وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

24 آذر، برگزاري جشنواره انار در كاخ نياوران تهران

برگزاري جشنوار اناره به مناسب شب يلدا

طبق گزارش ايرنا، جشنوار انار در استان كرمانشاه از 24 آبان ماه آغاز شده و قرار است در آذر ماه نيز، تهران به مناسب شب يلدا، ميزان اين جشنواره باشد. معاون گردشگري اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان تهران بيان كرد: اين جشنواره كه در حدود يك ماه آينده در آذر ماه آغاز مي گردد، پذيراي علاقه مندان از ساعت 9 تا 17 به مدت هفت روز خواهد بود. 

شهرام عليمحمدي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در ادامه گفت: در اين جشنواره، محصولات انار استان هاي مختلف كشور از جمله كردستان، ايلام، كرمانشاه، همدان، لرستان و شهرهاي مهاباد و سردشت در معرض نمايش عموم قرار خواهد گرفت. 
عليمحمدي خاطر نشان كرد كه از برنامه هايي كه قرار است در اين مراسم برگزار شود شامل عرضه بيش از 70 تن محصول انار، سوغات محلي و صنايع دستي غرب كشور، اجراي موسيقي 200 دف نواز، 50 تنبور نواز، شاهنامه خواني به زبان كردي، رقص اسب با موزيك، انار گرداني و مراسم باستاني آذرگان مي باشد. ( از قيمت تورهاي خارجي مطلع شويد.)

معاون گردشگري اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان تهران افزود: قرار است اين جشنواره با همكاري ادارات كل ميراث فرهنگي استان هاي تهران و كرمانشاه، كانون اتومبيلراني و جهانگردي و آموزش و پرورش برگزار گردد.

مجموعه كاخ - موزه باغ نياوران در شمال تهران، منطقه شميرانات و در ميدان نياوران واقع شده است كه از خيابان شهيد باهنر نيز قابل دسترسي مي باشد.( مجله گردشگري آژانس مسافرتي مهرپرواز را دنبال كنيد.)


برچسب: جشنواره تهران،،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۲۶:۳۵ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :