وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

چشم اندازي از اروپا و آسيا از آسمان خراشي در استانبول

برج راديو و تلويزيوني "چامليجا" كه قرار است به زودي در استانبول افتتاح شود، مناظري از دو قاره را در دو سوي شهر در اختيار شما خواهد گذاشت. برج راديويي مدرن و با به كارگيري تكنولوژي روز دنيا در استانبول در حال ساختن است كه عكس هاي جديد از آن نشان مي دهد كه چه ساختمان منحصر به فرد و فوق العاده اي در حال شكل گيري است كه در آينده حتما از ديدني هاي استانبول نيز خواهد شد.
برج راديو و تلويزيوني "چامليجا" كه طراحي گروه معماري "ملك آلتينيسيك" مي باشد، قرار شده تا جاي تعدادي از برج هاي مخابراتي قديمي استانبول را بگيرد. اين پروژه جديد در زمان شكل گيري و كامل شدن، عنوان بلندترين سازه شهر استانبول را به خود اختصاص خواهد داد. به غير از اهداف ارتباطي، ديگر استفاده هاي عمومي نيز در اين ساختمان وجود خواهد داشت. اين برج زيبا و فوق العاده داراي محيط هايي براي نمايشگاه و يك سكو ويژه مشاهده دوطبقه اي خواهد داشت كه بر فراز تنگه بسفر ، چشم اندازي شگفت انگيز و بي نظير از دو سوي آسيا و اروپايي شهر استانبول را به بازديدكنندگان تور استانبول پرواز تركيش ارائه مي دهد.

 در دو سمت برج چامليجا، آسانسورهاي پانارومايي تعبيه خواهند شد كه بينندگان و بازديدكنندگان را تا ارتفاع 180متر از سطح زمين بالا مي برند تا مناظري زيبا و عالي را فراهم كنند. روي زمين، و دورتادور پايه اين ساختمان پاركي تعبيه خواهد شد و فضاي پياده روي و محيطي آرام و زيبا و همچنين فضاي عمومي براي بازديدكنندگان فراهم مي شود كه در آن كافه، رستوران و سالن اجتماعات و... نيز وجود دارد. 
اين برج با ارتفاع 369 متر از سطح زمين به بازديدكنندگان اين شانس را مي دهد تا زاويه ديد بسيار خوب و عالي را از شهر استانبول زير پايشان داشته باشند. اين ساختمان با وجود طراحي فوق العاده اش، فكر ارائه نمايش نقاط مختلف استانبول به اشكال مختلف زير سايه خود مي باشد. معماري برج چامليجا با ادغامي از رياضي، جغرافي و زيبايي چشمان همه را به خود محصور خواهد كرد.
قرار شده است كه اين ساختمان به صورت رسمي در اواخر سال 2019 افتتاح شود و طبق آمار و اخبار به دست آمده از شركتي كه طراح آن است، در سال بيشتر از 4.5 ميليون نفر بازديد كننده خواهد داشت.
جهت رزرو تور استانبول پرواز معراج فقط كافيست از طريق يكي از راه هاي ارتباطي با ما اقدام كرده تا همكاران ما راهنمايي هاي لازم را به شما بدهند.


برچسب: تور استانبول پرواز تركيش، تور استانبول پرواز معراج، تور استانبول پرواز قشم اير ، قيمت تور استانبول،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۲:۱۵ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :