وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

در تركيه طعم غذاهاي لذيذ را بچشيد

گردشگري غذايي يكي از تفريحات سفر به شما مي رود. امتحان كردن غذاي كشور تركيه كه در همسايگي ايران قرار دارد و رنگ و بوي غذاهاي آسيايي در آن بي شباهت به ايران نيست، تجربه ايي بسيار لذت بخش است. همراه با آژانس مسافرتي مهرپرواز با غذاهاي برخي شهرهاي تركيه آشنا شويد.

غذا خوردن در استانبول

ستانبول شهريست كه فرهنگ اروپايي و آسيايي در آن تلفيق شده است و همين مسئله به جذابيت اين شهر زيبا افزوده است.اين تلفيق فرهنگي هم در سبك زندگي و هم در هنر و البته در آشپزي مردم نيز تاثير گذاشته شده است.به همين دليل شما مي توانيد غذاهاي متنوع و خوش طعمي را در استانبول امتحان كنيد و از طعم بي نظيرشان متحير شويد. ر خيابان هاي زيباي اين شهر كه قدم بزنيد، خيلي زود متوجه عطر دلپذير و فوق العاده غذاهاي دست فروش ها مي شويد.

از سيميت تا ساندويچ ماهي را مي توانيد در حال گشت و گذار و تردد در شهر بگيريد و امتحان نماييدسيميت را نه فقط در صبح ها، بلكه در كل طول روز مي توانيد از سيميت فروشي هاي خياباني و يا نانوايي ها خريداري كنيد و يا حتي براي خوش طعم شدنش از فروشنده بخواهيد كه روي آن شكلات نوتلا و يا پنير خامه اي بزند. شاه بلوط تفت داده شده،ميديه دولما يك غذاي خياباني و دريايي،يچلي كوفته گوشت چرخ كرده را با ادويه اي كم، فتانتوني يا همان دوروم ولي پر ادويه تر و تند تر را در استانبول مي توانيد امتحان كنيد. براي رزرو تور لحظه آخري استانبول با مهرپرواز همراه باشيد.

 

غذا خوردن در مارماريس

رستوران‌هاي مارماريس تنوع غذايي زيادي دارند، غذاهايي از جمله: شوربا (Corba)، پيتزاي تركي، سيميت (Simit)، پيلاف (Pilav) و ... غذاهاي دريايي، كوفته و كباب‌هاي لذيذ با بهترين كيفيت در اكثر رستوران‌ها به خوبي سرو مي‌شوند، از اين رو انتخاب غذا در آن‌جا كار سختي نيست. همچنين دلمه‌هاي گياهي متنوع در رستورانهاي مارماريس وجود دارد و پيشنهاد ميكنيم كساني كه علاقمند به غذاهاي گياهي هستند اين فرصت را از دست ندهند!


ميتوانيد هر يك از غذاهاي ترك را در رستورانهاي معروف مارماريس از جمله: رستوران سمدان(Samdan Restaurant)، رستوران پيكاديلي (Piccadilly Restaurant)، رستوران د گريت كورنر استيك هاوس (The Great Corner Steak House)و ... ميل نماييد. براي شروع سفر خود،  تور ارزان مارماريس را تهيه كنيد.

 

غذا خوردن در كوش آداسي

كوش آداسي، يكي از شهرها و بهترين مقاصد گردشگري كشور تركيه مي باشد. شهرهاي تركيه اغلب، داراي غذاهاي محلي و بسيار خاص، و همچنين رژيم غذايي مشتركي هستند. غذاهايي كه در تركيه وجود دارند چه از نظر حلال بودن و چه از نظر طعم، بسيار نزديك به ذائقه ايراني هاست، از اين رو در شهرهاي تركيه با مشكل خورد و خوراك روبه رو نخواهيد شد. چند نمونه از بهترين و برترين غذاهاي تركي عبارتند از:كباب تركي،لحمجون يا پيتزاي ترك،-ياپراك سارما،برنج تركي و مرغ
. همان گونه كه غذاهاي كوش آداسي بسيار متنوع هستند، رستوران هايش نيز بسيار متنوع و مختلف در نوع منو و فضاي رستوران مي باشند. چند مورد از رستوران هاي محبوب و معروف كوش آداسي عبارتند از :
-رستوران اوستا كاظم كوش آداسي
-رستوران هاليدي اين كوش آداسي
-رستوران كبابي حسن كولكوقلو كوش آداسي


براي امتحان كردن اين غذاهاي خوشمزه،  قيمت تور كوش آداسي را از آژانس توريستي مهرپرواز بخواهيد.


برچسب: تور استانبول ، تور مارماريس ، تور كوش آداسي ، تور ارزان ، قيمت تور ، تور لحظه آخري،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۷:۰۸ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :