وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

گشت زني در مراكز خريد تايلند

بارهاي سنتي و قديمي و همچنين مراكز جديد و امروزي زيادي در تايلند وجود دارد. در اين مراكز تجاري مي توانيد كالاهاي مختلف را خريداري كنيد، سوغات تهيه كنيد و يا در رستوران و كافي شاپها غذاي تايلندي را امتحان كنيد. براي آشنايي با چند مركز خريد با ما همراه باشيد.

بازار سنگ طلسم پوكت

يك بازار كوچك در خيابان راسادا در شهر قديمي پوكت وجود دارد كه صدها تاجر سنگ هاي طلسم بودايي در آن فعاليت مي كنند. ارزش سنگ هاي آن ها هم از لحاظ فرهنگي و هم از لحاظ مالي بسيار زياد است و بعضي از سنگ ها بسيار گران هستند، اما به هر حال مي توانيد فقط گشتي در بازار بزنيد و بيشتر با فرهنگ مردمان تايلندي آشنا شويد. در تور لحظه آخري پوكت مي توانيد از بازار جالب ديدن كنيد.

مركز خريد ام بي كي بانكوك

مركز خريد ام بي كي واقع در شهر بانكوك تايلند ميباشد.اين مجتمع بزرگ 8 طبقه اي 2000 مغازه را درون خود جاي داده است . بسياري از اين مغازه ها اجناس خود را تخفيف خوبي ميدهند.در تمام مغازه هاي اجناس اصل به فروش ميرسد و به همين دلايل اين مركز خريد مورد توجه بسياري از گردشگران تور ارزان بانكوك شده است.طبق آماري كه مديران اين مجتمع داده اند روزانه درحدود 100 هزار نفر از اين مركز خريد ديدن مينمايند.


در يك تحليل كلي در مورد اين مجتمع ميتوان گفت پوشاك و كالاهاي چرم و ، لوازم آرايشي و بهداشتي ، اسباب بازي ، طلا و جواهرات در طبقات اول تا سوم به فروش ميرسد.محصولات الكترونيكي ، ام پي تري ، سي دي ، گوشي هاي موبايل در طبقه ي چهارم به فروش ميرسد.رستوران ، غذاهاي بين المللي ، عكاسي ، لوازم كامپيوتري ، لوازم منزل در طبقه پنجم به فروش ميرسد.فود كورت ها و مغازه هاي فروش سوغات در طبقه ششم به فروش ميرسد. سينما ، سالن هاي بولينگ ، كارائوكه در طبقه هفتم مي باشد. يك سينماي جداگانه در طبقه هشتم وجود دارد.

مركز خريد ام بي كي بانكوك

مركز تجاري مايك پاتايا

اين مركز تجاري كه در 5 طبقه ساخته شده است، بهترين مركز تجاري براي خريد ارزان در پاتاياست. بين رنج عظيمي از سوغاتي هاي ارزان مثل مجسمه بودا، فيل هاي منبت كاري شده، صنايع دستي زيبا و يا لباس هاي مطابق مد دنيا خريداري كنيد.

شما مي توانيد در اين مركز تجاري بزرگ تا مي توانيد خريد كنيد و ويترين هاي فروشگاه ها را تماشا كنيد. اين مركز خريد فروشگاه هاي دكوري خانه و وسايل الكترونيكي نيز دارد و شما مي توانيد از آن ها هم خريد كنيد. ساعت كاري مركز تجاري مايك پاتايا از 11 صبح تا 11 شب مي باشد. همراه با آژانس مسافرتي مهرپرواز از قيمت تور پاتايا مطلع شويد..

 

 


برچسب: تور بانكوك ، تور پاتايا ، تور پوكت ، تور تايلند،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۴۱ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :