وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

سرگرمي هاي مهيج شبانه استانبول

استانبول يا قسطنطنيه بزرگترين شهر كشور تركيه و نيز مركز فرهنگي و اقتصادي آن كشور است . اين شهر در كنار تنگه بسفر و درياي مرمره قرار گرفته است ، تنگه بسفر دو قاره آسيا و اروپا را از يكديگر جدا مي كند و استانبول تنها كلان شهر دنياست كه در دو قاره وجود دارد . شهر زنده و شاد استانبول براي بسياري از افراد كه به اين شهر سفر كرده اند بسيار پر خاطره است . در كوچه پس كوچه اين شهر مي توانيد به مكان هاي فوق العاده و زيبايي برسيد كه از دوران بسيار دور به جاي مانده است و براي بسياري از گردشگران جالب هستند . در اين شهر ، شبها پر از سرگرمي براي انواع سليقه ها و علايق مي باشد .
انواع كلاب هاي شبانه مختلف كه در اكثر محل هاي متفاوت استانبول وجود دارند و با موسيقي هاي مدرن ، هيپ هاپ ، تكنو ، تركي ، تركي كلاسيك و غيره ، اين فرصت را در اختيار گردشگران مي گذارد كه با توجه به سليقه خود ، شب به ياد ماندني را براي خود رقم بزنند .
تنگه بسيار زيبا و ديدني بسفر كه دو درياي سياه و مرمره را به يكديگر متصل مي نمايد نيز هر شب ميزبان انواع كشتي هاي تفريحي مي باشد . بر روي كشتي هاي تفريحي ، كنسرت ها و اجراي موسيقي زنده به همراه شام و نشيدني و ميان وعده ، انجام مي شود كه همگي آنها در كنار هم مي توانند لحظات بسيار خوب و فراموش نشدني برايتان به ارمغان بياورد . چند نمونه از برترين كلاب ها و مكان هاي تفريحي شبانه كه جزو جاذبه هاي گردشگري  استانبول نيز هستند،  به شرح ذيل مي باشد :
كلاب بابل استانبول
كلاب بابل در فاصله سال 2001 الي 2007 ميلادي ، جوايز متفاوتي از جمله جايزه صد كلاب برتر جاز جهاني را كسب كرده است . اين كلاب همچنين جايزه محبوب ترين و بهترين محل برگزاري كنسرت را نيز كسب كرده است . طراحي چند منظوره كلاب بابل ، باعث شده تا اين محيط بسيار جذاب به نظر برسد . بعضي از به نام ترين و محبوب ترين گروه هاي موسيقي داخلي تركي و نيز بين المللي در اين سالن اجراي زنده موسيقي دارند و مي توان به پرداخت هزينه اي به نسبت مناسب از اجراي آنان نهايت لذت را برد . در آخر هفته ها نيز بهترين آثار بين المللي از موسيقي جاز و لاتين نيز در اين محل اجرا مي شوند . د راين كلاب بسيار معروف استانبول ، يكبار در ماه برنامه ويژه با DJ برگزار مي شود . ظرفيت نشسته كلاب بابل 300 نفر و ايستاده 450 نفر مي باشد . به تازگي نيز يك لانژ د راين محل راه اندازي شده است كه در آن موسيقي زنده اجرا مي شود . لانژ محل بسيار زيبا و مناسبي براي صرف نهار و شام مي باشد كه مي توانيد در كنار اجراي موسيقي زنده شبي رويايي براي خود رقم بزنيد . اين لانژ با انواع متنوعي از غذاها ، نوشيدني ها و ميان وعده ها و اسنك ها ، پذيراي مهمانان خود مي باشد .

كلاب بابل استانبول


كلاب رينا استانبول
كلاب رينا ، محبوب ترين و بهترين انتخاب براي افرادي است كه به مهماني هاي پرشور و مهيج علاقه زيادي دارند . فضا و محيط اين كلاب داراي طراحي و بسيار شيك و مدرني مي باشد . براي رفتن به اين كلاب معمولا بايد از قبل رزرو داشته باشيد ، برنامه هاي اين كلاب گاهي تا صبح نيز ادامه پيدا مي كند . اين كلاب ، از جمله مكان هاييست كه نبايد ديدن و بودن در آن را از دست داد ، هنرمندان معروف و سرشناس نيز به اين كلاب مي آيند . بين كلاب هاي شهر استانبول ، كلاب رينا بزرگترين محل مخصوص رقص و رستوران را دارد . اين مجموعه حدود 2500 نفر گنجايش دارد . نام اين محل از اسم دختري بسيار زيبا و شيك الهام گرفته شده است . كلاب رينا ، محلي معمولي براي افراد عادي و عوام معمولي نيست ، جايي است كه بيشتر مدل ها ، هنرمندان سرشناس و ميليونرها را در خود جاي مي دهد . اين كلاب بسيار زيبا و خاص ، پايان هر فصل بازسازي مي شود و رنگ و بويي تازه به خود مي گيرد . افراد با لباس عادي همانند تي شرت و شلوارجين اجزه ورود به اين مكان را ندارند و حتما بايد با لباس رسمي به اين مجموعه بروند .

كلاب رينا استانبول


كلاب آنجليكا استانبول
كلاب آنجليكا ، مجموعه ايست كه مردم محلي بيشتر آن را انتخاب مي كنند چرا كه منظره اي بي نظير از بسفر را مي توان از اين كلاب مشاهده كرد . منوي متنوع و بسيار باز اين كلاب ، باعث شده تا انتخاب اول مردم براي تفريح و سرگرمي و گذراندن اوقاتي بسيار خوب و خوش باشد . "محمود آنلر" نام طراح و بازسازي كننده اين مجموعه است . منظره اي بسيار گسترده و كم نظير از بسفر ، با آينه كاري هاي در اين كلاب بسيار ديدني مي باشد . كلاب آنجليكا ، محل مورد علاقه مردم استانبول براي تفريح و سرگرمي به خصوص در تابستان مي باشد .

كلاب آنجليكا استانبول

كشتي سواري در بسفر

تنگه اي به نام بسفر در شهر استانبول قرار دارد كه دو قاره آسيا و اروپا را از هم جدا مي سازد . اين تنگه محل بسيار مناسبي براي تفريحات آبي در استانبول به شمار مي رود . قايقراني در اين تنگه از محبوب ترين سرگرمي هاست كه مسافت 30 كيلومتري اين تنگه را مي توانيد با قايق هاي تفريحي بپيماييد و از طبيعت زيباي اين تنگه نهايت لذت را ببريد . همچنين مي توانيد از آژانس هواپيمايي خود ، بليط كشتي هاي كروز را خريداري كنيد و به سوي تفريحاتي هيجان انگيز در اين تنگه برويد . از درون كشتي كروز مي توانيد منظره اي متفاوت از استانبول را مشاهده نماييد و خاطره اي بسيار عالي و فراموش نشدني را براي خود و همراهانتان رقم بزنيد .

كشتي سواري در بسفر

سرگرمي هاي مهيج شبانه استانبول بسيار زياد هستند و ما مي توانيم برترين ها و تعداد بسيار محدودي از آنها را نام ببريم ، با يكبار سفر به اين شهر زيبا مي توانيد خودتان از آنها سر در آوريد و از آنها لذت ببريد.


برچسب: تور استانبول , تور لحظه آخري استانبول , تور استانبول تابستان 97 , جاذبه هاي گردشگري استانبول , بليط ارزان استانبول،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۴۳:۰۳ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :