وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

بهترين شهر براي زندگي كجاست؟!

تحقيقاتي هر ساله صورت مي گيرد كه طي آن بهترين شهر براي زندگي انتخاب مي شود. براي چند سال متوالي ملبورن در استراليا توانسته بود جايگاه اول را به خودش اختصاص دهد، وليكن سال جاري يعني در سال 2018 اين جايگاه به وين واگذار شد. به عبارتي بهترين شهر براي زندگي در سال 2018 وين اعلام شده است، چنانچه تا به حال به تور مسافرتي اتريش رفته باشيد و از نزديك وين را ديده باشيد حتما مي توانيد دليل اين انتخاب را متوجه شويد. علت اينكه وين توانست جايگاه ملبورن را از آن خود كند، كمتر بودن نرخ جرم و جنايت در وين نسبت به ملبورن بود. بنابراين طبق به روزترين و جديدترين نظرسنجي ها و مطالعات صورت گرفته، در حال حاضر وين بهترين شهر براي زندگي مي باشد.
واحد اطلاعات اكونوميست در بيانه اي علت انتخاب وين را چنين تشريح كرد: در چند سال اخير كشورهاي اروپايي با مشكل حملات تروريستي روبه رو شده اند، بنابراين معيارهاي امنيتي در انتخاب بهترين شهر براي زندگي نقش پر رنگ تري دارند، با اين حال در انتخاب امسال تلاش شد تا معيارها به حالت عادي بازگردند.

بهترين شهر براي زندگي كجاست؟!

شهرهاي ملبورن و وين در معيارهايي همانند مراقبت هاي بهداشتي، سطح تحصيلات و زيرساخت ها باهم برابري داشتند وليكن وين از نظر بهبود مداوم، داراي وضعيت بهتري بود و اولين شهر در اين ليست شناخته شد. ديگر شهرهايي كه در صدر جدول بهترين شهرها براي زندگي بودند، اوسكاي ژاپن، كلگري كانادا و سيدني استراليا هستند.
شايد برايتان سوال باشد كه آخرين شهرهايي كه در اين ليست قرار گرفته اند كدام ها هستند؟ داكا، دمشق و لاگوس آخرين شهرهاي ليست مورد نظر مي باشند. جايگاه وين تا سال 2019 قابل تغيير نيست وليكن بعيد نيست بعد از آن ملبورن بتواند جايگاه خود را مجدد به دست بياورد. 
براي مطالعه اخبار گردشگري به روز و مهم، مي توانيد به سايت آژانس مسافرتي مهرپرواز مراجعه نماييد.


برچسب: ملبورن, وين, تور مسافرتي اتريش, گردشگري, بهترين شهر براي زندگي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۴۹:۲۴ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :