وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

محو معماري مكانهاي باستاني تركيه شويد

بناهاي تاريخي و آثار باستاني تركيه هر كدام داراي معماري شاهكار و استادانه خود مي باشد. از بناهاي مذهبي گرفته تا مقبره ها و آرامگاه، همراه با آژانس مهرپرواز چند بناي تاريخي تركيه را بشناسيد

آرامگاه هاي صخره اي ساريان مارماريس

اين آرامگاه داخلي كه در دل كوه قرار دارد معتلق به ۴ قرن است و مربوط به پادشاه ليكيه باستان مي باشد و به دليل كنده‌كاري‌هاي ظريف تنها مي توانيد از راه قايق كه از رودخانه داليا كه در نزديكي آرامگاه قرار دارد از اين مقبرها ديدن كنيد.از راه دور مي توانيد از همه زاويا اين محل تاريخي را مشاهده كنيد. در قايق شما راهنماي وجود دارد كه در مورد قدمت و تاريخچه اين آرامگاه به شما توضيحاتي در تور لحظه آخري مارماريس ارائه ميدهند.


قلعه سنت پيتر بدروم

اين قلعه كه در جنوب غربي تركيه در شهر بدروم واقع شده است، توسط تيمارگر شواليه ها در سال 1402 ساخته شد و قلعه سنت پيترز نام گرفت. در بازديد از اين قلعه به حال و هواي تاريخي جنگ هاي تركان سلجوقي برمي گرديد. مي توانيد از اشياي قديمي و كلكسيون ظروف شيشه اي باستاني موجود در آن ديدن كنيد. نماي بندر بين المللي و لنگرگاه از اين قلعه براي شما سوژه زيبايي براي عكس گرفتن است كه در سفر با تور ارزان بدورم مي توانيد عكسهاي زيبايي از اين بناي تاريخي بگيريد.

 

مسجد تكلي مهمت پاشا ( محمد پاشا ) آنتاليا

مسجد تكلي مهمت پاشا يا محمد پاشا دقيقا كنار برج ساعت واقع شده است كه بي شك اولين چيزي است كه توجه توريست ها و گردشگراني كه براي تماشاي برج ساعت آنتاليا و يا كلاچي به اين منطقه آمده اند را به خود جلب مي كند . مسجد تكلي مهمت پاشا آنتاليا با وجود بزرگ نبودنش نسبت به مسجد هاي استانبول، اما به علت وجود تك منار بلندش و قدمتش كه به قرن هجدهم ميلادي بر مي گردد، يكي از پر اهميت ترين و مهمترين مساجد عثماني ساخته شده در آنتاليا به شمار مي رود .براي اطلاع از قيمت تور آنتاليا با مهرپرواز همراه باشيد.


برچسب: تور آنتاليا ، تور مارماريس ، تور بدروم ، تور لحظه آخري ، قيمت تور،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۲:۰۲ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :