وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

پارك ياووز اوزجان آنتاليا

آنتاليا مركز استان آنتاليا در كشور تركيه است كه از شهرهاي پرگردشگر و توريستي تركيه مي باشد كه داراي جاذبه هاي گردشگري بسياري است. در اين شهر بلوارهاي بسياري با درختان نخل و همچنين لنگرگاه خاص خود , وجود دارد. در بخش قديمي اين شهر بافت خاصي از خيابان هاي كم عرض و پيچ در پيچ و خانه هاي قديمي و محصور شده با ديواره هاي قديمي , بسيار جلب توجه مي كنند. تا امروز ساكنان اوليه اين شهر نامشخص باقي مانده است. نام اين شهر بنا بر شواهد تاريخي از آتالوس دوم , پادشاه پرماگون گرفته شده است كه 150 سال قبل از ميلاد مسيح بر اين ناحيه حكومت مي كرده است. در سال 2008 و طبق حفاري هايي كه در اين شهر صورت گرفت , مشخص شد كه زماني آنتاليا پايگاه نيروي دريايي روم بوده و داراي ناوگان هاي قدرتمندي بوده است و نيز در اين حفاري هاي انجام شده مشخص شد كه قدمت اين شهر به 300 سال پيش از ميلاد مسيح بازمي گردد. آنتاليا در دوران روم باستان داراي رونق بسياري بوده است , مسيحيت در قرن دوم ميلادي در اين شهر گسترش يافت. شهر مذكور در دوران امپراطوري بيزانس يكي از شهرهاي خيلي مهم بوده است. در قرن سيزدهم ميلادي اين شهر به دست تركان سلجوقي فتح شد و از سال 1321 تا 1423 ميلادي به عنوان پايتخت كشور تركيه شناخته مي شد. به گفته اوليا چلپي در قرن 17 ميلادي آنتاليا داراي 3000 خانه , شامل بيست محله ترك نشين و چهار محله يوناني نشين بوده است و همچنين 200 قايق در بندر بوده است. در قرن 20 ميلادي در پي مهاجرت ترك هاي قفقاز و بالكان به اين منطقه , جمعيت آنتاليا به 25.000 نفر رسيد. مسيحيان و يهوديان در نواحي جداگانه اي از شهر و در كنار بندر ساكن هستند.
آژانس مسافرتي مهرپرواز با ارائه تور لحظه آخري بهار 97 آنتاليا و تور ارزان قيمت آنتاليا تابستان 97 ، شرايطي براي مسافران فراهم كرده است تا با كمترين هزينه ، بيشترين لذت را در سفر داشته باشند . ما ليستي از انواع مختلف تورها با قيمت هاي متفاوتي در اختيار شما قرار مي دهيم تا با توجه به بودجه و زمان خود ، بهترين پكيج تور آنتاليا را انتخاب كنيد . قيمت تور آنتاليا با توجه به نوع ايرلاين ، نوع هتل و باقي امكانات موجود در پكيج ، متغير خواهد بود . به اين صورت با بررسي پكيج هاي بهار و تابستان 97 تور آنتاليا قيمت مناسب را انتخاب نماييد ، و از تور ارزان آنتاليا بهار و تابستان 97 بهره مند شويد .
آنتاليا به دليل مجاورت با درياي مديترانه آب و هوايي گرم ، تابستان هاي آفتابي و زمستان هاي معتدل دارد و بنابراين مسافران و گردشگران تور آنتاليا لحظه آخري بايد از وضعيت آب و هواي زمستاني اين منطقه آگاهي كافي داشته باشند. آنتاليا از ماه هاي فروردين تا آبان براي شنا و ورزش هاي آبي مناسب است و بسيار مناسب مسافران تور آنتاليا تابستان 97 مي باشد . اگر باران را دوست داريد و از راه رفتن در زير باران لذت مي بريد مي توانيد در ماه فروردين و ارديبهشت به آنتاليا سفر كنيد و از رنگين كمان هايي كه بعد از ظهر روزهاي باراني ايجاد مي شود لذت ببريد. طبيعت آنتاليا در فصل بهار بسيار زيباست پس بهترين فرصت براي سفر به اين شهر زيبا تور آنتاليا بهار 97 مي باشد .
فرودگاه آنتاليا يكي از پر ترددترين فرودگاه هاي كشور مي باشد كه در كرانه درياي مديترانه واقه شده است. ساخت اين فرودگاه در سال 1996 آغاز شد و در سال 1998 به بهره برداري رسيد. فرودگاه آنتاليا در 10 كيلومتري شمال مركز شهر قرار دارد و داراي 2 ترمينال است. ظرفيت اين فرودگاه 35 ميليون مسافر در طول سال است كه از نظر حجم مسافر در رده 12 فرودگاه هاي اروپا و در رده 2 كشور تركيه قرار دارد. اتوبوس هاي شركت هاواش به صورت دائم و مرتب از پايانه اتوبوس راني شهر آنتاليا و نيز پرديس دانشگاهي آك دنيز به سمت فرودگاه حركت مي كنند. طي زمان 60 دقيقه از پرديس دانشگاهي آك دنيز و نيز 30 دقيقه از پارك ياووز اوزجان در جاده كنياآلتي مي توانيد به فرودگاه برسيد.


برچسب: تور ارزان قيمت آنتاليا , تور لحظه آخري آنتاليا , تور آنتاليا تابستان 97 , بليط ارزان آنتاليا , بليط لحظه آخري آنتاليا , جاذبه هاي گردشگري آنتاليا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۰:۳۰ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :