وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

اقامت دائم تركيه

اقامت در تركيه به صورت دائم

هم اكنون سه راه براي اقامت درتركيه وجود دارد: 
سرمايه گذاري در تركيه يا به عبارتي ثبت شركت در تركيه ، كار در تركيه،خريد ملك در تركيه كه از طريق هر سه راه 5 سال براي اخذ اقامت دائم نياز به زمان داريد 

افراد كشورهاي خارجي مي توانند حتي بدون مشاركت با افرادي كه شهروند تركيه مي باشند در كشور تركيه شركت ثبت كرده از كارمندان ترك در شركت استفاده كرده و اقامت درتركيه را اخذ كنند . اين درحالي است كه در كشوري مانند امارات متحده عربي موسسان شركت ها بايد به شهروندان اين كشورها وجه پرداخت كنند .
- هزينه هاي تأسيس و نگهداري شركت در تركيه يا به عبارتي كار در تركيه به مراتب پايين تر از بسياري از كشورهاي ديگر است.
- مالياتي كه به دولت مي پردازيد در قبال درآمدهاي حاصله بوده، و مجبور به پرداخت وجوه ثابت و بي مورد به عنوان ماليات بر درآمد نخواهيد شد.
- براي كسب درآمد نياز به كار سطح بالايي نيست، با ثبت شركت حتي ميتوانيد رستوران ايراني در تركيه داير كنيد!
- به شما با تأسيس شركت اجازه اقامت درتركيه به مدت يكساله داده ميشود.
- در صورت فعال نگه داشتن شركت،2 تا 5 سال پس از تأسيس ميتوانيد اقامت درتركيه به صورت دائمي بگيريد و از امتيازات كامل شهروندي استفاده كنيد.
- با ثبت شركت ميتوانيد به نام شركت ملك مسكوني و مستغلات خريد و فروش نماييد.
اين روش تخصص سازمان ما مي باشد .

ازدواج : زمانيكه شما با يك شهروند ترك زبان ازدواج مي كنيد مي توانيد پس از گذراندن 3 سال از 5 سال درخواست اقامت درتركيه به صورت دائم را نماييد.
در صورتيكه از طريق ازدواج با فردي كه داراي پاسپورت و مليت تركيه اي است براي اقامت درتركيه اقدام مي كنيد چند نكته بايد رعايت گردد
    .ازدواج واقعي باشد حتي المقدور مداركي جهت اثبات سوري نبودن ازدواج بايستي ارائه گردد
    .فردي كه با او ازدواج مي كنيد در تركيه به صورت پناهنده نباشد
   ممكن است پروسه كسب اقامت از طريق ازدواج ( ويزاي پيوستن به همسر) حدود 3 تا 5 سال زمان ببرد . در اين مدت نمي توانيد در تركيه اقامت داشته باشيد و تنها مي توانيد از طريق توريستي به تركيه سفر كنيد. ضمنا مدت اقامت شما به روش توريستي به هيچ عنوان نبايستي بيش از 89 روز باشد.

اقامت درتركيه به صورت موقت:

توريستي:
مدت اين اقامت 90 روزه يعني 3 ماه مي باشد براي اين نوع اقامت نيازي به ويزا نمي باشد ( البته براي ايرانيان) و شما مي توانيد در كشور تركيه به مدت 3 ماه بدون نياز به ويزا يا اجازه اقامت و تنها با خريد بليط، بدون هيچ مشكلي ساكن شويد. توجه داشته باشيد با اين نوع ويزا اجازه كار يا تحصيل در تركيه را نخواهيد داشت و با تور تركيه سفري خاطره انگيز را براي خود و همراهانتان رقم بزنيد.

دانشجويي:
براي گرفتن اين نوع اقامت بايد ابتدا آزمون تومر شركت كرده و مدرك تومر را بگيريد.

كاري:
شرط لازم و كافي براي اينكه شما بتوانيد اقامت درتركيه را از طريق كاري بدست آوريد اين است كه از يك شركت تركيه اي دعوت گرديد ضمنا اگر شما از تخصص ويژه اي برخوردار هستيد نبايد شخصي كه پاسپورت تركيه را دارد با تخصص شما طبق آمار اداره كار در آن زمان بيكار باشد با وضعيت كار در تركيه در حال حاضر شانس كار در تركيه براي فرد ايراني تقريبا برابر صفر است

در نظر داشته باشيد مهرپرواز مجري مستقيم تور تركيه مي باشد و نيز همچنين مي تواند براي اقامت دائم تركيه تمامي كارهاي لازم را انجام دهد تا به راحتي و به بهترين شكل شما را به خواسته هايتان برساند، فقط كافي است با مشاورين ما در آژانس هواپيمايي مهرپرواز تماس بگيريد.


برچسب: تركيه , تور تركيه , تور ارزان تركيه , خريد بليط تركيه , آژانس هواپيمايي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۱:۳۹ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :