وبلاگ آژانس مسافرتي مهر پرواز|مجري مستقيم تور خارجي،رزرو آنلاين بليط،تابستان 98

تفريحات جالبي كه فقط در مسكو ميتوانيد انجام دهيد!

روسيه، پهناورترين كشور جهان است كه در شمال اوراسيا قرار دارد. پايتخت روسيه شهر مسكو است كه در باختر و بخش اروپايي كشور است.آب و هواي روسيه به دليل نزديكي به قطب شمال سرد است. اغلب مناطق اين كشور تنها دو فصل را تجربه مي‌كنند: تابستان و زمستان. سردترين ماه سال در اين كشور ژانويه (دي–بهمن) و گرم‌ترين ماه سال جولاي (تير–مرداد) است. مسافرين تور روسيه تابستان 97 بايد توجه داشته باشند كه هواي روسيه از اواخر ارديبهشت گرمتر مي شود و از اوايل آبان سرماي روسيه بازخواهد گشت. امروز در خدمت شما سروران هستيم با يك مقاله جذاب در مورد روسيه و شهر زيباي مسكو!

ما توي اين مقاله درباره 3 تا از اماكن ديدني مسكو و در واقع تفريحات مسكو با شما صحبت ميكنيم كه بسيار جذاب،خلاقانه و بامزه هستن!

تجربه فضانوردي در مسكو
تا به حال بي وزني را تجربه كرده ايد؟! اگر جوابتان منفي است حتما بايد سري به ‏City Star‎‏ مسكو بزنيد و اين تفريح جذاب را تجربه كنيد و احساس فضا نورد بودن را از نزديك لمس كنيد! مركز آموزش ‏فضانوردي در حومه مسكو به طور همزمان پرش به سمت آينده و به سمت گذشته است! در گذشته امكانات و اطلاعاته ‏شوراي نظامي روسيه خيلي محرمانه بود و اطلاعات آن در هيچ كتاب و يا نقشه اي يافت نمي شد!

اما  امروزه بازديد كنندگاني ‏كه با يك آژانس مسافرتي و تور هماهنگ باشند، مي توانند مركز ‏Star City‏ را كشف كنند كه در آن نسخه عيني ‏و دقيق ايستگاه فضايي روسي ‏Mir‏ و همچنين بخش روسي ايستگاه فضايي بين المللي وجود دارد.

كساني ‏كه مي خواهند تجريه فراموش نشدني و حس و حال فضانوردان داشته باشند، مي توانند در راه اندازي اين موشك شبيه سازي ‏شده شركت كنند و يا پرواز با جاذبه صفر را تجربه كنند. واقعا خيلي هيجان انگيز است كه روي زمين بشود ‏حس فضا نوردي را تجربه كرد!‏

تجربه فضانوردي در مسكو

رستوران دو قلوها در مسكو
در رستوران دوقلوها (‏Twin Stars Diner ‎‏) در مسكو مي توانيد وارد دنياي فوق العاده دوقلوها شويد!

كاركنان اين رستوران دو قلوهاي همساني هستند كه لباس هاي شبيه به هم پوشيده اند و وظايفشان را دوتا ‏دوتا انجام مي دهند. مالك اين رستوران الكسي خودوركووسكي (  ‏‎ (Alexei Khodorkovsky‎مي ‏گويد كه ايده از يك فيلم سال 1964 گرفته شد كه نام آن ‏‎Kingdom of Crooked Mirrors‏ بوده ‏است كه در آن يك دختر خانمي دوقلوي خود را پيدا مي كند.

اين رستوران تنها جايي است كه براي اين كه دوتا ‏دوتا ببينيد نياز به خوردن هيچ نوشيدني خاصي نداريد‏!!!

رستوران دو قلوها در مسكو

نمايش گربه ها در مسكو
در نمايش گربه هاي مسكو شركت كنيد. اين نمايشي از گربه هاي واقعي 4 پا است. نمايش گربه مسكو ‏يك سيرك است كه به دلايل متعددي مشهور شده است.

در اين نمايش بيشتر از 100 گربه بازي مي كنند ‏كه به همراه انسان ها شيرين كاري هايي مثل تعادل روي يك توپ يا راه رفتن روي طناب را انجام مي ‏دهند.

سال هاست كه از اين نمايش به عنوان يك نمايش فوق العاده ياد مي شود.

نمايش گربه ها در مسكو

تفريحات جالبي كه فقط در مسكو ميتوانيد انجام دهيد را در اين مطلب برايتان توضيح داديم، چنانچه علاقه به انجام يكي از اين كارهاي مهيج داريد، بايد به مسكو سفر كنيد و از انجام تمامي كارهاي مورد علاقه خود نهايت لذت را ببريد.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 51
+ نوشته شده: 1397/4/19 ساعت: ۰۸ توسط:mehrparvaz :