وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

كشف جذابيتهاي گالريهاي هنر معاصر بلگراد

با وجود هنرمندان مشهور و با ذوق صربيايي كه هنر خود را در عرصه هاي مختلف به رخ كشيدند وليعرصه هنر صربستان زياد شناخته شده نيست. با اين حال موسسات فرهنگي مختلفي در بلگراد قرار دارد كه هنرمندان با استعدادي را در خود پرورش ميدهد. آژانس مسافرتي مهرپرواز تعدادي از  گالريهاي هنر معاصر با براي شما بازگو ميكند.

گالري هنري SKC بلگراد

SKC (مركز فرهنگ دانشجويي) ممكن است براي هنر آموزان بلگراد طراحي شده باشد، اما از آنجا كه در سال 1986 افتتاح شد به يكي از فضاهاي هنري در شهر تبديل شده است. يك جايگاه اساسي براي عرضه هنر و فرهنگ معاصر كشور صربستان كه نه تنها گالري، بلكه داراي سالن كنسرت و نمايشگاهاي مختلف نيز ميباشد. SKC جايي است كه مارينا آبراموويچ هنر خود را در اين محل در آغاز به كارش به نمايش در آورد.

اين گالري ممكن است نقاشي هاي منحصر به فرد ناتاشا Skoric هنرمند بلگراد را نشان دهد كه در آثار خود از همه چيز از جمله وسايل گرافيستي تا سنگ مرمر را استفاده مي كند يا حتي نمايش عكس گروهي از آثار مجموعه اي از انجمن عكس صربستان كه در تور صربستان تابستان 98 ميتوانيد اين آثار را مشاهده كنيد.

گالري هنري SKC بلگراد،مهرپرواز

گالري هنري Remont بلگراد

Remont يك انجمن هنري مستقل با حس شوخ طبعي است. در اين محل آثار هنرمندان صربيايي را در زمينه هاي مختلف از جمله عكاسي، نقاشي، مجسمه سازي و ويدئو را در معرض نمايش قرار داده است. اولين و مهمترين هدف انجمن بنيانگذاران هنري، ايجاد و ارتقاء فرهنگ هنر معاصر، حمايت از هنرمندان صربستان در همه عرصه ها و مراحل كار حرفه اي آنها و تحقق تجارب هنري نوآورانه است.

نمايشگاه هايي كه قبلا در اين محل برپا شده بود شامل نمايش گروهي در مورد موضوع مهاجرت، نمايش آثار نقاش هنرمند Biljana Durdevic است كه از موسيقي كلاسيك و دوره باروك براي خلق آثار خود الهام ميگيرد.

گالري هنري Remont بلگراد،مهرپرواز

گالري هنري O3One بلگراد

گالري O3One، يكي از محبوب ترين فضاهاي هنري بلگراد با ارائه سه محل مختلف است: Art3ONE، Eko3ONE و Open3ONE .هر يك از پروژه هاي مختلف بر مبناي هنر، تكنولوژي و علم را نشان مي دهد و به علاقه مندان اجازه كشف و مرتبط بودن اين سه شاخه را ميدهد.

 با تمركز بر هنر، Art3ONE به طور خاص نه تنها با ارائه هنر معاصر صنايع فرهنگي را برجسته تر نشان ميدهد، بلكه تمركز آن بر روي ايجاد آثار جديد با همكاري هنرمنداني با استعداد است تا با خلق آثار هنري متفاوت، مخاطبان زيادي را جذب كند.نمونه اي از نگرش هنري متفاوت در اين گالري، عكس هاي Marijana Jovanovic است.( سفرهاي خود را با رزرو بليط هواپيما در مهرپرواز آغاز كنيد)

گالري هنريO3One بلگراد،مهرپرواز

گالري هنري نوا Nova بلگراد

نمايش هنر معاصر صربستان و هنرمنداني در زمينه هاي مختلف از جمله رسانه ها، از ويژگيهاي منحصر به فرد گالري نوا است.جايي كه نمايشگاه هاي گروهي با دقت زيادي برگزار ميشود تا يك پل ارتباطي در بين هنرمندان با هنر مشابه و با تفاوتهاي انفرادي آن را در اين محل ايجاد كند.مانند آثار Nevena Prijic و نگاه او به تاثير فرهنگ و رسانه در زندگي امروزي.

طيف گسترده اي از رسانه ها و نمايشگاه هاي مداوم در گالري نوا آن را به يكي از محل هاي مهم در نمايش صحنه هاي هنري بلگراد تبديل كرده است. در تور بلگراد تابستان 98 شاهد هنرهاي زيباي اين گالري باشيد.

گالري-هنري نوا Nova بلگراد،مهرپرواز

گالري هنري Beograd بلگراد

در ميان گالريهاي هنري بلگراد، با بازديد از اين گالري هنر جديدترين نقاشي هاي محلي، عكاسي، مجسمه سازي و رسانه هاي مختلف را مي توانيد كشف كنيد. گالري Beograd در سال 1963 افتتاح شد و يكي از قديمي ترين گالري هاي شهر است و تاكيد زيادي بر ارتقاي هنر هنرمندان خود دارد. 

نمايشگاه هاي كه در اين گالري برپا شد شامل نمايشي Stanojevic بود كه رابطه بين طبيعت و فرهنگ را نشان مي داد و Bosiljka Zirojević كه نقاشي هاي او شامل تصاوير هندسي همراه با تركيبي از گرافيك و رسانه بود.( مجله گردشگري مهرپرواز را مطالعه كنيد و جذابيتهاي دنيا را كشف كنيد)

گالري هنري Beograd بلگراد،مهرپرواز

 

 

برچسب: توراستانبول،قيمت تور استانبول،تور تركيه،تور كوش آداسي،سفر به ازمير،تور خارجي ،قيمت تور خارجي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۲:۳۶ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :