وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

كاخ كرملين مسكو روسيه

كاخ كرملين بزرگترين كاخ سلطنتي روسيه كه با نام قلب مسكو نيز شناخته مي شود ، يكي از زيبا ترين كاخ هاي دنيا مي باشد . به دليل زيبايي بسيار زياد و نيز تاريخ و محل قرار گيري ، اين كاخ يكي از جاذبه هاي توريستي مسكو به شمار مي رود . اين كاخ بيشتر از 600 سال است كه ميزبان سلاطين ، تزار ها و حالا توريست ها و گردشگران از سراسر جهان است كه با تور روسيه به اين مكان آمده اند تا شكوه و زيبايي آن را از نزديك به چشم ببينند .
ارگ و يا كاخ كرملين مسكو ، يك قلعه تاريخي است كه به صورت يك مجتمع در قلب شهر مسكو ساخته شده و از جنوب بر رودخانه مسكوا ، از شرق بر ميدان سرخ و از غرب نيز به باغ الكساندر مشرف است . بناي اين كاخ در سال 1487 به پايان رسيد و شامل تعدادي كاخ و كليسا است . نام معروف اين كاخ كرملين است كه به زمان روسي به معناي دژ مي باشد . اين كاخ از چهار قصر ، چهار كليسا و نيز ديوار كرملين به همراهي برج هاي كرملين تشكيل شده است . از كاخ كرملين به منظور اسكان رئيس جمهور روسيه نيز استفاده مي شود .

كرملين به شكل مثلث ، با جهت شمالي داراي ضلع هايي به طول 750 متر است . كرملين را واقعا مي توان از نظر سمبليك ، تاريخي و نيز استراتژيكي ، قلب مسكو ناميد . بزرگترين كليساي كرملين ، كليساي جامع اوسپنسكي است كه طي سال هاي 1475 تا 1479 ساخته شده و نيز تزار ها در آنجا تاج گذاري مي كردند . به دليل اينكه تاتار ها اغلب از آنجا به شهر حمله مي كردند ، در ابتدا ديوار آجري كرملين در كنار رودخانه مسكو بنا شد .
جهت اطلاع از قيمت بليط ارزان قيمت مسكو به سايت آژانس مسافرتي مهرپرواز مراجعه نماييد .

برچسب: تور ارزان قيمت مسكو , تور لحظه آخري مسكو , تور مسكو تابستان 97 , بليط ارزان قيمت مسكو , بليط لحظه آخري مسكو،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۶:۲۷ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :