وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

اطلاعاتي درباره سفارت كانادا در گرجستان

اطلاعاتي درباره سفارت كانادا در گرجستان

گرجستان كه به تازگي جزو مقاصد گردشگري محبوب براي ايرانيان به شمار مي رود، مقصد بسيار مناسبي براي اقامت و يا سفرهاي چند روزه براي هموطنان ما نيز محسوب مي شود. به دليل مسافت بسيار كم و هزينه هاي كم سفر و همچنين نياز نداشتن به ويزا، يك كشور فوق العاده براي سفر مي باشد. از اين رو بسياري از هموطنان ما براي گرفتن وقت سفارت و اخذ ويزاي كانادا ترجيح مي دهند كه به گرجستان بروند.

همان طور كه ميدانيد كانادا كشوري توسعه يافته و دموكراتيك است كه در شمال قاره آمريكاي شمالي قرار دارد . اين كشور از ده استان و سه قلمرو تشكيل شده است. پهناور بودن كانادا، اقتصاد قوي و طبيعت بكر و زيباي اين كشور همه و همه دست به دست هم داده اند تا كانادا را به عنوان كشور فرصت هاي طلايي در جهان معرفي كند . كانادا داراي سيستم تامين اجتماعي ارزشمند و قوي است كه بسياري از خدمات آموزشي و پزشكي را به صورت رايگان در اختيار شهروندان و افراد مقيم كشور كانادا با بهترين كيفيت قرار مي دهد. كانادا با عضويت در گروه بيست (G20) و گروه هشت (G8) نقش بسيار مهمي در اقتصاد جهان بازي مي كند و آينده روشن اقتصادي دارد . به طور كلي كساني كه قصد سفر و يا مهاجرت به كشور ديگري را دارند، بايد جهت گرفتن ويزا به سفارت كشور مقصد مراجعه كنند و مدارك مورد نياز براي دريافت ويزا را تهيه و به سفارت مربوطه جهت تاييد تحويل دهند كه كانادا هم از اين قاعده مستثني نيست ولي چون كانادا سفارتي در ايران جهت صدور ويزا ندارد هموطنان ما براي گرفتن ويزا مجبورند به خارج از كشور سفر كنند و از كشور ديگري جهت دريافت انواع ويزاي كانادا از جمله ويزاي توريستي كانادا اقدام كنند.

همان طور كه گفته شد سفارت كانادا در كشور عزيز ما ايران بسته مي باشد و هموطنان گرامي جهت اخذ ويزا و تعيين وقت سفارت كانادا به كشورهاي اطراف ايران نظير تركيه، آذربايجان، گرجستان و ارمنستان مراجعه مي كنند .

 

شما مي توانيد به دو روش وقت سفارت كانادا را در گرجستان بگيريد. هم به صورت غير حضوري مي توانيد اقدام نماييد و هم به صورت حضوري. در روش غير حضوري جهت اخذ وقت سفارت مي بايست اول در وبسايت سفارت كانادا ثبت نام كنيد و سپس مدارك لازم را ارائه نماييد. كساني كه نمي توانند به صورت آنلاين اقدام نمايند مي توانند از روش حضوري اقدام نمايند و با تور تفليس خود را به سفارت كانادا در گرجستان برسانند البته تمامي مدارك لازم را بايد همراه خود داشته باشند.

مدارك لازم براي گرفتن وقت سفارت كانادا در گرجستان:

·         فرم هاي درخواست ويزاي تضميني كانادا با عناوين application form و family form

·         اصل و ترجمه شناسنامه

·         اصل و تصوير گذرنامه (اعتبار گذرنامه بايد حداقل سه ماه بيشتر از اعتبار ويزاي كانادا موردنظر باشد.)

·         اصل وتصوير گذرنامه هاي پيشين (در صورت وجود)

·         دو قطعه عكس پرسنلي 3/5*4/5 رنگي و زمينه سفيد

·         سند مالكيت خانه، زمين، اتومبيل و…

·         گواهي شغلي مانند: حكم كارگزيني براي كارمندان بخش‌هاي دولتي، فيش حقوقي براي كارمندان بخش‌هاي خصوصي، كارت دانشجويي بين المللي براي دانشجويان، جواز كسب براي صاحبان مشاغل آزاد، روزنامه شركت براي صاحبان شركت‌هاي خصوصي

·         ليست گردش حساب بانكي متقاضي در سه ماه اخير

·         دعوت‌نامه به همراه مدارك شناسايي شخص دعوت كننده و مداركي كه توان مالي وي را اثبات كند (ارائه دعوتنامه الزامي نيست.)

·         واچر هتل در كانادا (در صورت ارائه دعوتنامه نيازي به واچر هتل نيست.)

·         رسيد رزرو بليط رفت و برگشت هواپيما

 

مي توانيد براي گرفتن وقت سفارت از طريق تور گرجستان نوروز اقدام نماييد تا هم كارتان را پيش ببريد و هم از طبيعت و امكانات تور در بهار نهايت لذت را ببريد. آب و هواي گرجستان در بهار فوق العاده مي شود و مي توانيد به راحتي و با لذتي بسيار زياد به گشت و گذار در گرجستان بپردازيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۱۰ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :