وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

بهترين سواحل تفريحي آنتاليا را بشناسيد

 

آنتاليا يكي از جذاب ترين شهرهاي تركيه براي سپري كردن يك تعطيلات آرامش بخش ساحلي است. آنتاليا سواحل گوناگوني دارد كه شما با توجه به حس و حالتان مي توانيد يكي از آن ها را انتخاب كنيد و از روز خود نهايت لذت را ببريد. شهر آنتاليا مناطق بسيار گسترده اي براي تفريح و گردش دارد كه در يك سفر زمان كافي نخواهيد داشت تا از همه آنها بازديد كنيد. جاذبه هاي تاريخي، ديدني، مناطق گردشگري همه و همه در اين شهر زيبا وجود دارند، همچنين طبيعت آرام و زيباي آنتاليا مكان بسيار مناسبي براي تفريح و استراحت مي باشد. وليكن يكي از بهترين نقطه جذب آنتاليا براي مسافران و توريست ها، سواحل بسيار گسترده و فوق العاده مي باشد. آنتاليا هم سواحل توريستي جذاب دارد و هم سواحل محلي كه در آن ها مي توانيد از آثار باستاني ديدن كنيد و ريلكس كنيد. به هر حال، آنتاليا بهترين سواحل را دارد و به همين دليل به هر مسافري در آنتاليا خوش مي گذرد.پس اگر دوست داريد كه چند روز را ريلكس و راحت بگذرانيد تور آنتاليا را از آژانس مسافرتي مهرپرواز رزرو كنيد.

آنتاليا هم سواحل توريستي جذاب دارد و هم سواحل محلي كه در آن ها مي توانيد از آثار باستاني ديدن كنيد و ريلكس كنيد. به هر حال، آنتاليا بهترين سواحل را دارد و به همين دليل به هر مسافري در آنتاليا خوش مي گذرد

ساحل سيرالي

معمولا ساحل سيرالي پر از افراد محلي است كه در مهمانسراهاي اطراف آن اقامت كرده اند. ساحل سيرالي حقيقتا يكي از زيباترين سواحل آنتالياست و شما عاشق زيبايي هاي طبيعي اين ساحل جذاب خواهيد شد.

 

ساحل كونيالتي

كونيالتي يكي از مشهورترين سواحل آنتالياست كه در كنار صخره ها و كوه هاي بيداگلاري واقع شده است و چشم انداز آن به جذابيت اين ساحل زيبا افزوده است. شما در اين ساحل بزرگ مي توانيد به راحتي فضاي خالي پيدا كنيد و با همراهانتان روي شن ها ريلكس كنيد. از طرفي رستوران ها و كافه هاي متعددي در دهكده هاي اطراف ساحل كنتيالتي آنتاليا وجود دارد كه مي توانيد به آن ها برويد و از غذاهاي خوش طعمشان لذت ببريد.

 

ساحل فاسليس

اگر شما بخواهيد همه جاهاي جذاب اطراف اين ساحل را كشف كنيد، بايد يك ماشين اجاره كنيد و حسابي در اين ساحل گشت و گذار كنيد و از بقاياي باستاني فاسليس، شهر باستاني يوناني و رومي ديدن كنيد. قسمت جذاب ساحل فاسليس اين است كه شما مي توانيد در آب هاي تميز و كريستالي آن به راحتي شنا كنيد و آرامش بگيريد و يك روز به يادماندني را در آن سپري كنيد.

 

ساحل لارا

اگر شما عاشق سواحل شني هستيد، بدون شك براي شما ساحل لارا بهترين انتخاب براي گذراندن يك روز كامل لذتبخش ساحلي است. در اين ساحل بزرگ مي توانيد به كلاب هاي ساحلي، رستوران هاي جذاب، كافه هاي هيجان انگيز و كلاب هاي شبانه برويد و بهترين روز سفرتان را براي خود رقم بزنيد. ساحل لارا براي ريلكس كردن مناسب است و بهترين ساحل براي گذراندن يك روز هيجان انگيز و جذاب است. همچنين مي توانيد واليبال ساحلي بازي كنيد و يا از ورزش ها و تفريحات آبي لذت ببريد و روزتان را به هيجان انگيزترين حالت ممكن بگذرانيد.

 

ساحل پاتارا

اگرچه ساحل پاتارا كمي از آنتاليا دور است و بايد براي رسيدن به آن چند ساعتي رانندگي كنيد، اما آنقدر زيبا و جذاب است كه ارزشش را دارد. ساحل پاتارا 18 كيلومتر شن و ماسه سفيد دارد كه اين ساحل را به يكي از زيباترين سواحل منطقه تبديل كرده است. علاوه بر اين ها، ساحل پاتارا يك منطقه حفاظت شده براي تخم گذاري لاكپشت ها نيز دارد.

اگر شما هم نياز به يك تعطيلات ساحلي داريد و دوست داريد كمي از استرس هاي روزانه فاصله بگيريد و ريلكس كنيد، با همكاران ما در مهرپرواز تماس بگيريد تا تور ارزان قيمت آنتاليا را به شما آفر دهند.

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۰:۲۰ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :