وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

مشهورترين جزيره استانبول، بيوك آدا

جزيره بيوك آدا كه به معني جزيره بزرگ است، بزرگترين جزيره از نه جزيره، مجمع الجزايري است كه اصطلاحاً به آنها، جزاير پرنسس گفته مي شود و در شهر استانبول كشور تركيه واقع شده اند. يكي از مناسب ترين و بهترين گزينه براي گشت و گذار و تفريح در يك روز آفتابي در شهر استانبول، سفر با كشتي از بندرگاه و رفتن به جزيره تماشايي بيوك آدا مي باشد. هنگامي كه به اين جزيره آرام و ديدني مي رويد، خستگي و نيز كسالت را به راحتي فراموش مي كنيد. مي توانيد در اسكله تاريخي و فوق العاده زيباي بيوك آدا قدم بزنيد و از هواي پاك و تازه و بسيار عالي اين منطقه نهايت لذت را ببريد. در طول مسير رفتن به جزيره بيوك آدا مي توانيد از همراهي پرندگان دريايي هم لذت ببريد و هم عكس يا فيلم هاي عالي و به يادماندني بگيريد كه يادگاري فوق العاده اي از سفر فراموش نشدني تان به تور استانبول پرواز قشم اير برايتان بماند.

براي رفت و آمد به جزيره بيوك آدا گزينه هاي مختلفي وجود دارد، مي توانيد از اتوبوس هاي دريايي و يا قايق استفاده نماييد. مي توانيد از محله هايي همانند بستانچي، كاديكوي، كاباتاش و سيركجي در استانبول سفر خود را شروع كنيد. اگر كه با اتوبوس هاي دريايي به اين سفر برويد، هم از نظر زماني صرفه جويي مي كنيد و هم بسيار ارزان تر برايتان تمام مي شود، اما آژانس هواپيمايي مهرپرواز پيشنهاد مي كند كه با قايق هاي سواري، اين مسير بسيار زيبا و لذت بخش را به سوي بيوك آدا طي نماييد. با استفاده از قايق، تجربه شما از سفر لذت بسيار بيشتري خواهد داشت و در طول مسير مي توانيد شهر استانبول را پشت سر خود ببينيد، در همين مسير همچنين مي توانيد به پرندگان دريايي نان بدهيد و نيز چاي بنوشيد، با اين كارها طي مسير جزيره لذت دوچنداني براي شما خواهد داشت. در مسير رفت و برگشت به اين جزيره، از درياي سياه استانبول نيز عبور خواهيد كرد و از اين رو هم مسير براي مسافران بسيار جذاب تر خواهد بود. قبل از شروع سفر خود و رزرو تور استانبول پرواز تركيش با كارشناسان مهرپرواز در ارتباط باشيد.

 


 

هنگامي كه به بيوك آدا مي رسيد و آرام آرام از بندر جزيره فاصله مي گيريد، كم كم رستوران ها و كافه ها و بستني فروشي هايي خواهيد ديد كه از شما دعوت به ميل كردن غذا و بستني مي كنند. با قدم زدن در جزيره سگ ها و گربه هايي را خواهيد ديد كه از شما طلب خوراكي مي كنند و نيز مردماني كه در حال دوچرخه سواري هستند. آب و هواي جزيره بيوك آدا به قدري لذت بخش است كه به محض ورود، هوس مي كنيد به كافه اي رفته و استراحت كنيد. 
يكي از هدف هاي بازديد در اين جزيره، كليساي حاجيا يورگي است. در مسير رسيدن به كليسا، خانه هاي قديمي و با اصالت را مي بينيد كه خالي از لطف نيست، همچنين در كنار خانه ها باغچه هايي كوچك با گل هاي رنگارنگ و چشم نواز، منظره بسيار ديدني را ايجاد كرده اند. هنگامي كه تمايل به خريد و ميل كردن بستني هاي شكل رز در اين مكان داشتيد، اين را در نظر داشته باشيد كه از فروشندگان دورگرد در روبروي باشگاه ورزش هاي آبي مي ايستند، خريد كنيد. براي رفتن به كليسا دو راه بيشتر نداريد: يا با پاي پياده برويد و يا سوار چهارپايان شويد. بهتر است كه سوار قاطرهاي موجود در ابتداي مسير شويد زيرا كه مسير مورد نظر، مسيري طولاني و شيب دار است. گرچه كه ممكن است در اول راه حس كنيد كه از پشت قاطر مي افتيد و يا راه را اشتباه مي رويد، اما جاي هيچ گونه نگراني نيست. در حال سواري بر روي قاطرها، استانبول از دوردست ها پيداست و مي توانيد آن را مشاهده كنيد. 
هواي بسيار پاك و تميز بيوك آدا، به سرعت گرسنه تان مي كند. براي ميل كردن غذا، رستوران هاي بسياري وجود دارد كه مي توانيد به يكي از آنها رفته و غذاهاي محلي و لذيذي را نوش جان نماييد. همراه با آژانس گردشگري مهرپرواز از قيمت تور استانبول پرواز معراج مطلع شويد

 


برچسب: تور استانبول پرواز قشم اير ، تور استانبول پرواز تركيش ، تور استانبول پرواز معراج ، قيمت تور استانبول،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۳:۲۴ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :