وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

تماشاي دبي و آسمان خراش هايش را در روزهاي مه آلود و رويايي از دست ندهيد!

اين مقاله راهنماي شما براي سفر به دبي در ايام مه آلود خواهد بود!
پديده مه در دبي دو بار در سال اتفاق مي افتد و آژانس هواپيمايي مهرپرواز در اين مقاله شما را با همه چيز درباره مه سالانه دبي آشنا مي كند، اينكه اين مه چگونه به وجود مي آيد و چطور مي توان با آن كنار آمد!
چه چيز باعث تشكيل مه در دبي مي شود؟
همان طور كه مي دانيد هواي دبي خيلي گرم است و به ندرت پديده مه رخ مي دهد. در واقع در طول شب و هنگامي كه زمين خنك مي شود، گرما از زمين به هوا فرستاده مي شود و زماني كه هوا به حالت اشباع در مي آيد و ديگر نمي تواند  رطوبت بيشتري را در خود نگه دارد، مه تشكيل مي شود. اگر هم آلودگي هوا بيشتر هم باشد، مه تشكيل شده ماندگار تر مي شود. بر اثر پديده مه، آسمان خراش هاي جذاب دبي زيباتر از قبل مي شوند و شهر رويايي تر از قبل مي شود و جاذبه هاي گردشگري دبي از بلندي ها به شدت تماشايي مي شوند.

shutterstock_3476816151212

مه چه تاثيري بر روي شهر دبي مي گذارد؟
اين مه زيبا گاهي اوقات دردسر ساز هم مي شود. پرواز و فرود هواپيماها به مشكل مي خورد و در خيابان ها و جاده ها تصادفات بيشتري بر اثر ديد كم رانندگان رخ مي دهد. پس اگر شما هم شانس ديدن دبي در روزهاي مه آلود را داشتيد، علاوه بر لذت بردن، نكات ايمني را نيز رعايت كنيد.
چطور با مه دبي كنار بياييم؟
وقتي مه به قدري سنگين مي شود كه افراد كمتر از 100 متر جلوتر خود را مي توانند ببينند، به آن ها توصيه مي شود كه در جاده ها بيشتر دقت كنند و در صورت امكان رفت و آمد خود را كاهش دهند. اگر هم ديد كمتر از 50 متر شد، توصيه مي شود كه مردم بيشتر از مترو استفاده كنند.
اگر شما هم در اين زمان ها در دبي بوديد، سعي كنيد كه از جاده هاي كم تردد تر استفاده كنيد و از ديدن مناظر زيباي مه لذت ببريد.
يك ليست از تفريحات مهيجي كه مي توانيد در فضاي بسته از آن ها لذت ببريد نيز تهيه كنيد. 

تماشاي دبي و آسمان خراش هايش را در روزهاي مه آلود و رويايي از دست ندهيد!

از اين روزهاي بي نظير استفاده كنيد و از  احساس شناور بودن روي ابرها لذت ببريد
شما مي توانيد در روزهاي مه آلود دبي در هتل گوورا و يا هتل جي دبليو ماريوت ماركوييس دبي (2 تا ازبلندترين هتل هاي دنيا) اقامت كنيد و اقامتي رويايي را براي خود رقم بزنيد و بهترين ايام را براي خودتان رقم بزنيد.  همچنين مي توانيد به بالاي برج خليفه برويد و عكس هاي خارق العاده اي را از بالاي مه ها بگيريد. 
اگر شما هم با تور ارزان قيمت دبي به اين شهر زيبا سفر كرديد و شانس اقامت در روزهاي مه آلود دبي را داشتيد، عكس هاي زيبا بگيريد و خاطره سفرتان را تا هميشه ماندگار كنيد.

تماشاي دبي و آسمان خراش هايش را در روزهاي مه آلود و رويايي از دست ندهيد!


برچسب: آژانس هواپيمايي, جاذبه هاي گردشگري دبي, دبي, تور ارزان قيمت دبي, آسمان خراش هاي دبي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۱۶:۳۳ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :