وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

مجسمه مادر ميهن روسيه

مجسمه مادر ميهن يكي از مكان هاي ديدني روسيه و نيز يكي از آثار تاريخي اين كشور مي باشد كه بسيار معروف و مشهور است و همچنين يكي از نمادهاي كشور روسيه نيز مي باشد . در اواخر دهه 50 ميلادي اين مجسمه تاريخي به عنوان يادبود كشته شدگان جنگ جهاني دوم ساخته شد . اين مجسمه غول آسا يادواره نبرد استالينگراد ، در كتاب ركوردهاي گينس به عنوان بلندترين تنديس يادبود به ثبت رسيده است . گردشگران و توريست هاي تور روسيه كه به اين كشور زيبا و تاريخي عظيمت مي كنند ، مي توانند از نزديك اين مجسمه غول پيكر و جذاب را مشاهده نمايند و از منظره زيبا و طبيعت اطراف آن نهايت لذت را ببرند .

اين مجسمه با 85 متر ارتفاع دو برابر مجسمه آزادي در امريكا بوده و در كتاب ركورد هاي گينس به عنوان بلند ترين مجسمه تاريخي ثبت شده است ، اين زن نماد كشور روسيه است . از نوك شمشير تا پايين ارتفاع اين مجسمه 85 متر ، كل بدنه 52 متر و ارتفاع شمشير آن 33 متر است .  اين نماد يادبود در ولگوگراد (Volgograd) روسيه واقع است و 200 پله از پايين تپه تا رسيدن به بناي مجسمه مادر ميهن وجود دارد . يوگني ووچتيچ (Yevgeny Vuchetich) هنرمند و مجسمه ساز اين بناي يادبود ، بوده است كه حدود 7900 تن بتن در اين مجسمه بكار رفته است و در سال 1967 ساخته شد .
جهت اطلاع از قيمت بليط ارزان قيمت سنت پترزبورگ به سايت آژانس مسافرتي مهرپرواز مراجعه نماييد .

برچسب: تور ارزان قيمت سنت پترزبورگ , تور لحظه آخري سنت پترزبورگ , تور سنت پترزبورگ تابستان 97 , بليط ارزان قيمت سنت پترزبورگ , بليط لحظه آخري سنت پتربورگ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۱:۴۷ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :