وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

از قوانين خيلي عجيب غريب دنيا چيزي مي دانيد

از قوانين خيلي عجيب غريب دنيا چيزي مي دانيد 

قوانين عجيب و غريب در جهان وجود دارد كه از شنيدن بعضي از آن ها انگشت بر دهان مي مانيد،بعضي از آن ها جوري عجيب و باور نكردني هستند كه براي فهميدن و درك كردن آن ها بايد مدتي زمان گذاشت با ما همراه باشيد براي درك عجيب غريب ترين هاي دنيا .

قوانين عجيب غريب در دنيا

هر جرم سنگيني كه ميخواي انجام بدي لطفا جليقه نپوش!!!

براي شما دوست عزيز كه در سفر به نيوجرسي آمريكا ميخواي قتل،آدمكشي،سرقت  مسلحانه،دزدي،آدم ربايي و ... انجام بدي لطفا جليقه ضد گلوله نپوش، در نيوجرسي جرم محسوب ميشه. نپوش لطفا !!!

در نيوجرسي جليقه ضد گلوله نپوش

 

لطفا ماهي سالمون حمل نكنيد !!!

در انگلستان قانون عجيبي وضع شده در دست داشتن ماهي سالمون در شرايط خاص و ويژه جرم است، قانون عجيب و غريبي ماه سالمون ! جرم!  لطفا در دست نگيريد با پا حمل شود لطفا !!!

در انگليس ماهي سالمون حمل نكنيد

لطفا در هنگام دزدي تفنگ آبي حمل نشود !

لطفا ميخواين در لوئيزيانا، كه يكي از ايالت هاي جنوبي آمريكا است به بانك دستبرد بزنيد تفنگ آبي با خودتون نبريد، لطفا واقعي ببريد آبي جرم حساب ميشه دوست ندارن خيس بشن دوستان !!!

حمل تفنگ آبي ممنوع

اينجا آدامس نخور دوست عزيز !!!

اگر دوست نداريد در هنگام سفر به جرم خوردن آدامس بازداشت شويد لطفا آدامس نخوريد در سنگاپور ممنوع است و در فهرست ممنوع هاي عجيب سنگاپور اين يكي از غريب ترين هاي آن محسوب ميشود لطفا رعايت كنيد و آدامس در خيابان ها نخوريد.

در سنگاپور آدامس خوردن ممنوع

لطفا در اينجا هرگز نميريد !!!

اگر بعد از مرگ براي خانواده تان دردسر هاي بزرگ نميخواهيد، در مجلس نمايندگان انگليس نميريد!!چون در اينجا مردن ممنوع ممنون ميشن رفتين برون بميرين ناراحت ميشن دوستان !!

در ساختمان مجلس انگليس نميريد

لطفا وقتي گاوهاتون دوتا شون بالغ شدن چكمه بپوشيد !!

در بلايت كاليفرنيا،يكي از عجيب ترين قوانين كه ميتوانيد بشنويد ممنوع بودن پوشيدن چكمه هاي كابويي در صورت نداشتن دوتا گاو بالغ است لطفا اگه گاو دارين ولي بالغ نشدن لطفا تا بلوغشون براي پوشيدن چكمه كابويي صبر كنيد وگرنه جريمه يا دستگير ميشويد !!!!
چكمه كابويي

لطفا در اينجا صحنه هاي عاشقانه نسازيد !!!

دبي ،امارات متحده ي عربي هم يكي از شهر هاي سخت گير و با قوانين است. لطفا در ملا عام در دبي هم را نبوسيد وگرنه دادگاهي ميشود و سفر خوبتان به يك سفر بد تبديل ميشود لطفا عاشقانه هاي خود را به محيط خصوصي ببريد .

در دبي همو نبوسيد

لطفا مواظب سرعت خود باشيد !!!

در يكي از ايالت هاي شمال شرقي آمريكا به نام كنتيكت  مواظب سرعت خود وقتي دوچرخه سواري ميكنيد باشيد .سرعت بالاي 105 كيلومتر بر ساعت براي دوچرخه سواران در كنتيكت  ممنوع است!! صد در صد كسي كه با دوچرخه 105كيلومتر بر ساعت ميره رو بايد نگه داشت !!!

سرعت در دوچرخه سواري

لطفا نمك نريزيد !!!

اگر نميخواهيد در يكي از ايالت هاي جنوبي آمريكا به طور غريب و باور نكردني كشته نشويد لطفا در روي ريل راه آهن نمك نريزيد مجازات آن مرگ است !!!

ريل راه آهن نمك نريز

لطفا بدون اردك رد بشويد !!!

يكي از ايالت هاي غربي آمريكا قانون عجيب غريبي دارد و شايد احمقانه و خنده دار ،لطفا وقتي يك اردك در روي سرتان است از مرز مينه‌سوتا رد نشويد لطفا رعايت كنيد اردك آخه !!!

حمل اردك ممنوع

يكي از ده تا از خنده دار ترين يا شايد احمقانه ترين قانون ها و قوانين دنيا رو مرور كرديم شايد براي ما خواندنش هم حتي مضحك باشه ولي قوانين يك سري كشور هاست و در هنگام سفر به آن ها براي اينكه دوچار مشكلاتي از جمله مشكلات قوانيني نشويم رعايت كنيم.

مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات گردشگري در زمينه تور (تور استانبول) بهترين هتل هاي و خدمات پرواز(رزرو بليط هواپيما) در خدمت شما مسافران عزيز مي باشد .

 

برچسب: تور ارزان لحظه آخري،رزرو تور اروپا،تور تركيه،تور ارازان بالي،تور لحظه آخري دبي،قوانين عجيب دنيا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۸:۲۹ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :