وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

مهيج ترين فستيوال هاي سالانه در كانادا

جذاب ترين فستيوال هاي كانادا كه معناي جشن و شادي را برايتان عوض مي كنند!
كانادا يك كشور چند فرهنگي است كه مردم مختلفي با قوميت ها و فرهنگ هاي مختلف در آن زندگي مي كنند و به همين دليل است كه يك عالمه فستيوال جذاب و پرهياهو در سراسر سال در آن برگزار مي شود. بعضي از بزرگترين كارناوال هاي دنيا در كانادا برگزار مي شود و به همين خاطر است كه مي گويند هر شخصي بايد حداقل يك بار در زندگيش قبل از مرگ به كانادا سفر كند! خوب! برويم سر مسئله اصلي يعني فستيوال هاي كانادا! بهتر است كه بدانيد بيشتر فستيوال هاي كانادا در فصل تابستان برگزار مي شوند و فقط تعداد كمي از آن ها در باقي فصل هاي سال برگزار مي شوند و دليل آن هم سردي هوا در فصل هاي ديگر سال است. در ادامه بيشتر با فستيوال هاي كانادا آشنا خواهيد شد.

 فستيوال هاي كانادا

فستيوال جاز مونترال
اين كارناوال بهشتي براي دوستداران موسيقي جاز است! اين فستيوال در واقع بزگرترين فستيوال جاز جهان است و ركورد جهاني گينس را نيز از اين نظر از آن خود كرده است. فستيوال جاز مونترال يك فستيوال 10 روزه است كه هر ساله در ماه ژوئن يا جولاي در شهر مونترال برگزار مي شود و بيش از 20 استيج در آن براي هنرنمايي موزيسين هاي مختلف از سراسر جهان اختصاص داده مي شود. جالب تر از همه اينكه صدها كنسرت رايگان جاز در اين فستيوال برگزار مي شود كه به صورت رايگان مي توانيد در آن ها شركت كنيد و به طور كلي شمار كنسرت هاي مختلف در طول اين 10 روز در كانادا به 800 كنسرت مي رسد! اگر شما هم دوستدار اين سبك موسيقي هستيد، مي توانيد با رزرو تور كانادا و اخذ ويزاي كانادا براي شركت در اين فستيوال به مونترال سفر كنيد.

 فستيوال هاي كانادا

فستيوال وينترلود
وينترلود يك فستيوال سه هفته اي زمستاني است كه معمولا هر سال در اولين هفته فوريه در شهر اتوا شروع مي شود. همه برنامه هاي فستيوال ونترلود به يخ، ورزش هاي يخي، هنر يخي و البته موزيك هاي شاد مربوط مي شود. اگر در زمان برگزاري اين فستيوال به كانادا سفر كرديد، حتما اسكي روي يخ را در روي كانال ريدو امتحان كنيد و يكي از متفاوت ترين تجربه هاي زندگيتان را كسب كنيد، چراكه اين كانال بزرگترين پيست اسكي روي يخ دنيا است و مثالش را در هيچ جاي ديگر جهان نمي توانيد پيدا كنيد. در فستيوال وينترلود مي توانيد انواع مجسمه هاي يخي را ببينيد و در رويدادهاي مختلف موسيقي شركت كنيد. البته كودكانتان هم مي توانند در برنامه هاي تفريحي مخصوص كودكان شركت كنند و همه اعضاي خانواده مي توانيد از پير تا جوان در كنار هم اوقات خوبي را سپري كنيد.

 فستيوال هاي كانادا

جشن نورها
جشن نورها يك فسيتوال جذاب است كه هر ساله در بين ماه هاي جولاي تا آگست در ونكوور كانادا برگزار مي شود و در طول آن آتش بازي هاي بي نظيري برپا مي شود. معمولا اين فستيوال يك هفته به طول مي انجامد و در طول آن سه تيم آتش بازي از سه كشور منتخب برنامه هاي تفريحي خود را اجرا مي كنند و با يكديگر به رقابت مي پردازند. اين آتش بازي ها به قدري زيبا و مهيج هستند كه هر تماشاچي را به حيرت وا مي دارد و در جا ميخكوبش مي كند. كل جشن با يك تم مشخص برگزار مي شود و هر سال در آن بهترين گروه هاي موزيك راك برنامه هاي جالبي اجرا مي كنند.

 فستيوال هاي كانادا

فستيوال دي اكس
دي اكس نام مختصر شده نمايشگاه ملي كانادايي است كه هر ساله در طول 18 روز برگزار مي شود و در آن تكنولوژي، كشاورزي و مسائل ديگر مربوط به كانادا به معرض نمايش گذاشته مي شود. اين فستيوال خانوادگي هر ساله در اطراف درياچه اونتاريو برگزار مي شود و برنامه هاي آن در روز كارگر به اوج خود مي رسند.

 فستيوال هاي كانادا

فستيوال فولكلوراما
اين فستيوال به عنوان سمبل چند فرهنگي بودن كانادا هر ساله در ماه آگست در شهر وينيپگ در ايالت مانيتوبا برگزار مي شود و در آن قوميت ها و نژادهاي مختلف غذاها، فرهنگ، هنر و موسيقي خود را به معرض نمايش عموم مي گذارند و البته برنامه هاي تفريحي شاد و مفرح بسياري در طول آن اجرا مي شود كه نظر هر بيننده اي را جلب مي كند. جالب است كه بدانيد اين فستيوال بزگترين فستيوال با موضوع مشابه در كل دنيا است و سمبل اتحاد و همبستگي كانادايي ها نيز محسوب مي شود.

فستيوال هاي كانادا

فستيوال فقط براي خنده
هر ساله بهترين گروه هاي تئاتر و كمدين در اين فستيوال جذاب و شاد در كانادا برنامه هاي شاد و خنده دار اجرا مي كنند و با همديگر به رقابت مي پردازند. اگر شما هم در عمق وجودتان نياز به يك روز شاد و پر از خنده و لبخند داريد، بايد در اين فستيوال متفاوت و هيجان انگيز شركت كنيد. اين جا همان جايي است كه لبخند يك لحظه هم از روي صورتتان محو نمي شود و مي توانيد به اندازه يك سال انرژي مثبت را در وجودتان ذخيره كنيد! اين فستيوال هر ساله در ماه جولاي در شهر مونترال كبك كانادا برگزار مي شود و جالب است كه بدانيد تعداد زيادي از كانال هاي تلويزيوني ملي كانادا و كانال هاي بين المللي نيز اين برنامه ها را پخش مي كنند.

فستيوال هاي كانادا

فستيوال كي ديز
اين فستيوال يك جشن سالانه 10 روزه است كه هر ساله در ماه جولاي در شهر ادمنتون كانادا برگزار مي شود و بزرگترين جشن تابستانه ادمنتون محسوب مي شود. برنامه هاي مختلفي از موسيقي گرفته تا برنامه هاي هيجان انگيز و ماجراجويانه و همين طور رويدادهاي جالب غذايي را در بر گرفته است. اين فستيوال براي اولين بار در سال 1879 برگزار شد و هر سال بزرگ تر و مفصل تر شد. گفتني است كه اين فستيوال در گذشته با نام كلونديك ديز شناخته مي شده است و طرفداران زيادي دارد.
اگر شما هم دوست داريد كه در اين فستيوال هاي كانادايي شركت كنيد، ، مي توانيد براي رزرو تور كانادا و اخذ ويزاي كانادا با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد. همكاران مجرب ما به شما كمك مي كنند تا با راحت ترين و سريع ترين شيوه ممكن ويزاي كانادا را دريافت كنيد و راهي سفر به كانادا شويد.

فستيوال هاي كانادا


برچسب: كانادا, تور كانادا, جشنواره هاي كانادا, فستيوال هاي كانادا, فستيوال هاي مهيج كانادا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۵:۳۹ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :