وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

بهترين هتل هاي لوكس و تراز اول آنتاليا

آنتاليا نه تنها به خاطر مناظر زيبا و جذابش و آثار باستاني بي نظيرش، بلكه به خاطر هتل هاي لوكس ساحليش نيز در جهان مشهور شده است و توريستان مي توانند تعطيلات تابستاني را به بهترين شكل و مفرح ترين حالت ممكن در هتل هاي لوكس و لاكچري آنتاليا بگذرانند. اما بين اين همه هتل لوكس با امكانات رفاهي متعدد درآنتاليا، كدام هتل را بايد انتخاب كنيم؟ قبل از انتخاب و رزرو هتلتان در آنتاليا، اين مقاله را تا پايان مطالعه كنيد.

هتل مكس رويال كمر آنتاليا Maxx Royal Kemer
ساختمان هتل مكس رويال كمر به زيبايي با طبيعت اطرافش ادغام شده است و از هر لحاظ هتل بي نظيري است. اتاق هاي هتل مكس رويال كمر به بهترين شكل ممكن با دكوراسيون مدرن و خوش تركيب ديزاين شده اند و همه آن ها چشم انداز بي نظيري به دريا دارند. آشپزخانه هتل مكس رويال كمر آشپزهاي منحصر به فردي از فيليپين، فرانسه، اتريش، روسيه، ايتاليا و ژاپن دارد. از طرفي هتل مكس رويال كمر آنتاليا 3 ساحل زيبا با شن هاي سفيد دارد كه  يكي از سواحل آن با كلبه هاي چوبي زيبايش مختص به ريلكس كردن و آرامش گرفتن است. در يكي ديگر از سواحل هتل مكس رويال كمر موزيك هاي مهيج و جذاب پخش مي شود و ساحل ديگر آن براي خانواده ها و كودكان مناسب است. هتل مكس رويال كمر چهار استخر، يك باشگاه تجهيز شده فول امكانات و يك مركز اسپاي فوق لاكچري دارد و رويايي ترين تعطيلات ممكن را با تور آنتاليا نوروز 98 برايتان به ارمغان مي آورد.

هتل مكس رويال كمر آنتاليا

هتل مكس رويال بلك Maxx Royal Belek
هتل لاكچري مكس رويال بلك با 7 استخر، 5 رستوران و زمين گلف درجه يكش انواع و اقسام امكانات تفريحي و رفاهي را براي مهمانانش فراهم كرده است. رستوران هاي هتل مكس رويال بلك غذاهاي بين المللي مثل غذاهاي ژاپني، مديترانه اي، يوناني و تركي را با بهترين طعم و مزه سرو مي كنند. از طرفي هتل مكس رويال بلك 13 كافه درون خود دارد كه هر كدام به سبك خاصي ديزاين شده اند. فروشگاه شكلات مكس رويال بلك شكلات هاي خانگي به مهمانان هتل آفر مي دهد و قنادي هتل انواع و اقسام دسرها و كيك هاي خوشمزه را سرو مي كند. اگر قصد سفر به آنتاليا و اقامت در هتل بي نظير مكس رويال بلك را داريد، خودتان را براي آرامش مطلق با گرفتن ماساژ و مراقب هاي پوستي و همين طور حمام تركي آماده كنيد. در ساحل شخصي هتل مكس رويال بلك آنتاليا نيز مي توانيد ورزش هاي آبي متنوع را امتحان كنيد و هيجان را چاشني سفر خود به آنتاليا كنيد.

هتل مكس رويال بلك

هتل ريكسوس پرميوم بلك آنتاليا Rixos Premium Belek
يكي ديگر از هتل هاي بزرگ آنتاليا و همچنين يكي از اماكن ديدني آنتاليا است كه هر گونه امكانات رفاهي كه به تخيلتان خطور مي كند را براي توريستان فراهم كرده است، هتل ريكسوس پرميوم بلك است. اين هتل با 405،000 متر مربع، 700 اتاق و سوئيت با چشم انداز بي نظير به درياي مديترانه دارد. همچنين 7 رستوران، 8 كافه و يك مركز ماساژ با تراپيست هاي ماهر دارد. در هتل ريكسوس پرميوم بلك دي جي ها موزيك اجرا مي كنند و امكانات متفاوتي براي ورزش هاي آبي در نظر گرفته شده است. همچنين يك پارك آبي جذاب در محوطه هتل ريكسوس پرميوم بلك واقع شده است. اگر هم با كودكانتان مي خواهيد به آنتاليا سفر كنيد، بايد به شما بگوييم كه هتل ريكسوس پرميوم بلك يك استخر و زمين بازي مختص به كودكان دارد و رويدادهايي مختص به كوچكترهاي خانواده برگزار مي كند.براي رزرو بهترين تورهاي گردشگري آنتاليا و بهترين هتل هاي آنتاليا با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهرپرواز تماس بگيريد.

Rixos Premium Belek

هتل رگنوم كاريا آنتاليا Regnum Carya Golf & Spa Resort
هتل رگنوم كاريا با ساحل منحصر به فردش با شن هاي سفيد زيبايش به درياي آبي رنگ مديترانه چشم انداز بي نظيري دارد. هتل رگنوم كاريا توجه ويژه اي به حريم افراد دارد. هتل رگنوم كاريا اتاق هاي بزرگ و ويلاهاي زيبايي دارد كه ورودي انحصاري به بزرگترين پارك تم دار آنتاليا (سرزمين افسانه ها) دارند. از طرفي هتل رگنوم كاريا با 6 رستوران، يك ساحل شخصي، 3 استخر، يك اسكله ورزش هاي آبي، يك اسپا و مركز ماساژ با محصولات ارگانيك، انتخاب هاي زيادي را براي تفريح كردن در اختيار مهمانانش قرار مي دهد. هتل رگنوم كاريا دو زمين گلف نيز دارد كه يكي از آن ها اولين و تنها زمين بازي گلف شبانه در تركيه است.

هتل رگنوم كاريا آنتاليا

هتل گلوريا سرنيتي آنتاليا Gloria Serenity Resort
هتل گلوريا سرنيتي در فضاي سبز طبيعي آنتاليا واقع شده است و هتلي عالي براي دوستداران گلف و دوستداران آرامش محسوب مي شود. اتاق هاي هتل گلوريا سرنيتي به صورت مخصوص ديزاين شده اند و مسابقات گلف بي نظيري با چشم انداز درياي مديترانه ترتيب مي دهد. همچنين 9 رستوران، 4 كافه، يك ساحل زيبا با رختكن ها شخصي، يك استخر، يك مركز ماساژ شرقي و يك كلوب مخصوص كودكان دارد. ورزشكاران عزيز هم مي توانند در كلاس هاي پيلاتس، يوگا، زومبا، كلاس هاي رقص، واليبال ساحلي و مديتيشن رزمي تاي چي شركت كنند.

هتل گلوريا سرنيتي آنتاليا

هتل كاليستا CALISTA hotel 
هتل لاكچري كاليستا منحصر به فردترين تجربه اقامتي را بين هتل هاي كل دنيا براي مهمانان به ارمغان مي آورد و در ليست لاكچري ترين اقامتگاه هاي تركيه و البته كل جهان جاي گرفته است. هتل كاليستا با ايده بسيار خاصي ساخته شده است و هم  معماري فوق العاده جذابي دارد و هم سرويس بسيار ويژه اي به مهمانانش آفر مي دهد. خدماتي كه هتل كاليستا براي مهمانانش مهيا كرده است، حتي از بالاترين استانداردهاي جهاني نيز بالاتر رفته است. به هر حال با اقامت در اين هتل پنج ستاره مي توانيد سبك جديدي از زندگي و اقامت را با زيبايي و كيفيت تمام عيار تجربه كنيد.

هتل لند آو لجندز كينگدام The Land of Legends Kingdom Hotel 
اقامت در هتل لند آو لجندز حال و هواي منحصر به فردي دارد. بگذاريد بيشتر برايتان توضيح دهيم. هتل لند آو لجندز كينگدام درون يك تم پارك بزرگ ساخته شده است و تجربه اي متفاوت از اقامت را براي مهمانانش به ارمغان مي آورد. اما چگونه؟ توريستان مي توانند در تم پارك هيجان انگيز لند آو لجندز بازي كنند و بعد در اتاق هاي هتل كينگدام اين مجموعه اقامت كنند. هتل لند آو لجندز كينگدام اتاق ها و سوئيت هاي جذابي دارد كه با توجه به شخصيت هاي تخيلي و افسانه ها ديزاين شده اند. اتاق هاي رنگارنگ هتل لند آو لجندز شما را به دنياي افسانه ها و قصه ها مي برد و شما را به كل از دنياي واقعي جدا مي كند و مي توانيد چند روز هيجان انگيز را در رويا سپري كنيد. سرآشپزان حرفه اي هتل لند آو لجندز كينگدام نيز بهترين غذاها را از كشورهاي ايتاليا، آمريكاي جنوبي و اروپا سرو مي كنند. از طرفي مركز ماساژ و اسپاي هتل لند او لجندز كينگدام بهترين خدمات ماساژ، حمام تركي و امكانات ورزشي را براي مهمانان مهيا كرده است. پارك آبي مجموعه هم به بهترين شكل هيجان را به وجودتان تزريق مي كند. در كل مي توان گفت كه اقامت در هتل لند آو لجندز كينگدام براي خوشگذراني در آنتاليا بهترين گزينه است!


برچسب: تركيه, آنتاليا, تور آنتاليا, هتل هاي آنتاليا, بهترين هتل هاي آنتاليا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۵۳:۳۶ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :