وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

5 فستيوال شاد و بي نظير آلمان

مهم نيست كه چه زماني از آلمان بازديد مي كنيد، شما معمولا ميتوانيد در يك جشن يا جشنوار جالب، رنگارنگ و جذاب شركت كنيد. اين رويدادهاي نه تنها سرگرم كننده هستند، بلكه روح واقعي اين كشور را به شما نشان ميدهند. از كارناوال گرفته تا جشن هاي فرهنگي، آژانس مسافرتي مهر پرواز چندتا از بهترين رويدادهاي آلمان را به شما معرفي ميكند.

كارناوال فرهنگي برلين

در ماه ژوئن در برلين كارناوال فرهنگ هاي Carnival of Cultures برگزار مي شود كه در طي چهار روز مراسمهاي مختلف فرهنگي در اين شهر برگزار ميشود. اين جشنواره خياباني به بهترين وجه برپا شده و با رقص، موسيقي، صنايع دستي، هنر و غذاهاي مختلف مليت ها و فرهنگ ها همراه است كه شور و هيجان خاصي در فضاي آن موج مي زند. هزاران نفر در جشنواره ها و كنسرت هاي خياباني شركت مي كنند و يك روز كامل را به تفريح و شادي به شب ميرسانند.  يك مسابقه مهم نيز در ظهر در ميدان Hermannplatz برگزار ميشود. با دنبال كردن مجله گردشگري مهرپرواز، جشنواره هاي ساير نقاط دنيا را بشناسيد.

كارناوال فرهنگي برلين،مهرپرواز

نمايشگاه سرگرمي Fun Fair دوسلدورف

هر سال در تابستان دوسلدورف ميزبان بزرگترين نمايشگاه سرگرمي در مجاورت رود Rhine ميباشد.افرادي از سراسر اروپا به اين شهر مي روند تا در مدت ده روزه در اين جشنها با قدمت 700 سال شركت كنند. از جمله مراسمها مهم اين نمايشگاه، مراسم تاريخي است كه هزاران نفر از مردم در خيابان ها راه ميروند كه با پخش موسيقي زنده نيز همراه است. سرگرمي ها مختلف، انواع غذا و بازي هاي گوناگون بخشي ديگر از اين مراسم شاد و جذاب است.

نمايشگاه سرگرمي دوسلدورف،مهرپرواز

فستيوال دريا Sea Festival، كيل

هر سال دركيل يكي از محبوب ترين رويداد قايقراني در جهان و يك جشنواره تابستاني برگزار ميشود كه ميليون ها تماشاگر از سراسر جهان براي حضور در اين جشنواره مهيج به آلمان سفر ميكنند. در طي نه روز در ماه ژوئن، حدود 2000 رويداد مختلف و پچور شور در اين شهر برگزار مي شود.

فستوال دريا كيل شامل رژه ايي از هزاران كشتي، قايق بادباني،ديگر قايق ها است. اين قايق ها و چشم انداز هاي زيياي منظره را مي توان از سواحل اين شهر مشاهده كرد. علاوه بر اين، يك رژه از اتومبيل هاي پرزرق و برق و اجراي كنسرت هاي موسيقي نيز از ديگر بخشهاي اين فستيوال فوق العاده است.بليط پرواز خود را براي شروع به سفرهاي مختلف رزرو كنيد.

فستيوال دريا كيل،مهرپرواز

فستيوال هامبورگ دام 

شهر هامبورگ به بقيه كشورها مي آموزد كه چگونه جشنوارهاي سرگرم كننده ميتواند پاياني نداشته باشد. هامبورگ دام يك شهر بازي بسيار بزرگ است كه در قلب اين شهر قرار دارد.هر سال (بهار، تابستان، پاييز و زمستان) چهار فستيوال سرگرم كننده بزرگ در  Hamburger Dom برگزار مي شود كه اين رويدادهاي بي نظير هر كدام بيش از يك ماه برگزار مي شود. اين جشنواره هاي حيرت انگير با  نور و موسيقي، سواري، غذا، نوشيدني ها و آتش بازي هاي ديدني همراه است.

فستيول هامبورگ دام،مهرپرواز

هفته مد و لباس برلين

هفته جالب و جذاب مد برلين Berlin Fashion Week دو بار در سال و در ماه هاي ژوئيه و ژانويه با حضور  كارشناسان مد، متخصصان رسانه، طراحان مطرح مد و لباس برگزار شده و صدها نفر را از سراسر اروپا به سوي خود ميكشاند. در طول هفته مد، چندين رويداد در سراسر پايتخت آلمان برگزار مي شود. 

هفته مد و لباس برلين،مهرپرواز

 

برچسب: تور ارزان،تور اروپا،تور لحظه آخري،ويزا شينگن،مهرپرواز،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۴:۰۰ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :