وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

7 دليل كه شما هم به خاطر آن ها عاشق تايلند مي شويد!

7 دليل كه شما هم به خاطر آن ها عاشق تايلند مي شويد!
از دهه 1990 ميلادي بود كه تايلند به يكي از مقاصد محبوب مسافرتي براي اهالي سوئد در فصل زمستان تبديل شد. خيلي از سوئدي ها كريسمس و سال نو را در تايلند سپري مي كرند تا از سرماي سوئد در امان باشند و بتوانند روزهاي زمستاني شان را در هواي مطبوع تايلند سپري كنند. اما اين فقط سوئدي ها نيستند كه به تايلند سفر مي كنند و علاقه به سفر به تايلند دارند. بلكه توريستان زيادي از سراسر جهان به تايلند سفر مي كنند تا در سواحل بهشتي تايلند استراحت و تفريح كنند و از طبيعت سرسبز و فرهنگ غني تايلند براي گذراندن يك تعطيلات جذاب استفاده كنند. 
اما تايلند چه دارد كه اين همه طرفدار دارد و چه دلايلي اين همه توريست را هر ساله به تايلند جذب مي كند؟  گذشته از اين كه تايلند يك كشور زيبا و فوق العاده جذاب است و تردد بين شهرهاي آن راحت است و سفر به آن ارزان است، يك سري دلايل ديگر وجود دارد كه به خاطر آن ها هر كسي عاشق تايلند مي شود.

7 دليل كه شما هم به خاطر آن ها عاشق تايلند مي شويد!

غذاي تايلند
بيشتر مردم تا به حال غذاهاي تايلندي را در كشور خودشان يا يكي ديگر از كشورهاي جهان امتحان كرده اند و از طعم و مزه بي نظير آن ها خبر دارند. غذاهاي تاينلدي يكي از خوشمزه ترين و جذاب ترين غذاهاي دنيا هستند و خيلي از افراد به خاطر همين غذاهاي بي نظير به تايلند سفر مي كنند.  پس اگر شما هم به تايلند سفر كرديد، حتما تا مي توانيد انواع غذاهاي تايلندي را امتحان كنيد و رژيم را فراموش كنيد. مخصوصا غذاهاي خياباني تايلند را به هيچ عنوان در تور تايلند از دست ندهيد. غذاهاي خياباني تايلند هم ارزان هستند و هم خيلي خوشمزه هستند و در هيچ كشور ديگري مثل و مانند ندارند. به شما قول مي دهيم كه شما هم بعد از خوردن غذاهاي خوشمزه تايلندي، عاشق كشور تايلند شويد و هر بار با خاطره هاي خوب از سفر به تايلند ياد كنيد. 

غذاي تايلند

معابد تايلند
اگر فقط يك كشور در دنيا باشد كه در آن از ديدن اماكن ديدني و معابد زيبا خسته ميشويد، قطعا آن كشور تايلند است! البته نه به اين خاطر كه اين معابد در تايلند جذاب نيستند، بلكه آنقدر تعدادشان زياد است كه انگار هيچ وقت بازديد از آن ها تمام نمي شود! در كل كشور تايلند تعداد بي شماري معبد زيبا و تاريخي وجود دارد كه هر كدامشان از ديگري زيباتر هستند. اصلا هم فرقي نمي كند كه به كدام شهر تايلندي سفر كنيد، در هر صورت مي توانيد از يك مسئله مطمئن باشيد و آن هم اين است كه حتما در نزديكيتان يك عالمه معبد زيبا وجود دارد كه مي توانيد از آن ها بازديد كنيد.

مردم تايلند
كمتر كشوري در دنيا وجود دارد كه آنقدر مردم خوب و مهرباني داشته باشد. شما اين مهرباني مردم را وقتي درك مي كنيد كه از شهرهاي توريستي مثل پوكت و پاتايا فاصله بگيريد و در ميان مردم محلي تايلند قرار بگيريد. همه مردم تايلند، هم كساني كه در شهرهاي تايلندي زندگي مي كنند و هم كساني كه در فضاهاي روستايي آن هستند، مهربان و خونگرم هستند و مطمئنا شما هم بعد از برگشت از تور تايلند دلتان براي آن ها تنگ خواهد شد.

مردم تايلند

سواحل تايلند
اگر شما هم مشتاقيد كه يك تعطيلات ساحلي به يادماندني را در سواحل بگذرانيد، مطمئنا از انتخاب خود براي رزرو تور تايلند راضي خواهيد بود. سواحل تايلند خيلي زيبا و جذاب هستند و در آن انواع و اقسام سواحل وجود دارد و شما با هر سليقه اي كه داشته باشيد، مي توانيد ساحل مناسب حال خود را در تايلند پيدا كنيد. پس اگر عاشق تفريحات و ورزش هاي آبي هستيد، اگر مشتاق سكوت و آرامش سواحل هستيد، اگر دوستدار آفتاب گرفتن هستيد و يا حتي اگر از سواحل سرزنده و شاد خوشتان مي آيد؛ شك نكنيد و به تايلند سفر كنيد. گذشته از سواحل شهرهاي تايلندي، يك سري جزيره بسيار زيبا در تايلند وجود دارد كه سواحلشان يكي از ديگري زيباترند و به هيچ عنوان نمي توان از آن ها ساده گذشت.

سواحل تايلند

فرهنگ مردم تايلند
در تايلند مي توانيد با يك فرهنگ كاملا جديد آشنا شويد كه اتفاقا فرهنگ بسيار جذابي است. در تايلند مذهب بودايي مذهب اصلي است. هزاران سال تاريخ و سنت به خوبي در كشور تايلند حفظ شده است. هر روستا و هر شهري در تايلند تاريخ منحصر به فرد خودش را دارد و اماكن تاريخي هر كدامشان از ديگري جذاب تر است. گذشته از اين فستيوال هاي مهيج و فرهنگي زيادي مثل فستيوال آب و فستيوال لوي كراتونگ در سراسر سال در تايلند برگزار مي شود كه شركت در آن ها بسيار جالب است. حتي موزيك تايلندي نيز موزيك جالبي است كه شنيدن آن در شهرهاي تايلندي با حال و هواي خاص خودشان حس و حال ديگري دارد.
طبيعت تايلند
فقط سواحل تايلند نيستند كه طبيعت زيباي تايلند را تشكيل مي دهند. حتي طبيعت تايلند نيز خاص است و كوهستان ها و جنگل هاي سرسبزش پر از حيوانات عجيب و غريب است. به هر حال با همه اين صحبت ها، مسئله اي كه مشخص است اين است كه شما هم در تور تايلند از ديدن طبيعت زيباي آن شگفت زده مي شويد.

طبيعت تايلند

آب و هواي تاينلد
گذشته از همه اين مواردي كه تا به حال ذكر شد، مهمترين دليلي كه تايلند را به يك شهر توريستي تبديل كرده است، آب و هواي متعادل آن در سراسر سال است. اصلا به همين دليل است كه مردم سوئد و ديگر كشورهاي اروپا به تايلند سفر مي كنند. چون درست وقتي كه زمستان اروپا را در بر مي گيرد، فصل باراني در تايلند تمام مي شود و مردم اروپا مي توانند به جاي اينكه اسير هواي برفي بمانند، از آفتاب و هواي فرح بخش تايلند استفاده كنند. آب و هواي تايلند در سراسر سال متعادل است و حتي در طول تابستان ها كه هواي آن باراني است، باز هم تفريح در آن لذتبخش است. 
اگر شما هم قصد سفر به تايلند را داريد و دوست داريد كه تعطيلات خود را در اين كشور زيبا و جذاب سپري كنيد، مي توانيد براي رزرو تور تايلند با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد تا با كمترين نرخ ممكن به يكي از جذاب ترين مقاصد مسافرتي دنيا يعني تايلند سفر كنيد. مطمئنا شما هم عاشق اقامت در تايلند خواهيد شد و هنوز به خانه برنگشته، دلتان براي تايلند تنگ خواهد شد. 

آب و هواي تاينلد

 

برچسب: رزرو تور تايلند, رزرو تور لحظه آخري بانكوك, رزرو تور ارزان تايلند, رزرو بليط هواپيما،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۶:۵۹ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :