وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

بهترين و جذابترين پارك هاي آبي بالي در اندونزي

بهترين پارك هاي آبي جزيره بالي در اندونزي
بالي به عنوان يك مقصد توريستي مفرح در اندونزي شناخته مي شود و سواحل بكر و جذابش، خليج هاي زيبا و آب هاي شفاف و كريستاليش باعث محبوبيت آن شده اند.سفر به بالي يكي از بهترين انتخاب هاييست كه مي توان براي سفرهاي خانوادگي علي الخصوص با همراهي كودكان داشت. چراكه يك عالمه امكانات تفريحي جذاب براي كودكان و خانواده ها مهيا شده است كه از جمله آن ها مي توان به پارك هاي آبي اشاره كرد. در ادامه شما را با بهترين پارك هاي آبي بالي آشنا مي كنيم، پارك هاي آبي كه به قدري جذاب و مهيج هستند كه مي توانند به تنهايي انگيزه سفر به بالي باشند!
1-پارك آبي سيركس بالي |  Circus Water Park bali
اين پارك آبي در فاصله 10 دقيقه اي از فرودگاه بين المللي انگوراه راي در بالي واقع شده است و يكي از بهترين اماكن تفريحي بالي به شمار مي آيد. بازي هاي اين پارك آبي براي گروه هاي سني مختلف تدارك ديده شده اند و براي تفريح گروه هاي خانوادگي و دوستانه بسيار مناسب به نظر مي رسند. بهترين قسمت اين پارك سرسره هاي پرسرعت آن است كه هر توريستي بايد هيجان موجود در آن را تجربه كند.گذشته از همه وسايل بازي، چند رستوران نيز در پارك آبي سيركس بالي وجود دارد كه بهترين غذاها را به توريستان آفر مي دهند.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا سل، توبان، خيابان كديري
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر

پارك آبي سيركس بالي

2-پارك آبي اسپلش بالي | Splash Water Park bali
پارك آبي اسپلش كه با نام پارك آبي كانگو نيز شناخته مي شود، يكي از بهترين پارك هاي آَبي بالي است كه در مساحتي حدود 2400 متر مربع واقع شده است و آنقدر استخرها و سرسره هاي متنوعي دارد كه سليقه هر سن و سالي را پوشش مي دهد. اگر به پارك آبي اسپلش بالي رفتيد، يادتان باشد كه حتما سوار سرسره جاينت ريسر شويد. اين سرسره با 90 متر ارتفاع جذاب ترين وسيله بازي اين پارك آبي جذاب در بالي است.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا اوتارا، خيابان پانتاي براوا
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
هزينه بليط: 350،000 روپيه براي بزرگسالان و 230،000 روپيه براي كودكان

پارك آبي اسپلش بالي

3-پارك آبي واتربوم بالي | Waterbom Park bali
پارك آبي واتربوم بالي يكي از پربازديدترين پارك هاي آبي بالي است و درست در بخش جنوبي ساحل كوتا واقع شده است. اين پارك 17 سرسره جذاب و بازي هاي مختلف دارد و براي گذراندن يك روز عالي و مهيج هيچ كم و كاستي ندارد. اين پارك آبي محبوب ترين پارك آبي بين توريستان و البته خود اهالي بالي است. 
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا، خيابان كارتيكا پلازا توبان
ساعت هاي كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر
هزينه بليط: بليط ها از 337000 روپيه به بالا هستند.

پارك آبي واتربوم بالي

4-پارك آبي نيرمالا بالي |  Nirmala Water Park bali 
پارك آبي نيرمالا بالي يكي از بهترين پارك هاي آبي بالي است و از هر نظر عالي به نظر مي رسد. اين پارك آبي انواع و اقسام امكانات تفريحي را در خود جاي داده است و رستوران هاي بسيار خوبي براي سرو غذاهاي لذيذ دارد كه در صورت تمايل مي توانيد در ميان بازي ها خوراكي هاي آن ها را تست كنيد و روز خود را به بهترين شكل ممكن سپري كنيد. سرسره هاي پارك آبي نيرمالا در پارك آبي ديگري يافت نمي شوند و هميشه حرف اول را در بالي مي زنند. 
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگف كوتا سلف اونگاسان، خيابان پانتاي بالانگان شماره 1
ساعات كاري: 8 صبح تا 6 بعد از ظهر

پارك آبي نيرمالا بالي

5-پارك آبي سيترالند بالي | CitraLand Waterpark bali
پارك آبي سيترالند هميشه در ليست 10 پارك آبي برتر بالي جاي دارد و به خاطر مهيج بودنش شهرت بسيار زيادي پيدا كرده است. در اين پارك آبي مي توانيد انواع سرسره هاي هيجان انگيز را امتحان كنيد و يك ماجراجويي تمام عيار را در آن تجربه كنيد و حتي يك لحظه را هم بدون كارهاي هيجاني سپري نكنيد. به هر حال نكته اي كه مشخص است، اين است كه كسل بودن در پارك آبي سيترالند معني ندارد.
آدرس: اندونزي، باليف اوبونگ كاجا، دنپاسار اوتارا، اوبونگ كاجاف جالان كارگو پرماي، پروماهان سيترالند
ساعات كاري: 9 صبح تا 6 بعد از ظهر هر روز هفته به جز دوشنبه ها 

پارك آبي سيترالند بالي

6-پارك آبي تامان سگارا مادو بالي | Taman Segara Madu Water Park bali
وقتي صحبت از پارك هاي آبي محبوب بالي مي شود، هميشه نام پارك آبي تامان سگارا مادو به ميان مي آيد. تعداد زيادي سرسره آبي و استخرهاي جذاب در اين پارك آبي وجود دارد كه همه افراد علي الخصوص كودكان را سرگرم نگه مي دارند. از طرفي غريق نجات هاي زيادي هر لحظه مواظب امنيت توريستان هستند و به همين دليل اين پارك آبي براي كودكان بسيار مناسب به نظر مي رسد.
آدرس: اندونزي، بالي، كابوپاتن بادونگ، كوتا اوتارا، كانگو، خيابان پانتاي باتو بولونگ
ساعات كاري: 7 صبح تا 6:30 بعد از ظهر
اگر شما هم آماده سفر به بالي و امتحان كردن انواع تفريحات مهيج هستيد، براي رزرو تور بالي با همكاران ما درآژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد. 

پارك آبي تامان سگارا مادو بالي


برچسب: بالي, تور بالي, جاذبه هاي گردشگري بالي, پارك هاي آبي بالي, بهترين پارك هاي آبي بالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۱:۳۲ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :