وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

راه هاي كه مي توان به كانادا ارزان سفر كرد

 

چگونه هزينه هاي سفر به كانادا را مديريت كنيم؟

 

حتي وقتي كه يك برنامه ريزي دقيق براي سفر داشته باشيد، باز هم ممكن است كه هزينه ها از دستتان خارج شود و ماليات هاي خارجي و ديگر هزينه هاي پيشبيني نشده ممكن است كه بودجه سفرتان را تهديد كنند و همه چيز آن طور كه در تصورتتان هست، پيش نرود. اما ما براي شما پيشنهاداتي داريم كه بر اساس آن ها مي توانيد به معناي واقعي در هزينه هاي سفرتان به كانادا صرفه جويي كنيد و بدون اينكه خللي در كيفيت اقامتتان در كانادا ايجاد كنيد، سفر ارزاني به كانادا داشته باشيد.

 

 

در فصل توريستي سال به كانادا سفر نكنيد

 

فصل تابستان توريستي ترين فصل سفر به كانادا است. البته كانادا در زمان فستيوال ها و تعطيلاتي چون كريسمس هم شلوغ مي شود و بالطبع هزينه هاي اقامت در كانادا زياد مي شود. به هر حال بهتر است كه براي تجربه يك سفر ارزان به كانادا، فصل هاي خلوت تر سال را براي سفر به كانادا انتخاب كنيد. براي مثال ماه هاي زمستاني سال به جز زمان كريسمس، زمان خوبي براي سفر ارزان به كانادا به حساب مي آيند، چراكه در اين ماه ها هواي كانادا سرد مي شود و مسلما توريستان كمتري علاقه به سفر به كانادا پيدا مي كنند و هزينه هاي اقامتي كانادا نظير هزينه رزرو هتل در كانادا و ... به حداقل مي رسد.

 

 

در شهرهاي كوچك كانادا اقامت كنيد

 

اگر به دنبال سفر ارزان به كانادا هستيد، بهتر است كه در شهرهاي كوچك كانادا اقامت كنيد و از شهرهاي اصلي و بزرگتر كانادا در قالب تورهاي يك روزه ديدن كنيد. يكي از مزيت هاي شهرهاي كانادايي اين است كه همگي آن ها دسترسي راحتي از شهرهاي كوچك اطرافشان دارند. به همين خاطر شما مي توانيد به راحتي در يك هتل ارزان در شهرهاي كوچك كانادايي اقامت كنيد تا مجبور نشويد كه هزينه زيادي براي استفاده از خدمات هتل ها، رستوران ها و ... در شهرهاي بزرگ كانادايي بپردازيد.

در كانادا به جاي شام، يك ناهار مفصل ميل كنيد!

خوردن شام در رستوران هاي كانادا هزينه بسيار زيادي در پي دارد و دليلش هم هزينه هاي مالياتي بالا است. اگر شما هم بخواهيد در كانادا پي در پي شام هايتان را در رستوران ميل كنيد، بايد سفر ارزان به كانادا را فراموش كنيد! يك نكته جالب اينكه خوردن ناهار در رستوران هاي كانادا برايتان ارزان تر از خوردن شام تمام مي شود و شما مي توانيد از تخفيف هاي ناهار استفاده كنيد و يك دل سير غذا بخوريد تا شب گرسنه تان نشود و مجبور نشويد كه تن به پرداخت قيمت گزاف شام در رستوران هاي كانادا بدهيد!

 

در يك هتل ارزان در كانادا اقامت كنيد

 

شما هم مي دانيد كه بخش اعظمي از هزينه هاي هر سفري مربوط به هزينه هاي رزرو هتل مي شود. با تماس با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز مي توانيد يك هتل ارزان در كانادا رزرو كنيد. از طرفي اگر بتوانيد يك خانه را در كانادا اجاره كنيد و به جاي اقامت در هتل در خانه هاي شخصي اقامت كنيد، در اين صورت هزينه هاي سفرتان به كانادا به ميزان چشمگيري كاهش پيدا مي كند و از هزينه هايي مثل پاركينگ، انعام دادن، خوردن غذا در رستوران ها و واي فاي معاف مي شويد.

روزهاي آخر هفته را در هتل هاي مخصوص سفرهاي بيزينسي اقامت كنيد!

هتل هايي كه مهمانان عمده شان كساني هستند كه براي دلايل كاري به كانادا سفر مي كنند و آن دسته از هتل هايي كه در نزديكي فرودگاه ها واقع شده اند، در روزهاي دوشنبه تا پنجشنبه كه در واقع روزهاي كاري در كانادا هستند، شلوغ تر هستند. چنين هتل هايي معمولا در روزهاي آخر هفته تخفيف هايي را براي اقامت مهمانان در نظر مي گيرند و شما هم مي توانيد چنين هتل هايي را براي اقامتتان در روزهاي آخر هفته رزرو كنيد. از طرفي يك سري از فرودگاه هاي كانادا هتل هم دارند و شما با اقامت در آن ها مي توانيد دسترسي ارزاني به بعضي از جاذبه هاي گردشگري داشته باشيد و از پاركينگ رايگان هم استفاده كنيد. براي مثال در هتل فرودگاه تورنتو مي توانيد در بين مركز شهر تورنتو (با فاصله حدودا 20 دقيقه اي) و آبشارهاي نياگارا (در فاصله حدودا يك ساعته در جهت مخالف) اقامت داشته باشيد و به هر دو سمت دسترسي راحت و ارزاني داشته باشيد و در عين حال از خدمات خوب يك هتل با كيفيت بهره ببريد.

 

 

از كوپن هاي گردشگري در كانادا استفاده كنيد

 

يك سري كوپن هاي آنلاين براي گشت و گذار در كانادا وجود دارد. سايت هايي مثل Groupon، WagJag و RedFlagDeals آفرهاي جذابي براي بازديد از جاذبه هاي گردشگري كانادا، خوردن غذا در رستوران هاي كانادا، استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي كانادا، اقامت در هتل هاي كانادا، تورهاي گردشگري كانادا، استفاده از مراكز اسپاي كانادا و ... ارائه مي كنند و شما در صورت امكان براي رزرو اين موارد از چنين سايت هايي مي توانيد به مقدار زيادي در هزينه هاي سفرتان به كانادا صرفه جويي كنيد. اگر هم امكان رزرو آنلاين برايتان وجود ندارد، مي توانيد كارت هاي گردشگري را به صورت حضوري از اداره جات گردشگري هر شهري در كانادا تهيه كنيد و با استفاده از آن ها از جاذبه هاي گردشگري كانادا با هزينه هاي مقرون به صرفه تري بازديد كنيد.براي اخذ ويزاي كانادا و رزرو تور مسافرتي كانادا مي توانيد با همكاران ما در آژانس مسافرتي مهر پرواز تماس بگيريد.


برچسب: رزرو تور خارجي, رزرو تور اروپا, ويزا كانادا, اخذ ويزا كانادا, پيكاپ پاسپورت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۱:۳۹ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :