لذت ببريد. همچنين مي توانيد به يك پيكنيك ساحلي برويد و يا وال هاي زيباي كيپ توان را تماشا كنيد، غذاهاي محلي را امتحان كنيد و نوش جان كنيد. 

حقايقي مهم در مورد شهر كيپ تاون در كشور جذاب آفريقاي جنوبي

رفت و آمد در كيپ تاون
شما مي توانيد در كيپ تاون ماشين اجاره كنيد يا از تورهاي راهنماي گردشگري در شهر استفاده كنيد يا براي رفت و آمد از تاكسي و يا مترو استفاده كنيد. به تازگي كيپ تون اولين فاز اتوبوس هاي پر سرعتش را تكميل كرده است كه بسيار مدرن و ايمن عمل مي كنند.
اميدواريم كه از سفرتان به كيپ تاون شهر زيباي آفريقاي جنوبي لذت ببريد و براي تفريحات هيجان انگيز و متعدد آن وقت كم نياوريد. 
خريد آنلاين بليط هواپيما و بليط چارتر در سايت مهرپرواز با چند كليك ساده و نازلترين قيمت.

حقايقي مهم در مورد شهر كيپ تاون در كشور جذاب آفريقاي جنوبي


برچسب: آفريقاي جنوبي, كيپ تاون, تور آفريقاي جنوبي, تور ارزان آفريقاي جنوبي, آژانس هواپيمايي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۶:۱۲ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :