وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

تعطيلات بهار 97 را با تور پوكت خوش بگذرانيد

پوكت به سبب سواحل زيباي خود و غواصي در آب هاي شفاف آن شهرت دارد  . از شمال تا جنوب اين جزيره را كوه فرا گرفته است . پوكت به عنوان بزرگترين جزيره تايلند و مهم ترين استراحت گاه براي تور پوكت تعطيلات عيد 97 در تايلند و آسياست . مهم ترين و بهترين سواحل پوكت را مي توان در كناره غربي آن يافت و پاتونگ و كارون از جمله محبوب ترين اين سواحل به شمار مي آيند . در غرب پوكت مراكز غواصي متعددي قرار دارند  و محدوده كار آنها نيز در جزيره هاي كوچك اطراف پوكت مي باشد كه از لحاظ مرجان هاي زيبا و موجودات و موجودات دريايي شهرتي جهاني دارند . از پرطرفدارترين ها در پوكت قايق راني و موج سواري مي باشد.

 

مراكز خريد پوكت

مراكز خريد از جاذبه هاي گردشگري هر شهري محسوب مي شود . در پوكت نيز مراز خريد از جاذبه هاي توريستي پوكت نيز محسوب مي شود كه مهمترين انها را مي توان مركز خريد جانگيلسون ، مركز خريد سنترال فستيوال ، بازار بانزان ، پريميوم اوتلت ، سوپر چيپ ، بازار فوتاي پوكت را مي توان نام برد .

 

فيل سواري در پوكت

فيل سواري درپوكتElephant Trekking in Phuket  از پرطرفدارترين  فعاليت ها در پوكت مي باشد.كه بسيار مورد توجه گردشگران مي باشد . زيرا در هنگام سواري در طول مسير از زيباييهاي طبيعي لذت ميبرند.از اين فيل سواري ميتوان يك بهره ديگر برد و آنهم يادگيري فيل سواري است.پوكت جزيره بسيار زيبايي مي باشد براي فيل سواري چرا كه هم فيل سواري ميكنيد و هم از جزيره زيبا لذت ببريد .

 

سينما شناور در پوكت تايلند

در ناحيه اي بين دو صخره در نزديكي جزيره كودا در پوكت سينمايي شناور كه به دست اوله اسكرين طراحي شد ساخته شده است .اين سينماي شناور از جاذبه هاي توريستي پوكت محسوب ميشود . اين سينمابه مناسبت فستيوال فيلم روي صخره ناو نوي طراحي شده و تمامي دعوت شدگان براي ورود به اين سينما از قايق استفاده مي كنند.ساختار به كار رفته در اين طراحي كه از جاذبه هاي گردشگري تايلند ميباشد به صورت مدولار و قسمت بندي شده بوده و از آنجائيكه تماماً از مواد بازيافتي در ساخت سينما شناور پوكت استفاده شده، براي محيط زيباي اطراف خود آلودگي ندارد.

 

خليج مايا پوكت

خليج مايا يكي از زيباترين و شگفت انگيزترين خليج ها در تايلند در جزيره في في واقع شده است و بخشي از مجمع الجزاير كوه في في مي باشد . به اين بخش از تايلند يك بهشت واقعي بر روي زمين نيز گفته مي شود . جايي كه دست انسان هنوز به آن نرسيده است . مرجان هاي رنگارنگ و ماهي هاي استوايي كه در زير آب شنا ميكنند كاملا پيدا هستند . از جاذبه هاي گردشگري تايلند جزيره في في مي باشد كه با بازي لئوناردو دي كاپريو براي اولين بار در اين مكان فيلم برداري شد محسوب مي شود . اگر از آندسته از مسافريني هستيد كه قصد سفر كردن به تايلند را داريد بهترين زمان سفر به تايلند و خليج مايا در فصل اوج توريست ها يعني از نوامبر تا آوريل مي باشد.

 


برچسب: تور پوكت تعطيلات عيد 97 , جاذبه هاي توريستي پوكت , فيل سواري در پوكت , سينماي شناور پوكت , خليج مايا در پوكت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۵۸:۱۱ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :