وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

همه چيز در مورد بامزه ترين جوجه تيغي جهانگرد دنيا!

بامزه ترين جوجه تيغي جهانگرد دنيا!
تا به حال در مورد جوجه تيغي جهانگرد چيزي شنيده ايد؟ آقاي پوكي يك جهانگرد معروف در سراسر دنيا است كه در واقع يك جوجه تيغي 3 ساله است! در اكانت اينستاگرام اين جوجه تيغي بامزه عكس هاي جالبي از سفرهاي پي در پي اين جوجه تيغي جهانگرد منتشر مي شود كه حسادت افراد زيادي را در كل دنيا برانگيخته است! اين جوجه تيغي آفريقايي متعلق به يك دختر آلماني به نام ليتا است و همراه او به كشف جاي جاي جهان مي رود! در واقع اين جوجه تيغي بامزه باعث شهرت اين دختر 26 ساله نيز شده است! جالب است كه بدانيد به گفته خانم ليتا هدفش از سفر با اين جوجه تيغي و درست كردن صفحه اينستاگرامش، آوردن لبخند به روي لب هاي مردم جهان در بين اين همه دغدغه بوده است و مي خواسته كاري كند كه مردم جهان در ميان اين حجم از اتفاقات و خبرهاي جدي، براي يك لحظه هم كه شده لبخند بزنند!

جوجه تيغي جهانگرد

اين جوجه تيغي بامزه لقب "بامزه ترين جهانگرد دنيا" را كسب كرده است و به واقع چنين لقبي با شكل و شمايل و سفرهاي او كاملا تطابق دارد! شايد شما هم عكس اين جوجه تيغي جهانگرد را تا به حال ديده باشيد. اين جوجه تيغي به قدري كوچك است كه به راحتي در كف دست جا مي شود! معمولا عكس هاي اين جوجه تيغي در دستان خانم ليتا در مقابل جاذبه هاي گردشگري دنيا از برج ايفل در پاريس گرفته تا قلعه هاي آلمان و يا سواحل نقاط مختلف دنيا گرفته مي شود كه هر كدامشان نشان از يك سفر هيجان انگيز اين جوجه تيغي خوشبخت دارد! جالب است كه بدانيد خانم ليتا توضيحات جالبي در مورد آموزش به جوجه تيغي ها و راه هايي براي مراقبت از جوجه تيغي ها نيز به كاربرانش ارائه مي كند كه در نوع خودشان جالب هستند! از طرفي اين جوجه تيغي و سفرهاي جذابش افراد زيادي را در جهان به فكر داشتن يك جوجه تيغي و سفر با آن انداخته است و حسادت افراد زيادي را برانگيخته است!

جوجه تيغي جهانگرد

جالب است كه بدانيد يك سري از ايرلاين هاي اروپا مجوز سوار شدن اين جوجه تيغي جهانگرد را به خانم ليتا داده اند. شايد برايتان عجيب باشد، اما نشستن در كنار اين جوجه تيغي بي آزار در مقايسه با نشستن در كنار يك نوزاد پر سر و صدا اصلا كار سختي نيست و به همين دليل معمولا مسافران هواپيما نيز از ديدن اين جوجه تيغي در هواپيما اظهار شكايت نمي كنند و از ديدن اين جوجه تيغي جهانگرد خوشحال هم مي شوند! 
جالب است كه بدانيد به گفته خانم ليتا، قصه سفرهاي اين جوجه تيغي از آن جايي شروع شد كه او مي خواسته براي يك ترم تحصيلي از كشورش خارج شود و اصلا توانايي گذاشتن اين موجود بامزه را براي 5 ماه متوالي نزد خانواده يا دوستانش نداشته است!

جوجه تيغي جهانگرد

به همين دليل مجبور شده كه اين جوجه تيغي را همراه خودش به سفر ببرد و راه چاره اي براي نگهداري از آن بدون حمل تجهيزات و وسايل سنگين آن بينديشد! اين اولين سفر خانم ليتا با جوجه تيغيش بود و از آن جا به بعد ايده سفر با جوجه تيغي به ذهن او خطور كرده است و همين ايده بامزه و كوچك به سفرهاي پي در پي اين جوجه تيغي جهانگرد منجر شده است.
اين جوجه تيغي بامزه تا به حال به كشورهايي نظير فرانسه، ايتاليا و آلمان سفر داشته است و عكس هاي بي نظير او در برابر جاذبه هاي گردشگري اين كشورها سر و صداي زيادي در جهان به پا كرده است و يك عالمه مقاله در مورد سفر با جوجه تيغي در وب سايت هاي مختلف درج شده است تا مردم بتوانند با خريد يك جوجه تيغي از سفرهاي اين جوجه تيغي جهانگرد تقليد كنند!

جوجه تيغي جهانگرد

 

برچسب: رزرو بهترين تور هاي تركيه،تور هاي چارتري استانبول،فصل حراج تركيه،مهرپرواز،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۸:۵۳ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :