وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

مهم ترين نكات و وسايل كه در سفر بايد به آن ها توجه داشت

 مهم ترين نكاتي و وسايل كه در سفر بايد به آن ها توجه داشت

براي سفر با خيالي راحت بايد نكاتي را رعايت كنيم و حتما قبل از سفر آآن ها را چك كنيم تا دوچار مشكل نشويم و سفر را براي خود و همسفر هايمان سخت نكنيم.بهتر از قبل از سفر ،براي خود ليستي از كارهايي كه بايد انجام دهيد و وسايل مهمي كه همراه خود بايد داشته باشيد تهيه ي كنيم با ما همراه باشيد تا اين ليست را كامل كنيم .

نكات مهم در سفر

چك كردن مدارك قبل از سفر 

همراه داشتن مدارك در هنگام سفر از مهم ترين نكاتي است كه بايد رعايت شود.هميشه مدارك شناسايي،همراه داشتن دفترچه بيمه و... از اهميت ويژه در سفر مخصوصا سفر هاي داخلي مهم و حائزه اهميت است .
براي سفر هاي خارجي يكي از مهم ترين نكاتي كه بايد به آن توجه ويژه داشته باشيد پاسپورت است لطفا تاريخ انقضا پاسپورتتان را قبل از تصميم براي سفر چك كنيد اگر تاريخ انقضا آن نزديك است براي تمديد آن اقدام كنيد و از مشكلاتي كه شايد پيش بيايد جلوگيري كنيد.اگر پاسپورتتان منقضي شده باشد و شما چك نكرده باشيد اكثر كشور ها اجازه ورود به كشور را به شما نخواهند داد.

مدارك مهم در سفر

نكات مهم در مورد كشور مورد نظر

لطفا قبل سفر در مورد كه كشوري كه ميخواهيد به آن سفر كنيد تحقيق كنيد از بايد و نبايد هاي آن كشور بخوانيد هر كشوري قوانين و مقررات خاص خودش را دارد از آن ها بدانيد و به آن ها توجه كنيد .از جاذبه هاي گردشگري آن،رستوران ها و كافه ها،مركز هاي خريد و.... اطلاعات بدست آوريد تا سفر راحت و لذت بخشي را تجربه كنيد.

نكات مهم در سفر

هماهنگي هاي پاياني را با مسئول تور يا آژانس چك كنيد 

يك يا چند روز قبل از سفر با آژانسي كه كار هاي سفرتان را انجام داده تماسي حاصل كنيد يا حضورا به آنجا برويد و بليط هواپيما،هتل و موارد مهم را با آن ها يك چك پاياني كنيد تا خيالتان از بروز مشكلات راحت شود .

نكات مهم ديگر كه بايد حتما رعايت كنيد 

از مدارك مهمتان حتما يك كپي همراه داشته باشيد تا در صورت گم شدن به هر دليلي يك جايگيزين داشته باشيد .اگر قصد اجاره خودرو در مسافرت داريد حتما از همراه داشته گوهينامه بين المللي خود اطمينان حاصل كنيد .

نكات حائزه اهميت در سفر

لوازم جانبي ضروري در هنگام سفر

 يكي از مهم ترين نكات كه بايد رعايت كنيم و اصولا رعايت ميكنيم تكنولوژي است .يكي از مهم ترين چيز هايي كه اين روز ها برايمان مهم است گوشي و تكنولوژِي هاي مرتبط با آن است و نبود آن زندگي را برايمان سخت ميكند ونبود آن واقعا آن روزا ها دوشوار است .در اين ليست از مهم ترين هاي تكنولوژي كه وجودشان در سفر مهم است ميگوييم .

لوازم مهم در سفر

شارژ و پاور بانك

يكي از اولين چيز هايي كه براي سفر بر ميداريم شارژر است و وجودش از خيلي چيز ها در سفر برايمان مهم تر است .يكي ديگر از مهم ترين ها علاوه بر شارژر پاوربانك است مخصوصا با وجود مشكلات كه يكسري از گوشي در باتري دارند و هنگام استفاده از يك سري از برنامه ها سريع باتري آن ها خالي ميشود و برق هم در دسترس نيست و نبود گوشي برايمان مشكلاتي را به وجود مي آورد پس همراه داشتن پاور بانك در سفر يكي از نكات مهم و حائزه اهميت است .

پاور بانك در سفر

هدفون و هندزفري 

اين دوتا هم در صدر ليست هستند مخصوصا هدفون هاي صداگير براي فرار از شلوغي و داشتن آرامش يكي از مهم ترين ها مي باشند كه همراه داشتن آن ها بسيار مهم است .

هدفون در سفر

هارد اكسترنال 

اگر در سفر از آن دسته از آدم هايي هستين كه زياد عكس و فيلم مي اندازيد لطفا همراه خود يك هارد اكسترنال داشته باشيد تا نخواهيد اطلاعات دوربين و گوشي خود را براي نداشتن فضاي كافي پاك كنيد يكي از نكاتي است كه بايد به آن اهميت داد .

هارد اكسترنال در سفر

مودم همراه 

اگر استفاده از اينترنت برايتان جز اولويت ها مي باشد و يكي از نكاتي است كه برايتان مهم است لطفا همراه خود در سفر مودم هاي جيبي داشته باشيد با استفاده از آن ديگر نگران نبود اينترنت و واي فاي نيستيد و به راحتي در هر مكاني ميتوانيد از آن استفاده كنيد .

مودم جيبي در سفر

قاب محافظ  گوشي

در سفر به خاطره جاهاي مختلفي كه براي گردش ميرويم ،هرجايي با جاهاي ديگر محيط مخصوص خودش را دارد و به خاطره فعاليت و جنب و جوش خودمان هم براي آسيب نرسيدن به وسايل الكترونيكي مخصوصا گوشي حتما از همراه داشتن محافظ گوشي و وسايل ديگر اطمينان حاصل كنيم .
محافظ گوشي در سفر

امروز از مهم ترين نكاتي كه براي سفر بايد به آن ها توجه كرد گفتيم لطفا براي تجربه يك سفر خوب و لذت بخش بايد ها نبايد ها را بخوانيم و نكاتي كه بايد اهميت بدهيم رعايت كنيم تا سفري خوب و راحت را تجربه كنيم .
مهرپرواز با ارائه بهترين خدمات رفاهي و گردشگري تورهاي داخلي و خارجي در خدمت شما مسافران عزيز مي باشد .

 

برچسب: رزرو تور ارزان،رزرو تور لحظه آخري،رزرو تور چارتري،رزرو بهترين تور هاي تركيبي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۹:۵۳ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :