وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

برگزاري نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي

معاون صنايع دستي مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي از برگزاري نهمين نمايشگاه ملي صنايع دستي ايران - تبريز در محل دايمي نمايشگاه هاي بين المللي تبريز طي روزهاي ۱۱ تا ۱۵ تير ماه خبر داد. در ادامه با آژانس مسافرتي مهرپرواز همراه باشيد.

تركيب نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري

مرتضي آبدار در نشست خبري با اصحاب رسانه در مورد برگزاري اين نمايشگاه گفت: با توجه به اهميت توسعه و ترويج صنايع دستي در شاخه هاي مختلف و همچنين تقويت زيرساخت‌هاي گردشگري منطقه و كشور، براي تحقق اهداف مشخص شده در اين راستا برگزاري اين نمايشگاه‌ها بستري مناسب محسوب ميشود.

وي در ادامه گفت: به همين دليل، نمايشگاه صنايع دستي و همچنين اولين نمايشگاه گردشگري تبريز با فراهم كردن امكانات گسترده‌ و در راستاي معرفي استان و تعريف تورهاي ورودي به منطقه برگزار خواهد شد.

آبدار به اينكه تبريز در طول سه سال اخير به طور متوالي ميزبان هنرمندان صنايع دستي سراسر كشور بوده اشاره كرد و افزود: نمايشگاه صنايع دستي تبريز يكي از نمايشگاه‌هاي ممتاز كشور به شمار رفته كه در سال‌هاي اخير ميزباني هنرمندان سراسر كشور را به عهده داشته به صورتي كه همه ساله هنرمندان بيشتري براي شركت در اين نمايشگاه آمادگي خود را اعلام مي‌كنند.طي روزهاي ۱۱ تا ۱۵ تير ماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين المللي تبريز، نهمين نمايشگاه ملي صنايع دستي ايران - تبريز و نخستين نمايشگاه گردشگري آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود.

نمايشگاه صنايع دستي، نمايشگاه گردشگري با ۵۰ غرفه از دفاتر، انجمن‌ها، هتل‌ها و ادارات كل ۱۲ استان كشور و ۲۱۰ غرفه از هنر صنايع دستي هنرمندان سراسر كشور و آماده پذيرايي از گردشگران و مردم علاقمند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ خواهد بود. اخبار گردشگري را در سايت ما دنبال كنيد.

نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري تبريز،مهرپرواز

 

برچسب: رزرو تور داخلي, رزرو بليط هواپيما, تور لحظه آخري, مهرپرواز،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۹:۲۷ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :