وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

سفيد همانند سفيدي شب هاي سنت پترزبورگ

كشورهايي كه در تابستان شب برايشان معنا ندارد 

 در بعضي از نقاط جهان به دليل شرايط جغرافيايي و آب و هوايي خورشيد در آن ها غروبي ندارد و شب همانند روز روشن است .اين رويداد جذاب در قطب و كشور هاي نزديك آن ميتوان مشاهده كرد.اين رويداد جذاب  در اوخر بهار و ماه هاي گرم تابستان قابل مشاهد است.

كشور هاي بي نظيري كه اين رويداد جذاب و كم نظير در آن اتفاق مي افتند عبارتند از :
كشور زيباي نروژ،كشور  بي نظير ايسلند كشور طبيعت و آتش فشان ها ،شهر هاي شمالي زيبايي كشور كانادا،كشور زيباي سوئد،كشور بي نظير فنلاند با طبيعت بكر آن،و روسيه كه معرروف ترين آن است ميتوان نام برد.

سفيد به زيبايي شب هاي سفيد روسيه

سفيد همانند سفيدي شب هاي سنت پترزبورگ

روسيه بزرگ ترين كشور دنيا كه از آسيا به اروپا كشيده شده .روسيه يكي از با تمدن ترين كشور هاي اروپا و آسيا مي باشد و داراي تاريخ و فرهنگي غني مي باشد.روسيه يكي از توريستي ترين و پيشرفته ترين  كشور هاي دنيا محسوب ميشود و يكي از بهترين نقاط براي گرشگران از اقصي نقاط جهان مي باشد .سالانانه گردشگرانه زيادي را به سوي خود جذب ميكندد و تور هاي (تور مسكو و سنت پترزبورگ) زيادي از طرف آژانس ها براي ديدنم اين كشور زيبا و بي نظر ارائه ميشود.

شب هاي سفيد روسيه

شب هاي سفيد روسيه يكي از معروف ترين رويداد هاي طبيعي اين شهر زيبا در كشور زيباي روسيه است كه سالانه گردشگران زيادي براي ديدن اين پديده ي نادر به اين كشور سفر ميكنن.اين پديد زيبا فقط در برخي از كشور ها قابل ديدن است  سنت پترزبورگ روسيه يكي از زيباترين و ناب ترين آن هاست .
 غروبي كه به پايان نميرسد ،ميتوان از آن به عنوان زيبا ترين و عجيب ترين پديده  طبيعي نام برد .به خاطره اين پديده جذاب سالانه جشنواره ها و فستيوال هاي مختلفي از اوخر فصل بهار و فصل تابستان برگزار ميشود  كه گردشگران زيادي را به سوي خود دعوت ميكند .
البته تموم شدن اين پديد و غروب كردن خورشيد به منطقه و موقعيت جغرافيايي آن هم بستگي دارد.در طول اين جشنواره ها آتيش بازي ،انواع جشن ها،كنسرت ها و ... برگزار ميشود در طول شب هاي سفيد تعداد حضور گردشگران در تور روسيه به بالاترين نقطه خود ميرسد .شب هاي بي نظير و سفيد روسيه

 

 

برچسب: تور روسيه،قيمت تور روسيه،تور شب هاس سفيد روسيه،تور ارزان و لحظه آخري روسيه،تور سنت پترزبورگ و مسكو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۰۳ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :