وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

جاذبه هاي حيرت انگيز تايلند را كشف كنيد

كشور تايلند داراي مكانهاي طبيعي و ديدني زيادي است كه بسيار جذاب و خاص هستند. از باغ هاي سر سبز تا پاركهاي ملي و طبيعت خيره كننده را در اين كشور مي توانيد تماشا كنيد لذت ببريد. همراه با آژانس مسافرتي مهرپرواز با چند جاي دنيا ديدني اين كشور آشنا شويد.

سينماي شناور پوكت

اين سينماي شناور در ناحيه اي بين دو صخره در نزديكي جزيره كودا در پوكت سينمايي شناور كه به دست اوله اسكرين طراحي شد ساخته شده است .اين سينماي شناور از جاذبه هاي توريستي پوكت محسوب ميشود . اين سينمابه مناسبت فستيوال فيلم روي صخره ناو نوي طراحي شده و تمامي دعوت شدگان براي ورود به اين سينما از قايق استفاده مي كنند.ساختار به كار رفته در اين طراحي كه از جاذبه هاي گردشگري تايلند ميباشد به صورت مدولار و قسمت بندي شده بوده و از آنجائيكه تماماً از مواد بازيافتي در ساخت سينما شناور پوكت استفاده شده، براي محيط زيباي اطراف خود آلودگي ندارد. براي اطلاع از قيمت تور پوكت با مهرپرواز همراه باشيد.

پارك سنگ و مزرعه كروكوديل ها پاتايا

پارك سنگي و مزرعه كروكوديل هاي شهر پاتايا بر خلاف اسمش يك پارك يا باغ وحشي عادي نيست . يك پارك با قدمتي بسيار زياد در 9 كيلومتري شهر پاتايا واقع شده است . در اين پارك و مزرعه گياهان و درختان چند صد ساله را ميبينيد كه تنه درختان تبديل به سنگ و صخره شده اند , و همچنين سنگ ها و صخره هاي بسيار بزرگ و عظيم الجثه و غول آسا نيز بسيار قابل توجه مي باشند . مزرعه كروكوديل هاي اين پارك بيش از 1000 كروكوديل در خود جاي داده كه هرروزه نمايشي مهيج و زيبا براي بازديد كنندگان ترتيب مي دهند . در اين پارك و مزرعه يك حيات وحش كوچكي قرار دارد كه شامل حيوانات مختلفي مثل : فيل ها , گربه ماهي هاي بزرگ , مارماهي هايي از آمازون , گونه هايي از اسب ها و شتر ها و نيز نژاد هايي نادر و كمياب از خرس ها و ديگر حيوانات ... مسافران تور لحظه آخري پاتايا، مي توانند به راحتي از اين جاذبه بسيار زيبا در شهر پاتايا ديدن نمايند.

 

پارك ملي كائو ياي بانكوك

پارك ملي كائو ياي (به انگليسي khao yai) اولين پارك ملي ثبت شده در تايلند است كه امروزه ازنظر مساحت جزء سه پارك ملي بزرگ اين كشور شناخته مي‌شود. اين پارك كه در 180 كيلومتري شمال بانكوك واقع است با مساحتي بيش از 300 كيلومتر مربع سومين پارك ملي تايلند و يكي از غني ترين آنها از لحاظ تنوع گونه هاي گياهي و جانوري است ،بطوريكه بيش از 3000 گونه گياهي و 320 نوع پرنده و 66 گونه جانوري خصوصا فيل ،ميمون ،خرس سياه ،آهو ،گراز و… دارد.اين پارك ملي شامل جنگل هاي انبوه باراني و استوايي و كوهستان و دره هاي زيبا و صخره هاي زيبا مي باشد.مسافران و علاقمندان مي توانند از در وبسايت آژانس مسافرتي مهرپرواز قيمت تور ارزان بانكوك را مشاهده نمايند.

 

 


برچسب: تور بانكوك ، تور پاتايا ، تور پوكت ، تور تايلند،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۰:۵۶ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :