وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

برترين و محبوب ترين مقاصد توريستي در آسيا

كشور فوق العاده زيبا و پهناور هند
هند يا هندوستان با نام رسمي جمهوري هندوستان كشوري پهناور و بسيار پرجمعيت در جنوب آسيا مي باشد كه پايتخت آن دهلي نو است. بيشتر سرزمين هند پست و هموار است و رشته كوه هيماليا كه در شمال هند قرار گرفته است، باعث مي شود رطوبت و ابرهاي باران زا به شمال آسيا نفوذ نكنند و در نتيجه هند كشوري با رطوبت فراوان و باران هاي بسيار زياد با خاك حاصلخيز است. هند داراي تاريخ و فرهنگ بسيار قديمي و كهن است كه حدودا ًبه 3000 سال قبل از ميلاد مسيح باز مي گردد.
هند با وجود جمعيت بسيار زيادي كه دارد، كشوري فوق العاده زيبا با جاذبه هاي فراوان و طبيعتي فوق العاده مي باشد. سواحل هند يكي از بهترين و معروف ترين سواحل در دنيا براي علاقمندان به ورزش هاي آبي و همچنين علاقمندان به استراحت و آفتاب مي باشد. فرهنگ مردم هند به قدري جالب و متنوع است كه بسياري براي آشنايي و ديدن فرهنگ هندي ها به اين سرزمين پهناور سفر مي كنند. هند سالانه ميزبان ميليون ها گردشگر و توريست است كه هر كدام از آنها براي يكي از جاذبه هاي متنوع و بسيار زياد هند به اين منطقه سفر مي كنند. چنانچه اين كشور زيبا را مقصد سفرتان در عيد نوروز 98 قرار دهيد، به طور حتم سفري پرهيجان و سرشار از لذت و خاطرات به يادماندني را تجربه خواهيد كرد.
سال نو ميلادي يا همان كريسمس و نوروز تعطيلاتي هستند كه مردم در سرتاسر دنيا به جشن و پايكوبي همراه با آداب و رسوم خاص خود مي پردازند و چند روزي را از كار و فعاليت دست مي كشند و استراحت مي كنند. عده زيادي از مردم در اين تعطيلات علاقه دارند كه از شهر و كشور خود دور شوند و جايي ديگر تعطيلات خود را سپري كنند و جشن بگيرند، از اين رو در سال هاي اخير تورهاي داخلي و خارجي بسياري در كريسمس و عيد نوروز برگزار مي شود. گرچه كه شهرهاي كشور هند به هم نزديك نيستند وليكن همه شهرهاي اين كشور فوق العاده، زيبايي و جذابيت هاي منحصر به فرد خود را داشته و مقصد بسيار مناسبي براي سفر ايراني هاست. مهرپرواز با ارائه تور هند ويژه سال نو ميلادي 2019 و همچنين تور هند نوروز 98 با كمترين هزينه و بيشترين امكانات و خدمات تمام تلاش خود را مي كند تا بتواند تعطيلاتي بسيار عالي و خوش را براي شما رقم بزند. تعطيلات و جشن هاي خود را در تور ارزان نوروز هند به آژانس مسافرتي مهرپرواز بسپاريد تا تعطيلاتي خاطره انگيز و فوق العاده را تجربه نماييد.
هند داراي شرايط آب و هوايي متفاوتي است كه مسافران بايد بدانند شبه قاره هند داراي سه فصل اصلي مي باشد: تابستان، فصل باران هاي موسمي و زمستان. علاقمندان مي توانند برنامه سفر خود را به هند برابر با زمان فستيوال پوشكار داشته باشند. همچنين مراسم جشن كريسمس و سال نو در قسمت هاي روستايي همانند گوا نيز لذت بسيار زياد و مخصوص به خود را دارد. همچنين يكي ديگر از بهترين زمان سفر به هند مي تواند هنگام جشنواره هاي سانكرانتي و لوري در اواسط ژانويه باشد و جشنواره هولي كه در ماه مارس برگزار مي شود. پيشنهاد مي كنيم در زمان هاي پرگردشگر (High Season) هتل مورد نظرشان را زودتر رزرو نمايند چرا كه در اين ايام اقامتگاه ها خيلي زود پر مي شوند.
شرايط آب و هواي هند بسيار تحت تاثير هيماليا و صحراي تار مي باشد، به صورتي كه هردوي آنها بادهاي موسمي جنوب غرب و شمال شرق را موجب مي شوند. بادهاي جنوب غربي در بيشتر بخش هاي كشور از ماه هاي ژوئن تا سپتامبر و بادهاي شمال شرقي از طرف ديگر بارندگي هايي را به شكل طوفان از ماه هاي اكتبر تا فوريه ايجاد مي كنند. هند حداقل سه فصل در سال را به خود مي بيند، تابستان، فصل بارندگي و زمستان.
آب و هواي هند داراي تنوع بسيار قابل توجهي است و از كوهستان هاي هميشه پوشيده از برف هيماليا تا منطقه گرمسيري در ميانه و جنوب و كوير خشك غرب اين كشور را در بر مي گيرد.
 

 

كشور آرام با طبيعتي بي نظير تايلند
تايلند با نام رسمي پادشاهي تايلند و نام سابق سيام، كشوري در شبه‌ جزيره هند و چين واقع در جنوب شرقي آسياست. اين كشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و كامبوج، از جنوب با مالزي و خليج تايلند، و از غرب با برمه و درياي آندامان همسايه‌ است.
كلمه ي تايلند برگرفته از دو كلمه تاي و لند كه به معني سرزمين حوري يا همان تايي است. اين كشور زيبا به مناطق طبيعي معروف است و همين مناطق طبيعي هر ساله مسافران و گردشگران بسياري را به سمت خود جذب مي كند.
تايلند كشور بسيار زيبايي در جنوب شرق آسيا مي باشد و در شبه جزيره هند و چين قرار دارد . تايلند به داشتن طبيعت فوق العاده و شگفت انگيزي كه دارد ، مشهور است و سواحل بسيار زيباي آن با شنهاي طلايي اش ، سالانه گردشگران بسياري از سراسر جهان به تايلند مي كشاند . تايلند پر از جاذبه هاي گردشگري مي باشد ، چنانچه اين كشور زيبا را به عنوان مقصد سفرتان در نوروز 98 انتخاب كنيد ، قطعاً سفري پر هيجان و سرشار از لذت و نيز خاطرات فراموش نشدني و لذتي بي پايان را تجربه خواهيد كرد . نام تايلند در زبان مردم محلي برگرفته از دو لغت "تاي" و "لند" مي باشد كه معني آن سرزمين حوري است .
سال نو ميلادي يا همان كريسمس و نوروز تعطيلاتي هستند كه مردم در سرتاسر دنيا به جشن و پايكوبي همراه با آداب و رسوم خاص خود مي پردازند و چند روزي را از كار و فعاليت دست مي كشند و استراحت مي كنند. عده زيادي از مردم در اين تعطيلات علاقه دارند كه از شهر و كشور خود دور شوند و جايي ديگر تعطيلات خود را سپري كنند و جشن بگيرند، از اين رو در سال هاي اخير تورهاي داخلي و خارجي بسياري در كريسمس و نوروز برگزار مي شود. اگر چه شهرهاي كشور تايلند به يكديگر مسافت نزديكي ندارند ولي همه شهرهاي اين كشور زيبايي و جذابيتهاي منحصر به خود داشته و مقصد مناسبي براي سفر براي ايراني هاست. مهرپرواز با ارائه تور تايلند ويژه سال نو ميلادي 2019 و همچنين تور تايلند نوروز 98 با كمترين هزينه و بيشترين امكانات و خدمات تمام تلاش خود را مي كند تا بتواند تعطيلاتي بسيار عالي و خوش را براي شما رقم بزند. تعطيلات و جشن هاي خود را در تور لحظه آخري و ارزان تايلند ويژه سال نو ميلادي و تور ارزان تايلند نوروز به آژانس مسافرتي مهرپرواز بسپاريد تا تعطيلاتي خاطره انگيز و فوق العاده را تجربه نماييد.
با وجود اينكه آب و هواي تايلند بسيار متغير است و گاهي باران هاي سيل آسايي مي بارد، اما در كل مي توان گفت كه هر زماني براي رفتن به اين كشور زيبا و بسيار ديدني مناسب مي باشد و زمان نا مناسب و بدي براي رفتن به اين كشور وجود ندارد. وليكن اگر مي خواهيد بهترين زمان براي سفر خود به تايلند را بدانيد، بايد بگوييم كه نيمه دي ماه الي نيمه بهمن ماه كه همان ماه ژانويه مي باشد، در اين مدت زمان، هواي تمامي نقاط كشور خوب و متعادل مي باشد. در زمان از سال، احتمال بارش باران هاي موسمي بسيار كم است. شمال كشور تايلند در اين فصل آب و هواي خنك تري دارد و سواحل جنوبي كشور از گرماي آفتاب نهايت استفاده و لذت را مي برند.
آب و هواي تايلند به دليل نزديكي به استوا گرم و استوايي است. قابل توجه مسافرين محترمي كه قصد سفر به تايلند را دارند آب و هواي تايلند در ماههاي آبان تا بهمن گرم و خشك مي باشد و قابل توجه مسافرين تور تايلند پاييز 97 در ماههاي اسفند تا ارديبهشت هوا گرم و مرطوب است و در ماههاي خرداد تا مهر هوا گرم و مرطوب است و براي مسافريني كه از تور لحظه آخري تايلند استفاده مي نمايند مناسب است.اگر از آن دسته ازمسافراني هستيد كه خواهان تور ارزان تايلند يا تور تايلند با قيمت مناسب هستيد ميتوانيد از آفر هاي تور تايلند استفاده نماييد.
 

 

شهر مدرن با امكانات رفاهي فوق العاده دبي
شهر دبي يكي از شهر هاي اميرنشين‌ امارات متحده عربي است. كه در حاشيه جنوبي خليج فارس واقع شده است. اين شهر كه به مدد فروش و درآمد بالاي نفتي به يكي از قطب هاي اقتصادي، تفريحي و گردشگري جهان مبدل شده است توانسته گردشگران بسياري را از سراسر جهان به خود جذب كند. گردشگران دبي با رزرو تور دبي يا بهتر بگويم تور هاي دبي كه در سرتاسر جهان برگزار مي شود به دو گروه تقسيم مي شوند. گروه اول كساني كه براي تفريح به اين شهر سفر مي كنند و گروه دوم كساني كه براي تجارت يا شركت در نمايشگاه هاي بين المللي كه در اين شهر برگزار مي شود به دبي سفر مي كنند. همچنين مسافرين عزيزي كه قصد خريد آنلاين بليط هواپيما را دارند مي توانند از خدمات بليط هواپيما استاده نمايند .
با ساخت و ساز هاي بيشمار و پروژه هاي حيرت آور دبي، اين شهر امير نشين حاشيه خليج فارس در سال هاي اخير توانسته به يكي از غول هاي صنعت گردشگري در جهان مبدل بشود و فروش تور دبي پاييز 97 و  تور لحظه آخري دبي جزو پرفروش ترين تورهاي جهان شناخته مي شود.
امروزه دبي ، شهرت جهاني پيدا كرده است و آوازه اش در سرتاسر جهان پيچيده است . سالانه ميليون ها گردشگر از كشورهاي مختلف براي ديدن اين بندر به اين مكان زيبا سفر مي كنند . دبي پرجمعيت ترين شهر امارات مي باشد و علاوه بر مكان هاي زيبا براي توريست ها ، هر سال رخدادهاي بسيار بزرگي در اين شهر برگزار مي شوند . با توجه به فاصله كم دبي با ايران ، مي توانيم با كمترين هزينه از جاذبه هاي بسيار زياد آن لذت ببريم . اگر اين شهر به عنوان مقصدتان در پاييز  97 مي باشد ، حتماً سفري سرشار از لذت و خاطرات فراموش نشدني را تجربه خواهيد كرد .
سال نو ميلادي يا همان كريسمس و نوروز تعطيلاتي هستند كه مردم در سرتاسر دنيا به جشن و پايكوبي همراه با آداب و رسوم خاص خود مي پردازند و چند روزي را از كار و فعاليت دست مي كشند و استراحت مي كنند. عده زيادي از مردم در اين تعطيلات علاقه دارند كه از شهر و كشور خود دور شوند و جايي ديگر تعطيلات خود را سپري كنند و جشن بگيرند، از اين رو در سال هاي اخير تورهاي داخلي و خارجي بسياري در كريسمس و نوروز برگزار مي شود.دبي به دليل نزديكي مسافت نزديك به ايران مقصد مناسبي براي سفر براي ايراني هاست. از طرفي بسياري براي خريد هاي بسيار خوبي كه مي توانند در دبي انجام دهند، سفر خود را براي سال نو برنامه ريزي مي كنند. مهرپرواز با ارائه تور دبي ويژه سال نو ميلادي 2019 و همچنين تور دبي نوروز 98 با كمترين هزينه و بيشترين امكانات و خدمات تمام تلاش خود را مي كند تا بتواند تعطيلاتي بسيار عالي و خوش را براي شما رقم بزند. تعطيلات و جشن هاي خود را در تور لحظه آخري و ارزان دبي ويژه سال نو ميلادي و تور ارزان دبي نوروز به آژانس مسافرتي مهرپرواز بسپاريد تا تعطيلاتي خاطره انگيز و فوق العاده را تجربه نماييد.
معمولا آب و هواي حاشيه جنوبي خليج فارس برعكس ايران، در طول سال بارندگي ندارد و سواحل آن آرام و برونه موج هاي بلند است كه دبي هم از اين قاعده مستثني نيست. دبي از آبان (November) تا فروردين (April) آب و هواي گرم و دلپذيري را دارد ولي با فرارسيدن ماه خرداد (May) تا مهر (October) آب و هواي دبي گرم مي شود ولي رطوبت هوا در طول سال كاملا يكسان است . معمولا آفر تور دبي در اين ماه از سال شروع مي شود كه گردشگران بسياري به دبي جذب مي كند.
بهترين زمان به دبي در فصل تابستان مي باشد. دبي در فصل تابستان به دليل گرما هتل ها ، مراكز خريد و رستوران هاي دبي خدماتشان را به گردشگران با تخفيف ارائه مي دهند و هم چنين قيمت و هزينه تور دبي در اين فصل تقريبا نصف مي شود. تور تابستاني دبي هم يكي از بهترين تور هاي تابستاني در جهان بشمار مي رود.
 

 

كشور چند فرهنگ با آداب و رسوم جالب و ديدني مالزي
كشوري در جنوب شرقي آسيا به پايتختي كوالالامپور و كشوري مسلمان مي باشد . مالزي به دليل تنوع جاذبه هاي گردشگري و سواحل متعدد يكي از بهترين جاذبه هاي گردشگري مي باشد بخصوص براي مسافريني كه از تورهاي لحظه آخري مالزي استفاده كرده اند و به ورزش هاي آبي علاقه مند مي باشند. از ديگر جذابيت هاي مالزي مي توان به جنگل هاي انبوه و سرسبز و جزيره هاي متعدد اشاره كرد. مالزي به برج هاي بلند نيز مشهور است. در واقع مالزي به جز جاذبه هاي گردشگري طبيعي به جاذبه هاي شهري مانند برج هاي بلند و رستوران هايش نيز معروف است.
مالزي كشوري است در جنوب شرقي آسيا . نام مالزي در سال هاي اخير زياد به گوش همگان خورده زيرا از جهت تكنولوژي بسيار پيشرفت داشته است و ديگر دليل آن ، وجود طبيعت فوق العاده زيبا و بكر است . مجاورت مالزي با درياي چين و وجود مناظر طبيعي زيبا ، مالزي را براي علاقمندان به طبيعت و نيز كساني كه به دنبال مكاني دنج و زيبا براي استراحت مي گردند ، بسيار جذاب كرده است . ميليون ها توريست و گردشگر از مناطق مختلف جهان ، سالانه براي بازديد از مالزي به اين كشور سفر كنند . مالزي تعداد بسيار زيادي جاذبه هاي گردشگري دارد ، چنانچه سفر به اين كشور با تور لحظه آخري پاييز 97 مالزي را انتخاب كنيد ، حتماً سفري جذاب و سراسر لذت و خاطرات به يادماندني را براي خود رقم مي زنيد .
سال نو ميلادي يا همان كريسمس و نوروز تعطيلاتي هستند كه مردم در سرتاسر دنيا به جشن و پايكوبي همراه با آداب و رسوم خاص خود مي پردازند و چند روزي را از كار و فعاليت دست مي كشند و استراحت مي كنند. عده زيادي از مردم در اين تعطيلات علاقه دارند كه از شهر و كشور خود دور شوند و جايي ديگر تعطيلات خود را سپري كنند و جشن بگيرند، از اين رو در سال هاي اخير تورهاي داخلي و خارجي بسياري در كريسمس و نوروز برگزار مي شود. شهرهاي كشور مالزي هم به دليل نزديكي مسافت و هم به دليل شباهت فرهنگي زياد و هم به دليل شباهت آب و هوايي مقصد مناسبي براي سفر براي ايراني هاست. از طرفي بسياري براي خريد هاي بسيار خوبي كه مي توانند در شهرهاي مالزي انجام دهند، سفر خود را براي سال نو برنامه ريزي مي كنند. مهرپرواز با ارائه تور مالزي ويژه سال نو ميلادي 2019 و همچنين تور مالزي نوروز 98 با كمترين هزينه و بيشترين امكانات و خدمات تمام تلاش خود را مي كند تا بتواند تعطيلاتي بسيار عالي و خوش را براي شما رقم بزند. تعطيلات و جشن هاي خود را در تور لحظه آخري و ارزان مالزي ويژه سال نو ميلادي و تور ارزان مالزي نوروز به آژانس مسافرتي مهرپرواز بسپاريد تا تعطيلاتي خاطره انگيز و فوق العاده را تجربه نماييد.
آب و هواي مالزي به دو بخش باراني تقسيم مي شود . در بخش شرقي از اوايل نوامبر و تا آخر مارس بيشترين ميزان بارندگي به همراه رعد و برق را شامل مي شود و اين ميزان بارش بر اساس بادهاي موسمي شمال شرقي مي باشد و بخش غربي از ماه مه تا سپتامبر نيز بارندگي و طوفان را شامل ميشود. كوالالامپور و ديگر شهرها در بخش غربي نيز واقع شده اند و اين بدان معناست كه كوالالامپور در بيشترين ايام سال را باران تشكيل مي دهد. اما گردشگران تور مالزي لحظه آخري در تمام طول سال مي توانند به كوالالامپور سفر كنند بدون اينكه نگران آب و هواي مالزي باشند.
 


برچسب: تور هند,تور تايلند,تور دبي,تور مالزي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۲۶:۴۸ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :