وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

بازديد فعالان گردشگري 12 كشور جهان از جاذبه هاي كرمان

كرمان - ايرنا - نايب رئيس كميسيون گردشگري اتاق بازرگاني كرمان اعلام كرد: در طي يك سفر دو روزه در استان كرمان، 32 نفر از فعالان گردشگري و مديران تورهاي گردشگري 12 كشور دنيا از جاذبه هاي ديدني اين استان بازديد كردند. در ادامه خبر آژانس مسافرتي مهرپرواز را دنبال كنيد.

رضايت فعالان و تور ليدرهاي گردشگري از سفر به كرمان

مسعود دهقاني در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: از جمله فعالان گردشگري و تور ليدر ها از كشورهاي مختلف از جمله برزيل، مكزيك، پرتغال، كاستاريكا، بلژيك، هلند، اسپانيا، اتريش، آلمان، فرانسه، روسيه، تركيه در اين گروه حضور داشتند و از مكان هاي گردشگري كرمان بازديد كردند.

نايب رئيس كميسيون گردشگري اتاق بازرگاني كرمان در ادامه گفت: از مهمترين اهداف سفر اين فعالان گردشگري و توريستي به ايران و استان كرمان، آشنايي با جاذبه هاي توريستي ايران و همچنين برنامه ريزي براي حضور و بازديد گردشگران خارجي از جاذبه هاي ديدني كشور است. ( مجله گردشگري مهرپرواز را دنبال كنيد.)

وي با تاكيد به لزوم ارتباط بيشتر با فعالان گردشگري خارجي افزود: حضور اين اشخاص در معرفي و آشنايي با اماكن توريستي كرمان به جهان بسيار موثر است و نياز است تا چنين سفرهايي گسترش و ادامه پيدا كند. دهقاني با اشاره به رضايت اين فعالان و تور ليدرهاي گردشگري از سفر به كرمان  گفت : اين افراد اعلام كردند كه در فهرست مقاصد گردشگري و توريستي خود، استان كرمان را نيز قرار مي دهند. 

نايب رئيس كميسيون گردشگري اتاق بازرگاني كرمان گفت: اين فعالان گردشگري كه از روز يكشنبه هفته جاري به استان كرمان سفر كرده بودند از برخي مناطق ديدني اين استان بازديد كرده و ديداري نيز با استاندار كرمان و جمعي از مسئولان داشتند.

استان كرمان با داشتن حدود 700 اثر ثبت ملي، هفت اثر ثبت جهاني و هزاران جاذبه تاريخي و پر قدمت از مهمترين مقاصد گردشگري دنيا محسوب مي شود. ( براي اطلاع از قيمت تورهاي خارجي آژانس مسافرتي مهر پرواز با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.)

 

ارگ بم كرمان،مهرپراز


برچسب: اخبار گردشگري, مجله گردشگري, جاذبه هاي گردشگري كرمان،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۴۸:۳۷ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :