وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

رونمايي از نخستين رسانه گردشگري سلامت ايران

با حضور مديران، پزشكان و فعالان عرصه بهداشت و درمان، نخستين مجموعه رسانه‌اي حوزه گردشگري سلامت ايران در سنندج رونمايي مي‌شود. با آژانس مسافرتي مهرپرواز در ادامه خبر همراه باشيد.

تلاش براي توسعه گردشگري سلامت

به گزارش ايسنا، مدير رسانه بين‌المللي ايران مديكال، كاوه خداكرمي، در نشست هم‌انديشي برگزاري مراسم رونمايي و معرفي پروژه ايران مديكال با اشاره به اينكه ايران در حوزه گردشگري سلامت به چشم‌انداز و برنامه‌هاي پيش‌بيني شده خود نتوانسته تحقق پيدا كند بيان كرد: ايران از لحاظ جاذبه‌هاي توريستي طبيعي جزو ۱۰ كشور برتر دنيا است اما سهم شاخصي از بازار توريسم و گردشگري نبرده و اين در حالي است كه از گردشگري سلامت به عنوان صنعت سوم جهان ياد شده و بعضي از كشورها مانند اسپانيا از راه اين صنعت امرار معاش مي‌كنند.

خداكرمي افزود: موضوع گردشگري سلامت حوزه مي‌تواند از نظر توسعه اقتصادي براي استان كردستان و كل كشور مفيد واقع شود.وي به نقش رسانه در توسعه گردشگري سلامت كشور اشاره كرد و گفت: بايد از راه رسانه و ارتباطات ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي پزشكي كشور معرفي شود.

مدير رسانه بين‌المللي ايران مديكال افزود: اين مجموعه جامع‌ترين رسانه معرفي مراكز درماني، كلينيك‌ها و متخصصان ايراني در كشور عراق بوده و در تلاش هستيم تا بازار مخاطب خود را در كشورهاي همسايه گسترش دهيم.وي ادامه داد: موثرترين ابزار ايران مديكال در معرفي صنعت گردشگري سلامت كشور ، چاپ وانتشار آگهي نامه‌ي تخصصي به سه زبان عربي، كردي و انگليسي و توزيع هدفمند آنها در عراق، همراه با انتشار همزمان در ‌سايت و شبكه‌هاي اجتماعي است.
خداكرمي با اشاره به اينكه در تلاش هستيم سهم ايران از گردشگري سلامت در منطقه به جايگاه مطلوب  و مناسب برسد، گفت: درآمد گردشگري سلامت ايران تا سال 1404 بايد به هفت ميليارد دلار در سال برسد.

مجله گردشگري آژانس مهرپرواز را دنبال كنيد.


برچسب: اخبار گردشگري, گردشگري سلامت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۴۲:۰۴ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :